Strona

Polska Scena FM

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 09:38    #361
W sumie to Opelu nic tam nie opublikował (nawet chyba komentarza), ale podobno był zaangażowany w tworzenie regulaminu i innych rzeczy do RM, a jeżeli teraz został wywalony z tej funkcji, to nie można tego nazwać inaczej jak wykorzystywaniem. Ciekawe czy teraz redNaczem zostanie sam Mahdi, czy Nikita? ;)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 10:05    #362
Jedyne, co mnie teraz ciekawi to reakcja Piotra Sebastiana i Kassiego na taki a nie inny rozwój wydarzeń. Czy mimo wszystko Rozgrywka Mistrzów będzie wspierana przez oba portale? Czy wsparcie oprócz tworzenia regulaminu i pomocy przy kwestiach wideo będzie polegało na klikaniu mocne, bo tak trzeba?
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 10:13    #363
[quote="Bolson"]Jedyne, co mnie teraz ciekawi to reakcja Piotra Sebastiana i Kassiego na taki a nie inny rozwój wydarzeń. Czy mimo wszystko Rozgrywka Mistrzów będzie wspierana przez oba portale? Czy wsparcie oprócz tworzenia regulaminu i pomocy przy kwestiach wideo będzie polegało na klikaniu mocne, bo tak trzeba?[/quote]

Jako aplikant na szefa RM, już zakomunikowałem że mahdi jako jego uczestnik musi sie podporządkować, a to tez zwiazane jest z tym, że jak ktos napisze slaby blog to slabe jest jak nic, a nie jakies naciski rodem z poprzedniej epoki. . Chyba nikt nie wyobraza sobie sytuacji by szef RM sluchal uczestnika, który jest wydawca serwisu. Troche pachnie konfliktem interesów.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 10:16    #364
Klikaj mocne i nie dyskutuj :)

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 10:19    #365
już widzę jak Mahdi produkuje koszulki "Keep calm and KLIKAJ MOCNE!" i sprzedaje za funciaki ;)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:22    #366
Norbert Skórzewski, znany jako Nascimento1998 nowym redaktorem naczelnym portalu Mój Football Manager.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:31    #367
HAHAHAHAHA, o matko turlam się po dywanie. Mahdi jest chyba w dodatku niezłym pantoflarzem i sam jest marionetką XD No nie wierzę. Fakt, Opelu się nie udzielał, ale takie potraktowanie gościa, którego "cenią", który kombinował nad nowym regulaminem, jest po prostu świńskie. Trójca z MFM jest siebie warta, a Nascimento dużo stracił w moich oczach - odnajdziesz się w "korpo" chłopaku. Jak ktoś z MFM to czyta - proszę o usunięcie mojego konta z Państwa serwisu i miłej zabawy we własnym gronie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:32    #368
Mojego nadal nie usunęli :(
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 11:51    #369
[quote="robal15"]Mojego nadal nie usunęli :([/quote]

Bo nie chcą psuć statystyk. Nie licząc dubel kont kręci się pewnie w okolicach dyszki ;)

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.02.2016 12:09    #370
[quote="MFM"]Od redaktora naczelnego oczekuję:

- codziennego logowania się na stronie
- wspierania i udzielania rad użytkownikom serwisu
- komentowania (na bieżąco) wszystkich materiałów, które ukazują się na stronie,
- aktywnego wspierania naszej strategii rozwoju (dwutorowość: Football Manager i piłka „realna“)
- publikacji (minimum 1 tygodniowo)
- kontrolowania przestrzegania regulaminu
- utrzymywania dyscypliny na stronie (natychmiastowe reagowanie na próby zakłócenia porządku)[/quote]

Czekam na moment, kiedy Nascimento zostanie usunięty z grona redakcji bo nie zaloguje się na stronie. Codzienne komentowanie i pewnie dawanie mocnego każdemu tekstowi, cotygodniowe publikacje (walić jakość, liczy się ilość!). Boże, jakie to śmieszne, no kisnę! XD

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution