Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
09.12.2015 13:40    #331
No i co z tego,że sapie o brak gry ? Ja czasami im nawet odmawiam prywatnej rozmowy,są obrażeni. Dopiero jak szatnia się za nimi wstawi to przeprowadzam rozmowę,tak to typowi daje grać w rezerwach aby miał dobrą kondycję,jego morale mnie mało obchodzą

 wladziugse Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2011
Skąd: Szamy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 13:43    #332
Widze ze nie zrozumiales wszystkiego. W Fm 15 takie rzeczy sie nie pojawaily. Mi jednego dnia sapalo 3 obroncow co nie jest normalne. Pozniej ciagle przecieki w pracie itd. Chcac dobrze prowadzic klub trzeba takich sytuacji unikac a oni w tej czescie postawiaja nas w takiej sytuacji ze powinienes miec najlepiej tylko 11 zeby wszyscy ciagle grali.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 14:02    #333
[quote="student137"]Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P[/quote]

a skąd masz 24 ligę angielską? ja na razie widziałem 10 i ją mam, ale gram teraz z dodatkiem 10 ligi Irlandi Płn., na razie dwa i pół sezonu i rok w rok awans (teraz pierwsze miejsce) i mnie aż tak dużej rotacji nie ma. Wiadomo, że na kontraktach amatorskich odchodzą zawodnicy, ale tutaj mogą tylko co pół roku ( w oknie transferowym) i raczej się zawodnicy nie kwapią za bardzo do zmian klubów. I raczej zyski i straty wychodzą na 0

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 14:24    #334
pierwszy turniej jedenastek. przegrywam 5:4 według schematu z 2015

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 14:34    #335
[quote="kell1987"][quote="student137"]Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P[/quote]

a skąd masz 24 ligę angielską? ja na razie widziałem 10 i ją mam, ale gram teraz z dodatkiem 10 ligi Irlandi Płn., na razie dwa i pół sezonu i rok w rok awans (teraz pierwsze miejsce) i mnie aż tak dużej rotacji nie ma. Wiadomo, że na kontraktach amatorskich odchodzą zawodnicy, ale tutaj mogą tylko co pół roku ( w oknie transferowym) i raczej się zawodnicy nie kwapią za bardzo do zmian klubów. I raczej zyski i straty wychodzą na 0[/quote]

Jest taki u Mahdiego na stronie, który gra w 24. lidze angielskiej i podał link do dodatku. Może to student tam publikuje? ;) Gra Crawley bodajże

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 14:54    #336
[quote="kell1987"][quote="student137"]Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P[/quote]

a skąd masz 24 ligę angielską? ja na razie widziałem 10 i ją mam, ale gram teraz z dodatkiem 10 ligi Irlandi Płn., na razie dwa i pół sezonu i rok w rok awans (teraz pierwsze miejsce) i mnie aż tak dużej rotacji nie ma. Wiadomo, że na kontraktach amatorskich odchodzą zawodnicy, ale tutaj mogą tylko co pół roku ( w oknie transferowym) i raczej się zawodnicy nie kwapią za bardzo do zmian klubów. I raczej zyski i straty wychodzą na 0[/quote]

Mam nadzieję. że sie administracja nie pogniewa, ale istnieją tez inne strony o FM'ie głownie zagraniczne, passiony, scouty czy base :)
Masz tu link https://mega.(...)2jHJ3gZU

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 15:00    #337
[quote="SuperZiemniak"][quote="kell1987"][quote="student137"]Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P[/quote]

a skąd masz 24 ligę angielską? ja na razie widziałem 10 i ją mam, ale gram teraz z dodatkiem 10 ligi Irlandi Płn., na razie dwa i pół sezonu i rok w rok awans (teraz pierwsze miejsce) i mnie aż tak dużej rotacji nie ma. Wiadomo, że na kontraktach amatorskich odchodzą zawodnicy, ale tutaj mogą tylko co pół roku ( w oknie transferowym) i raczej się zawodnicy nie kwapią za bardzo do zmian klubów. I raczej zyski i straty wychodzą na 0[/quote]

Jest taki u Mahdiego na stronie, który gra w 24. lidze angielskiej i podał link do dodatku. Może to student tam publikuje? ;) Gra Crawley bodajże[/quote]

podeślesz link na prv? bo nie moge tamtrj strony ogarnąć ;)

edit: ok, już mam. Dzięki student. Teraz się zastanawiam czy nie rzucić w diabły mojej kariery w Makosquin :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.12.2015 o godz. 15:03

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 15:26    #338
[quote="kell1987"][quote="SuperZiemniak"][quote="kell1987"][quote="student137"]Fm16 jest łatwy ale jest jeden wyjątek. 24 liga lub 10 liga angielska, niby rok po roku da się awansować o klasę wyżej ale utrzymać zawodnika dłużej niż 2-3 tygodnie jest trudno, straszna rotacja piłkarzy. Po awansie prawie nie rośnie reputacja klubu więc z sezonu na sezon co raz trudniej kontraktować dobrych piłkarzy.

Ogólnie największym błędem jest przejscie na zawodowstwo :P[/quote]

a skąd masz 24 ligę angielską? ja na razie widziałem 10 i ją mam, ale gram teraz z dodatkiem 10 ligi Irlandi Płn., na razie dwa i pół sezonu i rok w rok awans (teraz pierwsze miejsce) i mnie aż tak dużej rotacji nie ma. Wiadomo, że na kontraktach amatorskich odchodzą zawodnicy, ale tutaj mogą tylko co pół roku ( w oknie transferowym) i raczej się zawodnicy nie kwapią za bardzo do zmian klubów. I raczej zyski i straty wychodzą na 0[/quote]

Jest taki u Mahdiego na stronie, który gra w 24. lidze angielskiej i podał link do dodatku. Może to student tam publikuje? ;) Gra Crawley bodajże[/quote]

podeślesz link na prv? bo nie moge tamtrj strony ogarnąć ;)

edit: ok, już mam. Dzięki student. Teraz się zastanawiam czy nie rzucić w diabły mojej kariery w Makosquin :D[/quote]

Poziom rozgrywki jest zabójczy dla Cb oraz laptopa/PC :P

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 15:39    #339
domyślam się, choć chyba jednak po dłuższym zastanowieniu jeszcze chwilę pogram swoją karierę w Irladnii Płn. Fajnie mi się tam gra :)

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 15:52    #340
Bayern , Legia , PSG , Barca , Man City mało tracę ale jak tracę to właśnie we własnym polu karnym bo mój zawodnik stoi jak słup przeciwnik podejdzie albo strzeli i gol albo wślizgiem a tam czeka drugi i pakuję bramkarz bez szans

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.