Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 20:52    #541
O czym my mówimy... w pierwszej edycji wygrała osoba, która posługiwała się killer taktyką, a gospodarz nie tylko zaakceptował ten sposób cheatowania, a jeszcze bronił takiego sposobu gry. Rywalizacja, w której jest tak duże pole do nadużyć nadaje się na śmietnik historii. Tym bardziej przy takich "zdolnościach" zarządzania projektem i zarządzania ludźmi pomysłodawcy.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2016 o godz. 20:53

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 20:55    #542
[quote="IamTheSwarn"]Co więcej, osoby które nie posiadają konta na stronie, nie mogą brać udziału w RM ;/ cóż, chyba czas zmienić nazwe na Rozgrywka Mahdiego[/quote]

To jest akurat zrozumiałe, bo wyniki trzeba publikować na stronie, więc bez utworzonego konta ciężko byłoby to zrobić. Niemniej osobiście czuję się mocno zaskoczony tym, że pan ŁC potrafi być jeszcze bardziej chorym człowiekiem. Uznałem jakiś czas temu, że ponad stadium tej maniakalnej choroby jest tylko śmierć, ale widocznie brystolski wieszcz trzyma się całkiem nieźle, bo odpieprza coraz to lepsze akcje. Dyktator to chyba odpowiednia ranga dla tego pana. Nawet Brazzo, który od samego początku pisał z ogromną kulturą i szacunkiem (nawet udawanym, ale jednak) dostał po łapkach. To straszne, cenzura się szerzy, zabijanie za złe słowo i zdradę mahdizmu też. Pytanie, które pojawia się w mojej głowie brzmi- jakiego pokroju są ludzie, którzy tam funkcjonują? Ci aktywni, liżący sobie dupę, dający mocne za gówniane teksty ludzie? Ludzie, którzy codziennie widzą i zauważają znikające posty, oskarżenia ludzi związanych z powstawaniem i rozbudową serwisu, pokrywająca się krytyka ze strony kompletnie różnych osób? Nikt o tym nie wspomina. To jest dopiero chore. Przecież każdy widzi co się tam dzieje.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 21:01    #543
Dyktator? Daj spokój. To człowiek nikt. Tylko ludzie słabi, niepewni własnego zdania, słuszności, nie mający umiejętności przekonywania, bez podstawowych umiejętności kierowniczych, którzy nie wierzą w argumentację stosują przymus i cenzurę.

Poza tym wystarczy, że normalna część sceny uruchomi projekt rywalizacji między graczami i wybijemy wszystkie atuty MFM. Mam nadzieję, że tak się stanie.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Kurpiu Wybitny Literat

Postów: 238
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2014
Skąd: Mrągowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 21:07    #544
http://fmtub(...)za-nami/
W ten weekend będą odbywać się półfinały i finał tego turnieju - czekam z niecierpliwością na transmisje.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 21:09    #545
Chętnie obejrzę - wrzuć link jak będzie transmisja :)
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 21:58    #546
Niestety zmuszony jestem wrócić do tematu Mahdiego, chociaż jak widzę cały czas coś nowego tam się dzieje. Ja teraz chcę pokazać, że jednak ten gość potrafi przekroczyć wszelkie granice.
Jakiś czas temu powstał tam artykuł, w którym Mahdi informuje Czytelników, że na jego stronie nie będzie reklam, a akcje charytatywne i inne temu podobne rzeczy, bo jemu nie chodzi o zysk, a o dobro i zmianę na lepsze. Powiedział także, że każdy może do niego pisać w tej sprawie. Jako, że kilka dni wcześniej miałem (nie)przyjemność wymienić z nim trochę korespondencji, to postanowiłem opisać sytuacje mojej znajomej.

http://imgur.com/EjOpeyo - tu mój komentarz i odpowiedź Mahdiego "(...) takie sprawy są bliskie naszym ideałom i sposobie myślenia (...)"

Napisał do mnie jeszcze w tej sprawie na PW, chwilę pogadaliśmy i wstawił reklamę, za co mu naprawdę serdecznie podziękowałem.

http://imgur.com/lGB0zZC - tak to wyglądało, także super robota i to szybka.

Teraz natomiast wchodzę na jego stronę, zjeźdzam na dół i reklamy już nie ma. Spodziewałem się tego trochę po usunięciu mojego konta, ale cały czas wierzyłem, że to by było przegięcie. Ideały? Sposób myślenia? Gdzie tam - nie lubimy typa, sam chciał, żeby wykasować mu konto, to widać sprawa jest już nieaktualna i już jej nie wspieramy.
Żal mi słów na to, a te cenzuralne wyczerpałem w tym poście.
E: nie dostałem żadnego ostrzeżenia ani wiadomości na PW na ten temat.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2016 o godz. 22:00

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 22:04    #547
Może to jakiś błąd techniczny?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 22:08    #548
szczerze wątpię, ponieważ panel reklam jest świeżo przemodelowany (pododawane kategorie i segregacja), a brakuje tylko tej reklamy. Nie mam już siły tego dochodzić i pisać do Mahdiego.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 22:24    #549
Nie no, bez przesady. Wystarczy jedno proste pytanie.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.02.2016 22:36    #550
[quote="Pucek"]Nie no, bez przesady. Wystarczy jedno proste pytanie.[/quote]

Tu się zgadzam, jest to jedno, banalnie proste pytanie. Gorzej z odpowiedzią, w której będą zawarte wykład, pouczania, groźby/straszenie i to bez znaczenia, czy to błąd techniczny, czy jednak jest tak jak ja mówię. (mylę się - nakaz wycofania komentarza, publiczne przeprosiny, sond, nie mylę się - to samo, tylko inna argumentacja i "że sobie zasłużyłem" ). Nie mam na to siły, a przynajmniej dzisiaj.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 16.02.2016 o godz. 22:37

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution