Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 16:15    #2
Mówił mi, że żałuje strasznie tego, że niczego nie podpisałem. Ale sam mi radził "idź wylewać swoje żale na rev" a teraz wielki obrażalski-słoń-trąbalski ;/

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 16:26    #3
Ze mną też kiedyś miło zaczął rozmowę na PW od groźby (znaczy się "lojalnego uprzedzenia" ), że następnym razem wywali mnie na stałe z MFM (ciągle czekam) i tego, że "cmrev to będzie jedyne miejsce, gdzie przyjmą moje gorzkie żale". Widocznie to jakiś szablon.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.02.2016 o godz. 16:26

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 16:55    #4
[quote="clicers"]Jako człowiek zajmujący się tym na co dzień, mogę powiedzieć, że z zasady takie umowy są nic nie warte tzn. nie wyobrażam sobie aby taki Mahdi mógł na ich podstawie czegokolwiek dochodzić.[/quote]
Też tak uważam. Piąteczka :)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 18:07    #5
"Nic nie sprzedaję, dzielę się emocjami". Chcieliście emocji, to macie :D

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 18:48    #6
Mógłbym podpisać takie oświadczenie, gdyby wydawcy przedstawili mi w zamian zaświadczenia lekarskie.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 18:50    #7
Od jakiego lekarza? ;)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 19:01    #8
Wolałbym nie odpowiedzieć na to pytanie. Jednak chciałbym dodać, że nie rozumiem dlaczego o zaangażowaniu specjalisty od Football Managera ma współdecydować jakaś pani, której kompetencje w zakresie Football Managera są mniej więcej takie jak cukini.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 19:40    #9
Ale ta strona już dawno wyszła poza FM'a 50% FM - 50% Realna piłka, a potem pewnie przejęcie władzy nad światem, czy coś w ten deseń. Hmm ta Pani chyba będzie decydować, bo posiada wkład finansowy oraz musi na własne oczy się przekonać o kandydacie, by potem nie była oburzona, jak trafi się jakiś oszukista jak ja i będzie smiał się sprzeciwiać

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 20:13    #10
[quote="pulkownik_jakuszyn"][quote="IamTheSwarn"]Ewentualnie to można nazwać manipulacją.[/quote]
Drogi Kira, za źródłem wiki - Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp) – forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora (link: https://pl.wi(...)logia%29). To, o czym piszesz ma się bardziej do tej definicji - https://pl.wikipedia.org/wiki/Terror

Najlepiej niech się wypowie psycholog z wykształcenia oraz zawodu, założyciel i czołowy działacz KOPM - romantico ;)[/quote]

Wobec Kiry na początku nie można mówić o manipulacji a bardziej o niedogadaniu się. Jednak w późniejszym czasie uwidacznia się silna potrzeba manipulacji psychicznej z wykorzystaniem swojej wyimaginowanej pozycji ( pamiętajmy, iż mówimy w dalszym ciągu o serwisie wirtualnym), dodatkowo z nieudaną próbą wytworzenia w celu (Kirze) poczucia winy - "moja żona jest oburzona", "jestem zbyt wku...".
Mahdi często wykorzystuje swoja pozycję, którą inni użytkownicy często przeceniają, gdyż nie zagłębiają się w genezę zachowań, wcześniejszego postępowania, które w dużej mierze determinuje dalsze działanie. Oświadczenia, know how i inne takie kwestie - w przypadku, gdy użytkownik nie zagłębia sie w te meandry są dużym polem do zastraszania, przez to powstania współzależności od osoby wydawcy.
Większość wypowiedzi - są elementami kilku postaw osobowościowych : egocentryzmu, egotyzmu i egoizmu. Taka osoba będzie zmyślnymi słowami przekazywała większość obraz osoby wybitnej, która dla dobra ogółu poświęca się bez miary. Włączenie w to retoryki finansowej, rodzinnej ma na celu wzmocnienie tego przekazu.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2016 20:28    #11
Z jednej strony ma prawo, w końcu to jego strona, być sobie bogiem i guru i chyba temu ta strona słuzy. Zwróćcie uwagę ile Mahdi wydał swoich blogów od czasu powstania strony? No mniejsza o to, ale tak - przedstawia swoją teorię jako jedyną słuszną, a swoją osobe jako sądu najwyższego, tylko Aga jest wyzej/na równi. Meh, szkoda gadać, ten człowiek prędzej czy później i tak się skompromituje. @romantico dostałeś odmowną wypowiedź mahdiego?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.