Strona

Polska Scena FM

 Kurpiu Wybitny Literat

Postów: 238
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2014
Skąd: Mrągowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 20:12    #621
Wiadomość Mahdiego ze strony myfootballmanager:
W związku z faktem, że zaplanowana na dziś moja rozmowa z Piotrem Sebastianem została przełożona na jutro - artykuł w którym poznacie system punktowania sukcesów w 2. edycji Rozgrywki Mistrzów ukaże się jutro po południu / wieczorem.

Wstawiam, bo może ktoś niechcący pominie tą informację spośród pozostałych komentarzy.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 20:17    #622
[quote="Pucek"][quote="mahdi"]
Już w środę lub czwartek zostanie ogłoszony nowy system punktowania sukcesów osiągniętych przez uczestników eliminacji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.[/quote]
Jeszcze 4,5 h. Oczekujemy z niecierpliwością na spełnienie słów mesjasza.[/quote]

Pucek a kogo to obchodzi. Przecież najważniejsi gracze sceny zostali przed startem RM wykluczeni z jej udziału.
Nie warto o tym pisać.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 20:22    #623
[quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="mahdi"]
Już w środę lub czwartek zostanie ogłoszony nowy system punktowania sukcesów osiągniętych przez uczestników eliminacji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.[/quote]
Jeszcze 4,5 h. Oczekujemy z niecierpliwością na spełnienie słów mesjasza.[/quote]

Pucek a kogo to obchodzi. Przecież najważniejsi gracze sceny zostali przed startem RM wykluczeni z jej udziału.
Nie warto o tym pisać.[/quote]
A, no bo ten wywiad, który miał być PRową promocją turnieju pokazuje teraz, że mahdi nie dotrzymał słowa : P

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 25.02.2016 o godz. 20:24

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 20:27    #624
[quote="Pucek"][quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="mahdi"]
Już w środę lub czwartek zostanie ogłoszony nowy system punktowania sukcesów osiągniętych przez uczestników eliminacji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.[/quote]
Jeszcze 4,5 h. Oczekujemy z niecierpliwością na spełnienie słów mesjasza.[/quote]

Pucek a kogo to obchodzi. Przecież najważniejsi gracze sceny zostali przed startem RM wykluczeni z jej udziału.
Nie warto o tym pisać.[/quote]
A, no bo ten wywiad, który miał być PRową promocją turnieju pokazuje teraz, że pomysłodawca nie dotrzymał słowa :P[/quote]

Nie przesadzaj. Przypadek losowy, wypadek, brak netu itp, etc mógł uniemożliwić kontakt z Piotrem. Tak samo jak Piotr nie znalazł czasu na odpowiedz na mój i pułkownika wpis, tak może nie mieć czasu na kontakt z Wieszczem.
Po co to obserwować - i tak nie weźmiemy w tym udziału.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 20:33    #625
[quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="romantico"][quote="Pucek"][quote="mahdi"]
Już w środę lub czwartek zostanie ogłoszony nowy system punktowania sukcesów osiągniętych przez uczestników eliminacji Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów.[/quote]
Jeszcze 4,5 h. Oczekujemy z niecierpliwością na spełnienie słów mesjasza.[/quote]

Pucek a kogo to obchodzi. Przecież najważniejsi gracze sceny zostali przed startem RM wykluczeni z jej udziału.
Nie warto o tym pisać.[/quote]
A, no bo ten wywiad, który miał być PRową promocją turnieju pokazuje teraz, że pomysłodawca nie dotrzymał słowa :P[/quote]

Nie przesadzaj. Przypadek losowy, wypadek, brak netu itp, etc mógł uniemożliwić kontakt z Piotrem. Tak samo jak Piotr nie znalazł czasu na odpowiedz na mój i pułkownika wpis, tak może nie mieć czasu na kontakt z Wieszczem.
Po co to obserwować - i tak nie weźmiemy w tym udziału.[/quote]
Nie chodzi mi o Piotra. Chodzi mi o to, że nie zapowiada się publikacji, jeśli nie ma się pewności. A trzeba to obserwować, bo wielu użytkowników FM Rev trafia na MFM z blogów Mahdiego, a tam krytyka jest niemożliwa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.02.2016 o godz. 20:34

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 23:40    #626
Przypuszczam że jest więcej takich łosiów jak ja, nie zbadają niczego a potem pójdą w ciemno (biję się w pierś). No akurat ja zostałem wyrzucony za prezentowanie odmiennych opini, coż nazywanie kogoś 5 kolumną to błahostka, no nieważne, ludzi trzeba ostrzegać. Żeby się nie wkopali jak ja czy Brazzo

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 23:44    #627
IamTheSwarn, dobrze, że opisałeś jak wyglądały realia. :D Zachęcam innych także do dzielenia się takimi opiniami i doświadczeniami. cmrev.com działa od 2002 roku (w zasadzie 2001) i przeżyło niejednego zbawiciela Sceny.

W kwestii wspomnianej Sceny, to najciemniej zawsze pod latarnią jak to mówią... Ptaszki ćwierkają, że Ceyvol szykuje niezłe niespodziewajki :-) ktoś zgadnie jakie?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.02.2016 o godz. 23:45

Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2016 23:45    #628
Ponoć zrezygnuje
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 00:29    #629
Zapowiada się arcyciekawie, emocje dozujesz powoli nie mogę się już doczekać, bardzo ciekawy opis, podoba mi się jak piszesz Kejwol zasługujesz na mocne ;)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 09:11    #630
[quote="Speed"]IamTheSwarn, dobrze, że opisałeś jak wyglądały realia. :D Zachęcam innych także do dzielenia się takimi opiniami i doświadczeniami. cmrev.com działa od 2002 roku (w zasadzie 2001) i przeżyło niejednego zbawiciela Sceny.

W kwestii wspomnianej Sceny, to najciemniej zawsze pod latarnią jak to mówią... Ptaszki ćwierkają, że Ceyvol szykuje niezłe niespodziewajki :-) ktoś zgadnie jakie?[/quote]

Speed - jestem ręcoma i nogami za tym by opisywać absurdalne kwestie związane z Wieszczem lub tego co robi na scenie ( jego lojalkami, jego pieprzeniem ze obrażamy jego rodzinę), bo większość z Nas to widzi, jednak czy jest sens patrzeć na każde jego słowo.
Opisujmy większe afery niż to, że zmienił się dzień opisania bloga związanego z jego podwórkowym turniejem.
Przecież wiadomo będzie, że jak mu słupki polecą w dół, to sam lub wynajmie Tessera do tego by zrobić gównoburzę związaną z cmrev.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.