Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:03    #341
Przeczuwałem, że znikną, więc:

1) http://pics.(...)yrrv.png
2) http://pics.(...)vu42.png
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:04    #342
Tylko ja jestem nietykalny - Bolson dostał za "offtop, prowokwanie do shiitstormów" na dwa tygodnie

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:04    #343
Ja w dalszym ciągu ponawiam swoje pytanie względem Kassiego i Piotra. Czy w dalszy ciągu Panowie chcą scalać scenę z serwisem w którym banuje się użytkowników bez jakichkolwiek zasad, obraża się ich prywatnie przez wydawcę, usuwa treści, pytania oraz konstruktywne komentarze?
Na tym ma polegać wg. Ciebie Kassi sojusz?

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:04    #344
Po tym komentarzu otrzymałem bana. Norbert, nie pozostanie to bez reakcji. Będę czekał na moment, w którym z przyjemnością oddam Ci dwa tygodnie knebla, które mi dołożyłeś.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:09    #345
[quote="SuperZiemniak"]Kolejny strzał w stopę. Byle potem Mahdi nie twierdził (za jakieś pół roku powiedzmy), że w ogóle Brazzo i Kira nie byli w RM Team, taka sytuacja nie miała miejsca, a ten nabór jest (był) pierwszym naborem.[/quote]


Człowieku.
Za chwilę pojawi się informacja, że Naczelny wyda oświadczenie, które rzuci nowe światło na sprawę. Codziennie otrzymamy nową zajawkę na ten temat i obietnicę, że już niedługo ktoś odszczeka swoje słowa, bo atakuje, pluje jadem i próbuję przez swoją zazdrość zniszczyć to w co było tyle pracy włożone ;)
Po codziennych zapowiedziach w końcu pojawi się artykuł pod oczywiście zajebistym tytułem jak np "Objawienie prawdy" w której na początku dowiemy się ilu wspaniałych ludzi bierze udział w zabawach na stronie, ilu ją odwiedza i ile kliknięto mocnych. Po wstępie dowiemy się tego czego nie wiedzieliśmy, czyli, że cmrev pluje i użytkownicy tej strony to najgorszy sort człowieka i oni nas biją na głowę. Potem dowiemy się znowu tego co już wiemy czyli że zostali przyjęci, i były różnice zdań. Że Mahdi dał im zajebiste warunki do pracy, wyszedł z sercem na dłoni, chciał aby zostali chrzestnymi jego dzieci itp. itd. bla bla bla oni jednak zaczęli kąsać rękę a on takich ludzi nie potrzebuje, bo zbyt dużo pracy włożył aby to powstało bla bla bla i że to ich wina tylko korzystając z okazji niewdzięcznicy skumali się z wrogami systemu. W zakończeniu dostaniemy zupełnie nieistotne zdjęcia z chińskiego nowego roku, nie związane z tematem które zakończą się prośbami o nie szczekanie, odszczekanie, wyszczekanie wypowiedzianych słów, może nawet zobaczymy wniebowstąpienie kto to wie. Tak to widzę ŚWIATŁA! KAMERY! AKCJA!

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:12    #346
Według mnie ktoś kto strzelił sobie w głowę, nie może już strzelić sobie w stopę, ale to może powinien nakręcić Tarantino, bo przeczuwam Oscara.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:15    #347
[quote="Pucek"]Według mnie ktoś kto strzelił sobie w głowę, nie może już strzelić sobie w stopę, ale to może powinien nakręcić Tarantino, bo przeczuwam Oscara.[/quote]

Ja tam wolałbym Bareję i hit na miarę Misia :)

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:17    #348
[quote="romantico"]Ja w dalszym ciągu ponawiam swoje pytanie względem Kassiego i Piotra. Czy w dalszy ciągu Panowie chcą scalać scenę z serwisem w którym banuje się użytkowników bez jakichkolwiek zasad, obraża się ich prywatnie przez wydawcę, usuwa treści, pytania oraz konstruktywne komentarze?
Na tym ma polegać wg. Ciebie Kassi sojusz?[/quote]

Halo, w regulaminie 'portalu' jest podobno, że właściciel może sobie banować każdego kiedy chce i dlaczego chce. Bo tak.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:18    #349
Generalnie zastanawia mnie dlaczego cały czas dyskutujecie tutaj poważnie na temat serwisu który śmierdzi bylejakością, tandetą i chamstwem tak bardzo, że zamykam okienko przeglądarki za każdym razem jak widzę nawet samego screena :/

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.02.2016 o godz. 21:19

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2016 21:19    #350
Za to dopuszczam trolling :D Trolling jest ok :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.