Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2015 20:14    #561
[quote="ASSE"][quote="student137"][quote="kell1987"]gra jest mało realistyczna, bo przegrywam większość meczów :D:D:D no ludzie...znowu się zaczyna, jak przegrywam to gra zbugowana, jak wygrywam to super?
ja po nowym patchu też przegrywałem, ale nie narzekałem tylko pościęciłem 3-4 godziny na modyfikację i teraz jest ok. Zazwyczaj trzeba trochę pokombinować przy taktyce po patchach[/quote]

FM15 był kiepski, ale 16 jest najlepszą edycją od lat. Mnie również zaczyna drażnić te żale, że gra jest trudna, wręcz przeciwnie 16 jest strasznie prosta. Ludzie zrozumcie od razu nie da się osiągać sukcesów czasami trzeba trochę dłużej popracować nad klubem.[/quote]

No ja gram 7 sezon ASSE i jestem bez mistrza,gram środkiem bez skrzydłowych i ciągle nie znalazłem złotego środka.Na FM base jakiś azjata zrobił 4-3-3 i nawet grał w Ligue 1 zdobył w 3 sezonie mistrza z Reims ale jak pobrałem takse,żeby zobaczyc jak się gra to się okazało,że typ bazuje tylko na wrzutkach w pole karne a ja tak nie chce grać,ma być środkiem,tiki taka tak jak w poprzednich FM-ach i chuj[/quote]

I jak przez te 7 lat plasowałeś się w tabeli? Francuska jest trochę inna. Podobnie miałem w lidze hiszpańskiej, w 10 sezonie udało mi się dopiero wygrać ligę.

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
21.12.2015 20:16    #562
[quote="student137"][quote="ASSE"][quote="student137"][quote="kell1987"]gra jest mało realistyczna, bo przegrywam większość meczów :D:D:D no ludzie...znowu się zaczyna, jak przegrywam to gra zbugowana, jak wygrywam to super?
ja po nowym patchu też przegrywałem, ale nie narzekałem tylko pościęciłem 3-4 godziny na modyfikację i teraz jest ok. Zazwyczaj trzeba trochę pokombinować przy taktyce po patchach[/quote]

FM15 był kiepski, ale 16 jest najlepszą edycją od lat. Mnie również zaczyna drażnić te żale, że gra jest trudna, wręcz przeciwnie 16 jest strasznie prosta. Ludzie zrozumcie od razu nie da się osiągać sukcesów czasami trzeba trochę dłużej popracować nad klubem.[/quote]

No ja gram 7 sezon ASSE i jestem bez mistrza,gram środkiem bez skrzydłowych i ciągle nie znalazłem złotego środka.Na FM base jakiś azjata zrobił 4-3-3 i nawet grał w Ligue 1 zdobył w 3 sezonie mistrza z Reims ale jak pobrałem takse,żeby zobaczyc jak się gra to się okazało,że typ bazuje tylko na wrzutkach w pole karne a ja tak nie chce grać,ma być środkiem,tiki taka tak jak w poprzednich FM-ach i chuj[/quote]

I jak przez te 7 lat plasowałeś się w tabeli? Francuska jest trochę inna. Podobnie miałem w lidze hiszpańskiej, w 10 sezonie udało mi się dopiero wygrać ligę.[/quote]

cały czas drugi albo trzeci,PSG odjeżdża już po paru kolejkach,na becie zrobiłem mistrza ASSE już w drugim sezonie,Reims i Nantes wicemistrz w pierwszym sezonie,w poprzednich FM-ach niszczyłem w Ligue 1 już po 3-4 latach a teraz jest przejebanie

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2015 21:23    #563
[quote="ASSE"]
cały czas drugi albo trzeci,PSG odjeżdża już po paru kolejkach,na becie zrobiłem mistrza ASSE już w drugim sezonie,Reims i Nantes wicemistrz w pierwszym sezonie,w poprzednich FM-ach niszczyłem w Ligue 1 już po 3-4 latach a teraz jest przejebanie[/quote]

Od CM 03 co edycje w pierwszym sezonie, obojętnie jakim zespołem bym nie grał, zawsze, ale to zawsze zdobywałem mistrzostwo. W FM16 nie mogłem tego powtórzyć, jednak przyczyną nie było zły dobór taktyki czy treningu, który i tak w tej edycji ma znikome znaczenie, ale bezsensowne powroty z wyniku 0:4 na 6:4. Tyle w temacie.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2015 21:44    #564
[quote="Gutii"][quote="ASSE"]
cały czas drugi albo trzeci,PSG odjeżdża już po paru kolejkach,na becie zrobiłem mistrza ASSE już w drugim sezonie,Reims i Nantes wicemistrz w pierwszym sezonie,w poprzednich FM-ach niszczyłem w Ligue 1 już po 3-4 latach a teraz jest przejebanie[/quote]

Od CM 03 co edycje w pierwszym sezonie, obojętnie jakim zespołem bym nie grał, zawsze, ale to zawsze zdobywałem mistrzostwo. W FM16 nie mogłem tego powtórzyć, jednak przyczyną nie było zły dobór taktyki czy treningu, który i tak w tej edycji ma znikome znaczenie, ale bezsensowne powroty z wyniku 0:4 na 6:4. Tyle w temacie.[/quote]

No to chyba w lidze hiszpańskiej nie grałeś. Najtrudniej zdetronizować Barcę i Real, udaje się dopiero po kilku latach i to głownie z winy Realu i Barcy a mianowicie ich polityki transferowej,

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2015 21:57    #565
[quote="student137"][quote="Gutii"][quote="ASSE"]
cały czas drugi albo trzeci,PSG odjeżdża już po paru kolejkach,na becie zrobiłem mistrza ASSE już w drugim sezonie,Reims i Nantes wicemistrz w pierwszym sezonie,w poprzednich FM-ach niszczyłem w Ligue 1 już po 3-4 latach a teraz jest przejebanie[/quote]

Od CM 03 co edycje w pierwszym sezonie, obojętnie jakim zespołem bym nie grał, zawsze, ale to zawsze zdobywałem mistrzostwo. W FM16 nie mogłem tego powtórzyć, jednak przyczyną nie było zły dobór taktyki czy treningu, który i tak w tej edycji ma znikome znaczenie, ale bezsensowne powroty z wyniku 0:4 na 6:4. Tyle w temacie.[/quote]

No to chyba w lidze hiszpańskiej nie grałeś. Najtrudniej zdetronizować Barcę i Real, udaje się dopiero po kilku latach i to głownie z winy Realu i Barcy a mianowicie ich polityki transferowej,[/quote]

Katowałem hiszpańską ligę w CM07/08, grałem Valencią i uwierz mi, że zdobycie mistrzostwa w pierwszym sezonie było dość łatwym wyzwaniem. Szczerze wtedy byłem zły, że seria CM jest zbyt łatwa, nie powiem, doświadczenie mam, tym bardziej, że starszy brachol też katował ów serię i często dyskutowaliśmy na temat taktyk, scoutingu itp. Zawsze irytowało mnie to, że w pierwszym sezonie, jak zaczynałeś w 2 lidze to awansowałeś do pierwszej, a następnie zdobywałeś mistrzostwo, grając od razu w pierwszej lidze, podnosiłeś po 10 miesiącach trofeum. W FM16 jest podobnie, tak nie grałem hiszpańskiej ligi, ale Leicester ogrywa sobie Man City, Man Utd, Chelsea, ale bywa tak, że po prostu wygrywając 0:4 po połowie dostaje 6 bramek (temat wcześniej).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.12.2015 o godz. 21:58

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 11:30    #566
nie ma bata , nie jestem w stanie/ nie potrafię/ teraz grać w obronie :) albo za plecy albo przeciwnik klepie sobie w moim polu karnym po czym strzela :)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 12:21    #567
[quote="robal15"]Cziter!!![/quote]

kto? ja? :P chyba, Ty :P

 ASSE Wróg ludu

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 3
0
22.12.2015 15:57    #568
Ale to jest kurwa nudne już. 8 sezon w Ligue 1 i nadal bez mistrza bo zawsze się wyjebie na jakimś randomie. Najczęściej ładuje mi junior wypożyczony z mojego klubu albo gra wyborny mecz. Jak dla mnie za często są mecze w których nic się nie dzieje,nie ważne co zmienie to i tak gra się przesuwa do przodu i najczęściej jest 0-0,na poprzedniej łatce więcej strzelałem goli z 3 napastników,teraz walą głową o mur za to pomocnicy błyszczą,nawet ich nie trzeba specjalnie ustawiać,wystarczą dobre skille

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 16:36    #569
[quote="ASSE"]Ale to jest kurwa nudne już. 8 sezon w Ligue 1 i nadal bez mistrza bo zawsze się wyjebie na jakimś randomie. Najczęściej ładuje mi junior wypożyczony z mojego klubu albo gra wyborny mecz. Jak dla mnie za często są mecze w których nic się nie dzieje,nie ważne co zmienie to i tak gra się przesuwa do przodu i najczęściej jest 0-0,na poprzedniej łatce więcej strzelałem goli z 3 napastników,teraz walą głową o mur za to pomocnicy błyszczą,nawet ich nie trzeba specjalnie ustawiać,wystarczą dobre skille[/quote]

"Najczęściej ładuje mi junior wypożyczony z mojego klubu albo gra wyborny mecz." - amator :) ja zawszę wypożyczam, z opcją, że nie moze grać meczów przeicwko mnie :D

 mlody2611 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2015
Skąd: LUBLIN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2015 16:36    #570
Gram sevilla, drugi sezon. Wszystko wyglada caly czas tak samo.Obrona beznadziejna. Jak gram z lepsza druzyna to trace nawet po 5 bramek. Probowalem wielu ustawien i wszystko wyglada tak samo. Mecze sparingowe czy pucharowe z 2 ligowcem to wielka meczarnia.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.