Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 20:04    #2
[quote="El_Nino88"]Mam do Was FManiacy pytanie. Gram od jakiegoś czasu Liverpoolem w FM 16, niedawno przesiadłem się z 15-stki. To co rzuca mi się w oczy to bardzo niska skuteczność w tej wersji. Daniel Sturridge z wykończeniem 18 wali za każdym razem prosto w bramkarza, nawet przy sytuacjach sam na sam. 80% strzelonych bramek mam po dobitkach, kiedy bramkarz już leży i mogą strzelić do prawie pustej bramki. Zmieniałem już ustawienie, taktykę, ale za każdym razem wygląda to tak samo. Dla porównania przeciwnik odda 2-3 strzały celne w meczu i z tego 1-3 bramki mu wpadną. O co kaman?[/quote]

Niestety to jest wada tej części - ze skrajności (dużo goli w FM 15) w skrajność (mało w FM 16). Ogólnie łatwiej strzelić napastnikowi po wrzutce, bo przy sam na sam coś jest zdecydowanie nie tak.

 El_Nino88 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2011
Skąd: Lbn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 20:07    #3
[quote="SuperZiemniak"][quote="El_Nino88"]Mam do Was FManiacy pytanie. Gram od jakiegoś czasu Liverpoolem w FM 16, niedawno przesiadłem się z 15-stki. To co rzuca mi się w oczy to bardzo niska skuteczność w tej wersji. Daniel Sturridge z wykończeniem 18 wali za każdym razem prosto w bramkarza, nawet przy sytuacjach sam na sam. 80% strzelonych bramek mam po dobitkach, kiedy bramkarz już leży i mogą strzelić do prawie pustej bramki. Zmieniałem już ustawienie, taktykę, ale za każdym razem wygląda to tak samo. Dla porównania przeciwnik odda 2-3 strzały celne w meczu i z tego 1-3 bramki mu wpadną. O co kaman?[/quote]

Niestety to jest wada tej części - ze skrajności (dużo goli w FM 15) w skrajność (mało w FM 16). Ogólnie łatwiej strzelić napastnikowi po wrzutce, bo przy sam na sam coś jest zdecydowanie nie tak.[/quote]

A czy wiadomo coś o tym jakoby SI planowało poprawić to jakąś łatką?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2016 20:11    #4
łatka na pewno jeszcze będzie, co w niej poprawią to już niewiadoma. Bo skuteczność strzałów w światło bramki już została poprawiona, szkoda tylko, że bramkarz dostał magnes do rękawic.

 Azazell83 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2015
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 20:43    #5
Kurcze te wszystkie skiny utworzone przez ludzi są jakieś dziwne ;/ Testowałem niemal wszystkie i w każdej coś nie tak. Najbardziej podoba mi się ten skin FLUT z DX11 ale ona ne obsługuje dużej czcionki 125% interfejsu..

A wy jaki skin używacie?

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 21:04    #6
podstawowy FM ciemny

 GokuSSJ25 Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2015
Skąd: Opatówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2016 22:35    #7
Nie wiem czy mogę tutaj, ale co mi tam najwyżej mnie zbanują :) Ludki trzymcie kciuki! Rok temu zbyt pewny siebie wyszedłem w Teatrze Marzeń (słyszę Darka), teraz na Bernabeu zagram na 0-0. Po prawie 30 latach obiecuję ćwierćfinał LM. Jak się nie uda, to nie będę miał tyle honoru co Michael i zrzucę na piłkarzy :)

 Tom88 Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.09.2006
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 11:05    #8
Wie ktoś czy w najbliższym patchu mają poprawić zawyżone oceny bocznych ofensywnie grających obrońców, którzy mają zawsze najwyższą średnią w lidze? I kiedy ma on wyjść?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 13:09    #9
Patch powinien pojawić się w ostatnim tygodniu lutego. Niestety lista zmian nie jest jeszcze znana.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 18:13    #10
Tak sobie przypomniałem i się pytam

Czy w tej durnej grze jest możliwość osiągnięcia czegoś takiego przez gracza:

https://www.youtu(...)K6y4ih38

https://www.youtu(...)jTHx_XXg

https://www.youtu(...)K6y4ih38

https://www.youtu(...)YToJLuOo

odpowiedź jest raczej negatywna.

w 2006 była taka możliwość.No ale 2006 był najlepszy z całej serii ze względu na pomysł na trening

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 18:15

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 18:50    #11
Kiedyś byla dyskusja, ze 442 wrocila do łask w fmie. Taktyka, ktora w realnym footballu poszla w zapomnienie... Leicester gra 442 i proszę co się dzieję :D

Z innej beczki, mysle, ze kazdy z nas mial taktykę, która się zużywała. Mój zespół grający zazwyczaj 4-2-3-1 łoił wszystich aż miło, rekordy, fanfary, konfetti z nieba... no była bajka aż tu nagle jeb! remis, remis, porażka, remis, wygrana 4-3, remis... Postanowiłem zmienić taktykę na w/w 442 no i wrocily fajne wyniki (7-2 z Milanem, 6-1 z Arsenalem etc.) tyle, ze ja zazwyczaj piłkarzy dobieram pod taktykę, a nie na odwrót. No i po zmianie ustawienia na 442 czuję, że marnuje potencjał zespołu. brak schodzących napastników, brak 10 strasznie mnie dołują, bo kilku naprawdę fajnych graczy się marnuje. Stąd pytanie, czy tamta taktyka jest już rozpracowana przez rywali i jest do wyrzucenia, czy należy jakiś czas odczekać i do niej wrócić? Dodam, że próbowałem gry 4321 i 442 w diamencie i gry środkiem... oh dear, nigdy więcej :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.