Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 13:31    #351
Czy w grze atrybuty trenerów i managerów się zmieniają? Czy im rosną lub maleją z czasem?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 13:34    #352
rosną na pewno, szczególnie jak się uzyskuje nowe licencje

 clicers Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 14:18    #353
Jak wygląda u Was ze skutecznością rywali ? U mnie wygląda to tak, że w przypadku remisu lub mojej przegranej w 90 % przeciwnik zdobywa tyle bramek ile odda strzałów.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 14:50    #354
u mnie jeśli chodzi o strzały celne, to różnie to bywa, zazwyczaj 2-3 celne strzały = gol.

 da_ziele Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 15:06    #355
Okej, może trochę za mało jeszcze grałem, ale zwyczajnie nie rozumiem skarg większości z was. Zacząłem przygodę z FM`em Leeds Utd ale po kilkudniowej przerwie stwierdziłem, że zacznę nową grę. W Leeds większych błędów się nie dopatrzyłem (choć odnoszę wrażenie, że może nie chciałem ich widzieć, a co niektórzy tutaj po prostu za nimi węszą). Teraz gram Ruchem Chorzów i "łatwa rozgrywka" to ostatnie co mogę powiedzieć o nowej odsłonie FM`a. Moja defensywna taktyka się sprawdza, tracę mało goli (przegrywam max 0-1, remisuję max 1-1). Jednak wszystko jest logiczne, bo płacę za to małą liczbą zdobytych bramek (tylko ze Śląskiem strzeliłem w meczu dwie bramki, oprócz tego wyjątku jeden gol to święto). Myślę, że silnik meczowy jest okej i oddaje założenia taktyczne. Niewiele grałem w FM`a 15 ale tam dopiero były błędy. Te z tegorocznej wersji to przy nich nic. Narzekania piłkarzy faktycznie denerwują ale w pierwszym sezonie zwyczajnie pozwalają odsiać malkontentów od prawdziwych facetów. Czy tylko ja uważam, że FM16 jest ok? Nie gram już tak intensywnie jak np. w FM07 czy FM12 ale nie popadajmy w paranoję. Pozdrawiam!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 15:24    #356
[quote="da_ziele"]Okej, może trochę za mało jeszcze grałem, ale zwyczajnie nie rozumiem skarg większości z was. Zacząłem przygodę z FM`em Leeds Utd ale po kilkudniowej przerwie stwierdziłem, że zacznę nową grę. W Leeds większych błędów się nie dopatrzyłem (choć odnoszę wrażenie, że może nie chciałem ich widzieć, a co niektórzy tutaj po prostu za nimi węszą). Teraz gram Ruchem Chorzów i "łatwa rozgrywka" to ostatnie co mogę powiedzieć o nowej odsłonie FM`a. Moja defensywna taktyka się sprawdza, tracę mało goli (przegrywam max 0-1, remisuję max 1-1). Jednak wszystko jest logiczne, bo płacę za to małą liczbą zdobytych bramek (tylko ze Śląskiem strzeliłem w meczu dwie bramki, oprócz tego wyjątku jeden gol to święto). Myślę, że silnik meczowy jest okej i oddaje założenia taktyczne. Niewiele grałem w FM`a 15 ale tam dopiero były błędy. Te z tegorocznej wersji to przy nich nic. Narzekania piłkarzy faktycznie denerwują ale w pierwszym sezonie zwyczajnie pozwalają odsiać malkontentów od prawdziwych facetów. Czy tylko ja uważam, że FM16 jest ok? Nie gram już tak intensywnie jak np. w FM07 czy FM12 ale nie popadajmy w paranoję. Pozdrawiam![/quote]

Ja na początku jak rozegrałem tylko kilka meczy to miałem takie samo zdanie, mogłem się pod tym podpisać, ale teraz irytują mnie niektóre bramki ze skrzydła, które są przesadzone niestety, bo obrona kompletnie źle reaguje. Tak samo za dużo bramek moim zdaniem pada z dośrodkowań z rzutów wolnych, ale wtedy też zazwyczaj obrona źle się spisuje i się "wiesza". Ogólnie to prawda, FM 16 jest o niebo bardziej grywalny, ale też są małe, acz irytujące błędy. Co do taktyki to też maksymalnie jedną bramkę tracę w lidze - do tej pory mam najmniej straconych i 2. najwyższy wynik w strzelonych ;)

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 16:36    #357
[quote="SuperZiemniak"][quote="da_ziele"]Okej, może trochę za mało jeszcze grałem, ale zwyczajnie nie rozumiem skarg większości z was. Zacząłem przygodę z FM`em Leeds Utd ale po kilkudniowej przerwie stwierdziłem, że zacznę nową grę. W Leeds większych błędów się nie dopatrzyłem (choć odnoszę wrażenie, że może nie chciałem ich widzieć, a co niektórzy tutaj po prostu za nimi węszą). Teraz gram Ruchem Chorzów i "łatwa rozgrywka" to ostatnie co mogę powiedzieć o nowej odsłonie FM`a. Moja defensywna taktyka się sprawdza, tracę mało goli (przegrywam max 0-1, remisuję max 1-1). Jednak wszystko jest logiczne, bo płacę za to małą liczbą zdobytych bramek (tylko ze Śląskiem strzeliłem w meczu dwie bramki, oprócz tego wyjątku jeden gol to święto). Myślę, że silnik meczowy jest okej i oddaje założenia taktyczne. Niewiele grałem w FM`a 15 ale tam dopiero były błędy. Te z tegorocznej wersji to przy nich nic. Narzekania piłkarzy faktycznie denerwują ale w pierwszym sezonie zwyczajnie pozwalają odsiać malkontentów od prawdziwych facetów. Czy tylko ja uważam, że FM16 jest ok? Nie gram już tak intensywnie jak np. w FM07 czy FM12 ale nie popadajmy w paranoję. Pozdrawiam![/quote]

Ja na początku jak rozegrałem tylko kilka meczy to miałem takie samo zdanie, mogłem się pod tym podpisać, ale teraz irytują mnie niektóre bramki ze skrzydła, które są przesadzone niestety, bo obrona kompletnie źle reaguje. Tak samo za dużo bramek moim zdaniem pada z dośrodkowań z rzutów wolnych, ale wtedy też zazwyczaj obrona źle się spisuje i się "wiesza". Ogólnie to prawda, FM 16 jest o niebo bardziej grywalny, ale też są małe, acz irytujące błędy. Co do taktyki to też maksymalnie jedną bramkę tracę w lidze - do tej pory mam najmniej straconych i 2. najwyższy wynik w strzelonych ;)[/quote]

Obecna wersja jest najlepszą od wielu lat, Rozegrałem juz kilka sezonów w różnych ligach i dopiero wtedy zauważa się pewnie niuanse jak pisał kolega wyżej. Fm16 jest prostszy, przynajmniej ja szybciej i łatwiej wygrywam no i min wkurza łatwość tracenia bramek. Traci się w sposób esktremalnie dziwny, 70% straconych bramek jakie mam to istne kuriozum. Serie rzutów karnych poprawione, ale w meczach słabsi zawodnicy powinni jednak więcej marnować.

Nowy Fm 16

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
11.12.2015 16:41    #358
Jak fm 2016 może uchodzić za grywalną gre,skoro nie da się grać środkiem ? Nawet jeśli wygrywam to i tak po wrzutkach od bocznych obrońców i w 90%z dośrodkowań a nie po grze środkiem,poza tym na dłuższą mete nie da się wygrać żadnego trofeum. Jeśli się mylę to proszę o screena z sukcesami gry środkiem pola,bez skrzydłowych z 4 obrońców

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
11.12.2015 16:51    #359
Kurwa dość tego,gra znowu mi się zawiesza w oknie,to jest jebany skandal,że jeszcze tego nie naprawikli

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2015 17:02    #360
[quote="ASSE"]Jak fm 2016 może uchodzić za grywalną gre,skoro nie da się grać środkiem ? Nawet jeśli wygrywam to i tak po wrzutkach od bocznych obrońców i w 90%z dośrodkowań a nie po grze środkiem,poza tym na dłuższą mete nie da się wygrać żadnego trofeum. Jeśli się mylę to proszę o screena z sukcesami gry środkiem pola,bez skrzydłowych z 4 obrońców[/quote]

Ciągłe te gadanie, że się nie da grać środkiem. "KURWA", ludzie ja gram środkiem!!!! I mam sukcesy!!! Widać Ci co piep.... że się nie da, nie potrafią ustalać taktyki.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.12.2015 o godz. 17:03

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.