Strona

Polska Scena FM

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2016 19:12    #531
[quote="robal15"]A mojego konta nie chcą usunąć... chamy jedne... (nie śmiech)...[/quote]

Mojego to podobno nie chcą utworzyć. Chociaż znając Mahdiego to pewnie już założyłem i zostałem usunięty dla przykładu ;)

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.02.2016 00:29    #532
Moje konto zostało usunięte jako pierwsze! Co więcej, konto mojego współlokatora zostało również usunięte, pomimo jednego komentarza, krytukującego nikite. Drugie konto mojego współlokatora zostało też usuniete, bez słowa, bez szansy zalogowania się. Napisał już on e-maila ze skargą do Pani Agnieszki. Co więcej sam napisałem e-maila na poważny firmowy adres łobuzek343@op.pl z prośbą o uwzględnienie mnie w komentarzu dotyczącym legend sceny FM;a i banicji. ( wtf Łobuzek343@op.pl serio? poważny e-mail? powaznej strony? raz się tak najdałem wstydu, jak podawałem e-maila na kursie trenerskim, a ten brzmiał). Mniejsza o to, wracam ze szpitala, chętnei bym zagrał drafta, tydzień przerwy w sesji, będziecie coś grali?

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 16:20    #533
Ostatnio Mahdi urągał mojej osobie nader często na swoim portalu. Niestety moją wypowiedź skasował, a po ostrzeżeniu mailowym bym nie drążył tematu (czytaj: nie odpisywał na jego oskarżenia), skasował moje zacne konto. Eh, w tym wszystkim najbardziej żałuję tego, że został tam mój artykuł, a jeśli kiedykolwiek ktoś tam chciałby dyskutować to nie mam możliwości odpisać. Trudno... Jakoś sobie z tym poradzę.
Chłopaki? Przygarniecie mnie i pocieszycie? :c

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 16:43    #534
To dowód na Twój rozsądek. Tutaj bez problemu możesz publikować swoje blogi i nikt nie będzie Cię prześladował.

Jednak znając to jaką przyjemność mahdi czerpie z kasowania kont dziwi mnie, że nie poprosił o usunięcie swojego konta z FM Rev - tym bardziej, że wielokrotnie odnosi się do tego serwisu z pogardą. Myślę, że nie skasował choćby swojego bloga, dlatego że służy mu on do promocji swojej osoby oraz MFM. Różnie można oceniać taką postawę, ale wydaje mi się, że nie zrobił tego właśnie ze względów "marketingowych".

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2016 o godz. 16:48

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 saharicus Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 17:05    #535
Witam, pod długim (chyba ponad dwuletnim) rozbracie z Polską Sceną FM. Widzę, że wiele się pozmieniało. Mahdi odszedł (znowu) i tym razem puszy się na swojej stronie. Mógłby jednak ktoś przybliżyć mi kulisy tego zajścia?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 17:15    #536
Tutaj wpis Speeda: http://speed(...)zie.html

(już raz po zamieszczeniu tego linka mahdi mnie próbował mnie straszyć, ale nie można ulegać agresywnej głupocie)

Żeby uzyskać odpowiedź mahdiego trzeba wpisać w Google "Cała prawda o patologiach panujących na Rev".

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 16.02.2016 o godz. 17:22

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 17:22    #537
Odradzam zgłębianie tego tematu. Uwierz, że nie jest to tego warte. Choćby ze względu na wielowątkowość sprawy. Poza tym, jest bardzo intensywnie zmanipulowana. Nie ma tutaj dobrego i złego.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 20:27    #538
Też uważam, że nie ma sensu tego zgłębiać, chyba że masz zamiar współpracować z pewnym wariatem. Chętnie ostrzegę każdego, przed tego typu próbami. http://imgur.com/a/WnX1I Cóż... wszystko usunięte, podobnie jak komentarz Eks-Rednacza, o resztkach szacunku do wydawcy. Nie chcę rozpentywać żadnej kolejne gównoburzy, aczkolwiek obrażane jest moje i kolegi (brazzo) dobre imie, co więcej próbuje się nam zamknąć usta, mam nadzieje, że zrozumiecie

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 20:31    #539
Nadal grozi sondami, co za typ :DDD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 20:47    #540
Co więcej, osoby które nie posiadają konta na stronie, nie mogą brać udziału w RM ;/ cóż, chyba czas zmienić nazwe na Rozgrywka Mahdiego

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.