Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 20:09    #411
[quote="karols87"]Witam, czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć ulubione zagrania bo nie mogę dojść które to które...z góry dziękuję[/quote]
Comes deep to get ball - cofa się po piłkę
Plays One-Twos - odgrywa z klepki
Moves Into Channels - szuka gry ( horyzontalnie )
Gets Forward Whenever Possible - często wychodzi do przodu
Likes To Try To Beat Offside Trap - gra na granicy spalonego
Cuts Inside - ścina do środka
Stays Back At All Times - nie podąża za akcją, zawsze zostaje głęboko z tyłu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.12.2015 o godz. 20:10

meglio fascista che frocio

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 21:10    #412
taczek:



Nigdzie nie napisałem że wygrywam 100 procent meczy. Bardziej chodzi mi o to, że tą samą taktyka pomimo kilku klubów miałem końcowy efekt dużo lepszy niż kub zakładał przed sezonem.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 15.12.2015 o godz. 21:11

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 21:16    #413
[quote="ASSE"]KAżdemu kto uważa gre za łatwą proponuje zacząć grać środkiem. Ustawcie takse z 4 obrońców bez skrzydłowych,4-1-2-3,4-3-3,4-1-2-1-2 cokolwiek,zdobądźcie jakiekolwiek trofeum a potem uważajcie ,że gra jest łatwa[/quote]


Nie rozumiem. W grze i zresztą w realu też :) powinno dążyć do tego, aby stworzyć jak najlepszą taktykę by wygrywać. Nie bardzo widzę tu logikę, by celowo sobie utrudnić grę. To raczej twórcy powinni to zrobić ?

:D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.12.2015 o godz. 21:19

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 21:25    #414
[quote="diabelek26"]To teraz ja pozwolę sobie napisać moje odczucia :)
Pograłem kilka sezonów klubami od średnich po wielkie (zawsze zaczynam w ten sposób nowego FM by potem grac tymi z niższych lig)
Gra jest na przyzwoitym poziome, nie mniej jednak zaprzestaje grać do momentu wyjścia nowego patcha z jednej prostej przyczyny - łatwo jest znaleźć sposób na rozgrywkę (sukcesy) więc gra staje się nudna i bardzo przewidywalna. Poprzednie, a raczej te stare wersje 12, 13 polegały na dopasowaniu taktyki pod klub, piłkarzy natomiast w 16 taktyka pasuje do wszystkich klubów. Jedną taktyką grałem kilkoma klubami i wyniki były co najmniej bardzo satysfakcjonujące. Warto dodać że nie ruszałem w ogóle treningu robił to asystent co świadczy a małej wadze tego aspektu w grze.
Liczę na poprawę w zakresie:
Poziomu rozgrywki, zróżnicowanie taktyk, różnorodność u przeciwników i stylu ich gry
Systemu transferowego do realnych żądań za piłkarzy co do pensji, przy przejściu do klubu, podwyżek. Praktycznie zawsze piłkarz chce o 300% więcej. Klubów do kwot żądanych, gdyż po dwóch sezonach przeciętny piłkarz kosztuje co najmniej 20 mln euro. Do 10 mln euro nie można kupić nikogo.
Zbyt łatwe podpisywanie kontraktów za free i to czasami z gwiazdami
Niby wszystko jest możliwie ale niektóre transfery po w pierwszym sezonie powodują mieszane uczucia np, gdy Rooney przeszedł do Realu to nie poczułem melodii realizmu :)
Zróżnicowanie sposobu zdobywania bramek, a więc w 90% z dośrodkowań, gdzie boczni obrońcy są bezradni w obronie, rewelacyjni w ofensywie (gram na obieg)
Zniwelowanie meczy z super ofensywnych - u mnie zazwyczaj strzały na bramkę (celne) są na poziomie 20-13 itp.
Realnie zdarzają się mecze gdzie pierwszy strzał w meczu pada np w 60 min a na koniec jest 2-1 w strzałach, gdzie wynik meczu to 0-0 :)

Ogólnie gra jest bardzo perspektywiczna i ma potencjał, aby cieszyć się nią jak za tych najlepszych części.
Oby tylko nowym patchem jej bardziej nie popsuli niż naprawili.[/quote]

Popieram. Gram tak jak mi ME każe :(
https://gyazo(...)6233878d
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 RaaveK Partyzant

Postów: 111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 22:58    #415
Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak, że scout nie przedstawia mi najlepszych zawodników danej ligi po wykonaniu zadania? Możliwe jest to, że ich nie przedstawia, dlatego że teoretycznie nie chcieliby do mnie przejść ?
Objąłem Liverpool, zatrudniłem scoutów i wysyłam przypuśćmy scouta 20/20 do Niemiec. Ustawiam raport z kraju (3 ligi aktywne z Niemiec) + priorytet ustawiam na zwykly. Obecne umiejętności ustawiam na 0,5 *, a potencjał na 2*. Wiek to 15 - 45 lat.
- Czas mija i gdy scout oznajmia, że zadanie ukończył nie ma u niego w raportach żadnych wybitnych zawodników z Bundesligi, np. Reus, Gundogan, Lewandowski, czy Alaba. Nazwiska podaje dla przykładu. Po prześledzeniu przez scouta różnych lig w żadnych nie ma tych kluczowych zawodników.
Dodam, że determinacja u tych scoutów jest na poziomie 15+. Może coś źle ustawiam ?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 15.12.2015 o godz. 23:01

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2015 23:54    #416
[quote="RaaveK"]Może mi ktoś powiedzieć co robię nie tak, że scout nie przedstawia mi najlepszych zawodników danej ligi po wykonaniu zadania? Możliwe jest to, że ich nie przedstawia, dlatego że teoretycznie nie chcieliby do mnie przejść ?
Objąłem Liverpool, zatrudniłem scoutów i wysyłam przypuśćmy scouta 20/20 do Niemiec. Ustawiam raport z kraju (3 ligi aktywne z Niemiec) + priorytet ustawiam na zwykly. Obecne umiejętności ustawiam na 0,5 *, a potencjał na 2*. Wiek to 15 - 45 lat.
- Czas mija i gdy scout oznajmia, że zadanie ukończył nie ma u niego w raportach żadnych wybitnych zawodników z Bundesligi, np. Reus, Gundogan, Lewandowski, czy Alaba. Nazwiska podaje dla przykładu. Po prześledzeniu przez scouta różnych lig w żadnych nie ma tych kluczowych zawodników.
Dodam, że determinacja u tych scoutów jest na poziomie 15+. Może coś źle ustawiam ?[/quote]

Może masz w filtrze ustawione tylko tych co chcą do CB przejść :P

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 00:18    #417
[quote="RaaveK"] Możliwe jest to, że ich nie przedstawia, dlatego że teoretycznie nie chcieliby do mnie przejść ?[/quote]
Tak właśnie jest. Jeśli zawodnik nie wykazuje najmniejszej chęci do transferu, to scout nie uwzględnia go w raporcie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.12.2015 o godz. 00:18

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 00:19    #418
Bo nie scoutuje zawodników, którzy nie chcą do Ciebie przyjść, bo i po co? Obczaj sobie listę, to zobaczysz, że nie ma takich osób.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 15:47    #419
FOOTBALL MANAGER 16.2.0
=======================

PERFORMANCE

- Improved match performance on Retina displays
- Fixed rare crash on staff responsibilities screen
- Fixed crash when trying to send assistant manager to tunnel interviews when no assistant appointed
- Fixed game not launching in Full Screen modes on certain system setups

USER INTERFACE
- Fixed processing panel not disappearing when using alt-tab
- Fixed attributes pop-up ordering attributes alphabetically by abbreviation not by full name
- Fixed captain icon not displaying in-match
- Fixed Ctrl+F shortcut
- Fixed Average Positions & Heat Map options on ProZone panels showing incorrect information during live matches

GAMEPLAY
- Improvements to AI transfer & contract negotiations
- Players will no longer count being rested for minor cup games towards first team football unhappiness
- Fixed issue where players would complain about being left out of a training camp squad when they were away on international duty
- Fixed players asking for a new contract and then being unwilling to sign one

MATCH ENGINE
- Improved defending of full backs who were tucking in inappropriately
- Improved behaviour of backline when deciding to cover out of position players
- Prevented ball getting stuck in the crossbar
- Fixed instances of goalkeepers being stranded out of goal after being called over to be booked
- Fixed some examples of dead time after ball is returned from a throw in following an injury
- Improved system of players taking a penalty when on a hat-trick
- Fixed some instances of poor back passes and goalkeepers lack of reaction to them
- Fixed some problems with Specific Man Marking instruction
- Refined referee decision making on offside calls
- Improved defenders behaviour when reacting to a ball they are favourite to win
- Improved goalkeeper decisions to parry ball back into play when they could let the ball go out
- Improved goalkeeper decisions on when to come off their line
- Improved accuracy of shots on goal
- Refined passing decision making to reduce instances of unnecessary direct and rushed passes
- Fixed some instances of a goal being awarded when the shot had hit the bar and not gone in

GRAPHICS
- Improved Retina graphics benchmarking (requires cleared cache & preferences)
- Fixed issue with black ball on Macs
- Fixed extreme and sudden change from rain to shine

IN-GAME EDITOR
- Age, Nationality and Wage editable on Profile page for Staff and Players
- Fixes to help custom skin compatibility

STANDALONE EDITOR
- Fixed Belgium league rules failing verification checks without being edited
- Fixed a few editing kit colours issues
- Fixed issue with stadium editing which caused some User files to crash
- Fixed edit files using the wrong start date when extracted in to the game
- Fixed various unhelpful error messages when verifying files
- Fixed some crashes on verification on specific files
- Fixed some issues extracting certain data edits in to the game

NETWORK
- Fixed divergence of results when playing network game between Mac & PC

TOUCH MODE
- Fixed obscure nations topping World Rankings at the start of new games

CREATE A CLUB MODE
- Fixed created clubs keeping affiliations preventing them from being promoted.
- Fixed created clubs not displaying their own kits on Team of the Week.

FANTASY DRAFT MODE
- Fixed issue where fantasy draft budget left over is calculated incorrectly
.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2015 15:54    #420
mam nadzieję, że nie zepsuje mi to rozgrywki i widże, że naprawili błąd alt+tab

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.