Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 dsdeiv Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2016 22:05    #2
Kto powinien trenować z zawodnikami taktykę? Menedżer czy specjalnie ściągnięty do tego trener? :)

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2016 11:55    #3
Też tak macie że ofensywni prawi obrońcy mają zawyżone oceny? Grałem jedną karierę MU i nie zależnie kogo dawałem na prawą obronę z ustawieniem ofensywnym to miał zdecydowanie najwyższą ocenę w klubie i lidze. Teraz gram Milanem i znowu prawy obrońca ciągle ma najwyższą ocenę w meczach, bo dałem mu atak. Ogólnie jak widzę na oceny w ligach to bardzo często najwyższe mają boczni ofensywni obrońcy

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2016 12:05    #4
[quote="Tom88"]Też tak macie że ofensywni prawi obrońcy mają zawyżone oceny? Grałem jedną karierę MU i nie zależnie kogo dawałem na prawą obronę z ustawieniem ofensywnym to miał zdecydowanie najwyższą ocenę w klubie i lidze. Teraz gram Milanem i znowu prawy obrońca ciągle ma najwyższą ocenę w meczach, bo dałem mu atak. Ogólnie jak widzę na oceny w ligach to bardzo często najwyższe mają boczni ofensywni obrońcy[/quote]

Jaką taktyką grasz ? Ja gram TFF Doombringer v3 u mnie prawy obrońca (Bellerin) miał 3 notę w zespole ale miał najwięcej asyst w lidze

 Mlleko Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2016 17:18    #5
Pod koniec sezonu, gdy wyskakuje wam - kontrakty juniorskie kończą się i mają po 1,5 gwiazdki potencjału to przedłużacie je czy nic z nimi nie robicie?

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2016 17:19    #6
[quote="Mlleko"]Pod koniec sezonu, gdy wyskakuje wam - kontrakty juniorskie kończą się i mają po 1,5 gwiazdki potencjału to przedłużacie je czy nic z nimi nie robicie?[/quote]

Zwalniam ich

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2016 19:21    #7
czy mi się zdaje, czy z jakiegoś powodu FM, a raczej zespół SI, odświeża i faworyzuje klasyczne 4-4-2? Ustawienie, którym już praktycznie żaden europejski zespół z górnej, czy nawet średniej półki nie gra. Tutaj natomiast, gdy gra się przeciwko zespołowi z takim ustawieniem, to praktycznie na wstępie możesz się pożegnać z wygraną, czy jakimkolwiek korzystnym wynikiem...
Lech wymienia najmniej podań w lidze, utrzymuje się przy piłce przez bardzo niski procent czasu, a strzela najwięcej goli (ze skrzydeł of kors). Natomiast Juve w zeszłym sezonie dotarło aż do finału, gdzie przegrało dopiero po karnych z Barcą. Grali właśnie 4-4-2 i do samego finału klepali wszystkich równo i wysoko, a Mandżukić strzelił chyba najwięcej goli w LM i ogólnie zdobył Złotego Buta.
W poprzednich FM faworyzowane było 4-1-2-2-1, a teraz powrót do klasyki? Czy tylko u mnie tak jest?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 11:40    #8
[quote="SuperZiemniak"]czy mi się zdaje, czy z jakiegoś powodu FM, a raczej zespół SI, odświeża i faworyzuje klasyczne 4-4-2? Ustawienie, którym już praktycznie żaden europejski zespół z górnej, czy nawet średniej półki nie gra. Tutaj natomiast, gdy gra się przeciwko zespołowi z takim ustawieniem, to praktycznie na wstępie możesz się pożegnać z wygraną, czy jakimkolwiek korzystnym wynikiem...
Lech wymienia najmniej podań w lidze, utrzymuje się przy piłce przez bardzo niski procent czasu, a strzela najwięcej goli (ze skrzydeł of kors). Natomiast Juve w zeszłym sezonie dotarło aż do finału, gdzie przegrało dopiero po karnych z Barcą. Grali właśnie 4-4-2 i do samego finału klepali wszystkich równo i wysoko, a Mandżukić strzelił chyba najwięcej goli w LM i ogólnie zdobył Złotego Buta.
W poprzednich FM faworyzowane było 4-1-2-2-1, a teraz powrót do klasyki? Czy tylko u mnie tak jest?[/quote]

ja sam w tym FM-ie gram tą taktyką

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 13:02    #9
Potwierdzam że coś jest z tym nie tak. Może grając 4-4-2 nie gram najpiękniejszej piłki, ale jak na razie 4 miejsce Newcastle w 1 sezonie jest.

 Mlleko Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 23:48    #10
Piłkarza w wieku 15-20 lepiej wysłać, żeby się rozwijał na wypożyczenie czy zatrzymać go w klubie?

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2016 23:51    #11
[quote="Mlleko"]Piłkarza w wieku 15-20 lepiej wysłać, żeby się rozwijał na wypożyczenie czy zatrzymać go w klubie?[/quote]

To zależy od piłkarza, jeśli jesteś mu w stanie zapewnić minuty u siebie w klubie, to wypożyczaj. Ja takich którzy nie mają szans na grę wypożyczam, ale tylko do zespołów w których maja warunki rozwoju, czyli odpowiednia baza.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.