serious error

zepski Proletariat

0
04.12.2005, 22:52    Pytanie
Mieliście taki problem? A serious problem was encountered and the application will close. An error file has been generated in...
Gram lige niemiecką, w hiszpańskiej miałem to samo.

zepski Proletariat

0
05.12.2005 15:36    #1
wlasnie w tym problem, gram na różnych ligach i problem się powtarza lub (co najdziwniejsze) nie, raz idz jak po maśle a potem raz za razem wyskakuje ten błąd. Gram na small database, system win 2000

Post pomocny

zepski Proletariat

0
05.12.2005 22:55    #2
is anybody out there? Troszke mnie to deprymuje

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
07.12.2005 10:52    #3
Sa dwie mozliwosci:
1. Masz piracką wersję gry;)
2. Czasami, co zostalo stwierdzone wystepuja pewne bledy w etapie instalacji, wiec przeinstaluj gre
Jest jeszcze trzecia: Uzywasz jakiegos update lub innego dodatku ktory wplywa na blad

Post pomocny

zepski Proletariat

0
07.12.2005 17:56    #4
w trakcie instalacji nie ma błędów, update mam "Robson&..", po przeinstalowaniu bląd nie ustępuje.

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
07.12.2005 20:20    #5
A czy ten blad wyskakuje w konkretnym dniu? np. 15.10.2007??
Jezeli tak, to pojdz na urlop na dwa dni: dzien przed pojawieniem sie bledu...
Moze pomoze;)

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
07.12.2005 20:22    #6
a i jeszcze jedno:
masz pachta do fm2006??
Jezeli nie to sciagnij koniecznie ze strony www.sigames.com

Post pomocny

zepski Proletariat

0
08.12.2005 00:35    #7
Tak spatchowane mam, i z tym build7... coś tam też. Próbowałem na czyściutkim systemi 98 też to samo. Zauważyłem, że szczególnie lubi się sypać w trakcie save'a, ale poza tym oczywiscie też. Niestety nie dzieje się to konkretnego dnia, ale zazwyczaj po meczu nawet nie idzie zapisać bo w trakcie się sypie.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution