Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2015 21:43    #341
Mam pytanie grających Barceloną jakich używacie taktyk ja używam TFF Doombringer v3 i Messi gra na 10 jako ofensywny pomocnik atak ma po 15 meczach 6g/5a a Neymar gra na lewym skrzydle jako schodzący napastnik atak i ma po 12 meczach 2g/6a więc ogólnie nie jestem zadowolony z tej dwójki jedynie Suarez mnie ratuje ma ktoś jaką taktykę żeby ta trójka więcej strzelała

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
10.12.2015 10:20    #342
[quote="taczek"]Mam pytanie grających Barceloną jakich używacie taktyk ja używam TFF Doombringer v3 i Messi gra na 10 jako ofensywny pomocnik atak ma po 15 meczach 6g/5a a Neymar gra na lewym skrzydle jako schodzący napastnik atak i ma po 12 meczach 2g/6a więc ogólnie nie jestem zadowolony z tej dwójki jedynie Suarez mnie ratuje ma ktoś jaką taktykę żeby ta trójka więcej strzelała[/quote]

Grasz Barceloną na taksach z neta ? ILe masz lat ?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2015 10:35    #343
[quote="ASSE"][quote="taczek"]Mam pytanie grających Barceloną jakich używacie taktyk ja używam TFF Doombringer v3 i Messi gra na 10 jako ofensywny pomocnik atak ma po 15 meczach 6g/5a a Neymar gra na lewym skrzydle jako schodzący napastnik atak i ma po 12 meczach 2g/6a więc ogólnie nie jestem zadowolony z tej dwójki jedynie Suarez mnie ratuje ma ktoś jaką taktykę żeby ta trójka więcej strzelała[/quote]

Grasz Barceloną na taksach z neta ? ILe masz lat ?[/quote]

A co powiesz o trenerach którzy kopiują taktyki innych zespołów? Też wysuniesz względem ich ten sam wniosek?

@taczek a próbowałeś Devastatora TFFa, miałem zamier ją testować ale muszę kompa do naprawy oddać. Zobaczę czy mi pójdzie na starym sprzęcie to dam znać. Spróbuj uczyć ich zagrań

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
10.12.2015 10:55    #344
[quote="romantico"][quote="ASSE"][quote="taczek"]Mam pytanie grających Barceloną jakich używacie taktyk ja używam TFF Doombringer v3 i Messi gra na 10 jako ofensywny pomocnik atak ma po 15 meczach 6g/5a a Neymar gra na lewym skrzydle jako schodzący napastnik atak i ma po 12 meczach 2g/6a więc ogólnie nie jestem zadowolony z tej dwójki jedynie Suarez mnie ratuje ma ktoś jaką taktykę żeby ta trójka więcej strzelała[/quote]

Grasz Barceloną na taksach z neta ? ILe masz lat ?[/quote]

A co powiesz o trenerach którzy kopiują taktyki innych zespołów? Też wysuniesz względem ich ten sam wniosek?

@taczek a próbowałeś Devastatora TFFa, miałem zamier ją testować ale muszę kompa do naprawy oddać. Zobaczę czy mi pójdzie na starym sprzęcie to dam znać. Spróbuj uczyć ich zagrań[/quote]

Gdyby@taczek chciał sam odwzorować taktyke Enrique to porównanie miałoby sens. To tak jakby Zidane teraz pojechał do Pepa i poprosił aby mu ułożył takse pod Real na wypadek zwolnienia grubego

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2015 13:39    #345
[quote="robal15"][quote="robal15"][quote="ASSE"]Błąd jest,może grasz na kluczowych i go nie widzisz. Zarówno ja jak i komputer ciągle strzelamy po wrzutce na długi słupek. Mój prawy obrońca kończy sezon z 23 asystami,przecież to jest bez sensu[/quote]

Potwierdzam, ten błąd można eksploatować. Ja na półmetku zajmuję pierwsze miejsce Depo (14-3-1), wyprzedzając drugą drużynę o 10 punktów. Przy rogach też można zrobić killer taktykę. Od dwóch tygodni nie gram w tę grę, bo to jest bezsensu -czekam na patcha.[/quote]

I dlatego nie gram (zagram jeden mecz i mi się już odechciewa). 7. minuta, gram na wyjeździe z Realem i już wygrywam 2-0...
https://gyazo(...)a2d7720c

U mnie zawodnicy mają natomiast problem z wykorzystywaniem karnych. Tylko jakieś 30% wpada do siatki. Do przerwy prowadzę 3:1. Ja nie trafiłem karnego. i tak samo komputer...[/quote]

grałeś na przykład zespołami z polskiej ligi ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.12.2015 o godz. 13:41

 pera44 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2015 15:55    #346
Witam. dlaczego dzieje się że ciągle mój zespół gra źle i przegrywa mecze?? rozpoczynalem juz gre 6 razy i w innych klubach i zawsze przegrywaja doly tabeli... ktoś pomoże?

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2015 16:49    #347
[quote="pera44"]Witam. dlaczego dzieje się że ciągle mój zespół gra źle i przegrywa mecze?? rozpoczynalem juz gre 6 razy i w innych klubach i zawsze przegrywaja doly tabeli... ktoś pomoże?[/quote]

Mogę spekulować, ale jeśli to nie wina Twojej taktyki to może masz trening zwalony. tzn braki trenerskie zawodnicy przetrenowani lub nie. może kondycyjnie nie dają rady albo za słabo znają Twoją taktykę

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2015 19:37    #348
[quote="deco87"]grałeś na przykład zespołami z polskiej ligi ?[/quote]
Nie lubię tej ligi - nudna jest.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 09:18    #349
Dlaczego nudna. Tam się dopiero weryfikuje taktyki. Jedna starczy na ligę, a na europejskie puchary trzeba coś innego.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 09:59    #350
[quote="deco87"]Dlaczego nudna. Tam się dopiero weryfikuje taktyki. Jedna starczy na ligę, a na europejskie puchary trzeba coś innego.[/quote]

Ja zawsze gram dwoma, więc dla mnie to jest bez różnicy. Nudna, bo po paru latach wszystkich się bije powyżej 3-0. Ja jestem zwolennikiem grania w niskich ligach, ale za to w dobrej.:p

Kto co lubi.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.12.2015 o godz. 10:02

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.