Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 19:22    #391
[quote="T-Will"]Czy w nowym FM są już grywalne reprezentacje niemiec i japonii, czy nadal trzeba się bawić na własną rękę z edytowaniem plików?[/quote]

Musisz się bawić.

 mario2323 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 22:07    #392
mam pytanie...
czy widać moje posty ?????????????

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2015 22:15    #393
[quote="mario2323"]mam pytanie...
czy widać moje posty ?????????????[/quote]

Ten tak.

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 08:49    #394
Dużo bramek strzelacie ze stałych fragmentów gry bo ja wcale gram różną taktyka Devastotor, Doombringer v3 ,4-2-3-1 i jest ponad pół sezonu i ani jednej bramki nie strzeliłem po rzucie rożnym czy wolnym

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 10:10    #395
[quote="Sobiesław"]Dużo bramek strzelacie ze stałych fragmentów gry bo ja wcale gram różną taktyka Devastotor, Doombringer v3 ,4-2-3-1 i jest ponad pół sezonu i ani jednej bramki nie strzeliłem po rzucie rożnym czy wolnym[/quote]

Akurat u mnie stałe fragmenty gry to kluczowa sprawa w ofensywie jak i defensywie. Pokombinuj z ustawieniem :)

Tez mialem problem z tym ale wkoncu jeden schemat u mnie wypalil i sie sprawdza , otoz zawodnik wykonujacy rzut rozny podaje mocną pilke do zawodnika przed polem karnym , ktory musi miec dobre uderzenie z dystansu i podanie , u mnie akurat jest to defensywny pomocnik , czasami srodkowy pomocnik , i on ma za zadanie przyjac pilke , przedryblowac jednego przeciwnika i uderzyc na bramke co czesto konczy sie bramka lub przyjmuje pilke i dosrodkowuje na dlugi slupek do ustawionego srodkowego obroncy , ktory musi byc wysoki , silny i dobrze grac glowa ... U mnie taki schemat przynosi duzo bramek :)

 Sobiesław Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 10:25    #396
[quote="Tyskie19"][quote="Sobiesław"]Dużo bramek strzelacie ze stałych fragmentów gry bo ja wcale gram różną taktyka Devastotor, Doombringer v3 ,4-2-3-1 i jest ponad pół sezonu i ani jednej bramki nie strzeliłem po rzucie rożnym czy wolnym[/quote]

Akurat u mnie stałe fragmenty gry to kluczowa sprawa w ofensywie jak i defensywie. Pokombinuj z ustawieniem :)

Tez mialem problem z tym ale wkoncu jeden schemat u mnie wypalil i sie sprawdza , otoz zawodnik wykonujacy rzut rozny podaje mocną pilke do zawodnika przed polem karnym , ktory musi miec dobre uderzenie z dystansu i podanie , u mnie akurat jest to defensywny pomocnik , czasami srodkowy pomocnik , i on ma za zadanie przyjac pilke , przedryblowac jednego przeciwnika i uderzyc na bramke co czesto konczy sie bramka lub przyjmuje pilke i dosrodkowuje na dlugi slupek do ustawionego srodkowego obroncy , ktory musi byc wysoki , silny i dobrze grac glowa ... U mnie taki schemat przynosi duzo bramek :)[/quote]

Ok, dzięki więc tak spróbuję :)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 11:31    #397
FM 16 kupiony. Podczas meczu, zamiast skupić się na analizie rywala, non stop minimalizuje grę - zerkam czy nie odpaliłem przez przypadek 15... ;)
Jeżeli gdzieś, kiedyś wypowiadałem się na temat 15 w podobnym dziale, to opinię mogę bez większych poprawek przekopiować tutaj.
Przynajmniej UI na duży +

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.12.2015 o godz. 11:32

.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 12:57    #398
[quote="robal15"]Bo żaden klub tak nie robi w RL. Podpisywanie zawodników na free tylko po to aby ich sprzedać za rok za kasę, albo czerpać zyski z wypożyczeń. Już to widzę. Lech podpisuje 10 murzynów za free, a po roku każdego sprzedaje za 1mln. Interes życia :D[/quote]

Parma tak robiła

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2015 14:57    #399
[quote="kell1987"][quote="robal15"]Bo żaden klub tak nie robi w RL. Podpisywanie zawodników na free tylko po to aby ich sprzedać za rok za kasę, albo czerpać zyski z wypożyczeń. Już to widzę. Lech podpisuje 10 murzynów za free, a po roku każdego sprzedaje za 1mln. Interes życia :D[/quote]

Parma tak robiła[/quote]

Bo zbankrutowali, więc nikt nie chciał dla nich grać za darmo...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
14.12.2015 18:13    #400
[quote="robal15"][quote="kell1987"][quote="robal15"]Bo żaden klub tak nie robi w RL. Podpisywanie zawodników na free tylko po to aby ich sprzedać za rok za kasę, albo czerpać zyski z wypożyczeń. Już to widzę. Lech podpisuje 10 murzynów za free, a po roku każdego sprzedaje za 1mln. Interes życia :D[/quote]

Parma tak robiła[/quote]

Bo zbankrutowali, więc nikt nie chciał dla nich grać za darmo...[/quote]

Ale przed bankructwem mieli na kontrakcie ponad 100 piłkarzy,prowadzili taka politykę przez pewien czas

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.