Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2016 18:46    #371
Tego jest po prostu za dużo. I to mnie irytuje. Tak jak 2 bramki w trzy minuty w kilku meczach w sezonie.Miedzy Anglia-Polska a Polska -Niemcy było ponad 40 lat różnicy. W jednym sezonie odrobiłem 0:4, przegrałem 5:3 prowadząc 3:1 i zremisowałem mecz w którym prowadziłem 3:0, a potem 4:3

Obejrzyj sobie dodatkowo historię z 10 lat. i te same zespoły w 90 procentach zdobywają medale w ligach. Mam jeszcze ciekawostkę z jednego z
sezonu Legią Warszawa. gdzie wygrałem z Borusia Dortmund ,Arsenalem, PSV, Benficą i uległem MU remisując 2:2 i przegrywając 1:2. Nigdy później tego nie powtórzyłem. Nie znam odpowiedzi na ten wybryk natury i podejrzewam, że zostałem wylosowany przez grę do bycia sensacją.

Zrobiłem tez kiedyś test i rozegrałem 20 meczy 2 razy, na rozszerzonych i skróconych. W pierwszym wypadku zdobyłem średnio 0,7 punktu mniej.

Grając Polską na MŚ na najdłuższych nie wyszedłem z grupy, a na krótkich zająłem 3 miejsce oszukując tylko mecz z Koreą .Zresztą wygrałem go dopiero za 15 razem,a więc był to mecz nie do wygrania,

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.02.2016 o godz. 18:54

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2016 20:47    #372
Zastanawia mnie ile meczów w sezonie można zremisować wgniatając przeciwnika w ziemię. Mam tak dopracowaną taktykę że już nic nie wymyślę. W każdym meczu mam chociaż ponad 20 strzałów z czego większość celnych i co ? co najwyżej strzelam 1 lub 2 bramki. Rozegrałem ponad 100 meczów i ani razu nie zdarzyło się, żeby bramkarz przeciwnika, nawet noname nawet jakiś junior zaliczył słaby występ. W każdym meczu z tych ponad 100 bramkarz rozegrał galaktyczny albo chociaż dobry mecz. Tymczasem ostatni mecz sprawił, że usunąłem managera z komputera. I dopóki nie wyjdzie nowa łatka nie zainstaluję go. Do 70 minuty przeciwnik nie oddał ANI JEDNEGO STRZAŁU! Nawet niecelnego... I oto bez żadnej przeprowadzonej zmiany i bez żadnych moich zmian w taktyce napastnik ogórek przeciwnika ładuje mi w 5 minut 2 bramki ! najpierw koślawy strzał mój obrońca szczupakiem ładuje do bramki a później z 30 metrów strzela nie do obrony. Strzały celne 18 do 2 i mecz kończy się remisem 2:2. Pozdrawiam twórców FOOTBALL MANAGERA i gratuluję wspaniałej części bardzo realistycznej gry. Dodam że w lidze na 20 meczów mam 11 remisów bo w każdym na 2-3 strzały przeciwnik strzela mi 2-3 bramki. Nie gram ofensywnie więc łot de fak. A jeszcze lepiej przegrać w pucharze krajowym z zespołem złożonym z samych nonamów po 15 obronionych strzałach przez bramkarza - gracza meczu i jednym jedynym strzale Z PRZEWROTKI w 90 minucie jakiegoś małego murzyna ...

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 06:27    #373
przegrałem 4:3 prowadząc 3:1 do 75 minuty i 8:5 prowadząc do 77 minuty 4:2. I to w jednym sezonie. I takie cuda są w każdym sezonie,przynajmniej jedno takie cuda. O 2:2 z 2:0 nie wspominam bo to nic nadzwyczajnego dla tej gry. To akurat AS Romą.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 09:02    #374
[quote="Makaronczterojajeczny"]przegrałem 4:3 prowadząc 3:1 do 75 minuty i 8:5 prowadząc do 77 minuty 4:2. I to w jednym sezonie. I takie cuda są w każdym sezonie,przynajmniej jedno takie cuda. O 2:2 z 2:0 nie wspominam bo to nic nadzwyczajnego dla tej gry. To akurat AS Romą.[/quote]

Sądząc po Twoim wpisie - byłeś faworytem, tak?
Makaron żałuje, że zamiast bezpodstawnie narzekać to mogłeś odpisać na moje wcześniejsze wpisy a nie siać ferment. Idąc Twoim tokiem rozumowania, faworyt spotkania nigdy nie ma prawa przegrać, żaden zespół nie ma prawa wygrać w przypadku gdy przegrywa dwoma, ba trzema bramkami.
Idąć dalej - z tego co pamiętam jesteś studentem - student, który przez cały rok ledwo zaliczał kolosy nie ma prawa napisać lepiej egzaminu od tego, który zawsze był najlepszym.
Powiem CI - ZDROWO PIEPRZYSZ.
Villareal, nie miał prawa wczoraj ograć Napoli, Dolcan nie miał prawa przegrać niedawno z Arką, mimo tego, że przegrywał 0-2.
Nie chcę odnosić się tutaj do realnego życia, więc skupmy się na grze - w jaki sposób GRA ma generować wynik meczu, jeżeli dla Ciebie obecne rozwiązanie Makaron nie ma sensu?

I jeszcze jedno - szkoda, że działasz tak jak tu skwitowano :

[quote="Viique"]@Romantico
Zabawne jest też to, że gdy jest odwrotna sytuacja i wygrywamy/remisujemy mecz, w którym powinniśmy ponieść sromotną klęskę nikt nie psioczy, że FM jest niesprawiedliwy ;)[/quote]

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2016 o godz. 09:02

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 13:27    #375
Po pierwsze ostatnie zdanie jest nieprawdą.Irytują mnie bramki z pierwszego strzału w obie strony . Po drugie gra generuje wyniki losowo, a powinna dla gracza z zachowaniem tak zwanej linii trendu. Tak jak generuje to dla komputera, dla którego obraz wyników jest atraktorem, co może opiszę po 10 sezonach.

Proszę podać trzy wyniki jakiegoś zespołu,który w ciągu trzech kolejnych sezonów stracił lub odrobił 3 bramki. Jednego zespołu.
Dla ułatwienia zacznę to co pamiętam

Mali-Angola 2010
Milan-Liverpool 2005
Crystal Palace 3:3 Liverpool 2014

Ponieważ to tylko gra,niech nikt nie nazywa jej realistyczną,bo takową nie jest i tyle w tym temacie.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 26.02.2016 o godz. 13:34

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 13:36    #376
[quote="Makaronczterojajeczny"]Po pierwsze ostatnie zdanie jest nieprawdą.Irytują mnie bramki z pierwszego strzału w obie strony . Po drugie gra generuje wyniki losowo, a powinna dla gracza z zachowaniem tak zwanej linii trendu. Tak jak generuje to dla komputera, dla którego obraz wyników jest atraktorem, co może opiszę po 10 sezonach.[/quote]

Właśnie "może" - snujesz tu teorie, których nie chcesz wyjawić. Linia trendu? Jak o taki trend chodzi jak myslę, to w żaden sposób nie będzie to sprawiedliwe bo jak zespól wygra np w trzech spotkaniach to już nie będzie mial prawa przegrać.
Czy Ty nie bierzesz pod uwagę tego, że na tą "losowość" wyniku, ma wpływ duża ilość czynników - tak jak w realnym życiu w przypadku meczu. Czasami jest to strzał życia, czasami nie przespana noc lub ból zęba lub sms od dziewczyny że odchodzi lub śmierć kogoś bliskiego lub atak na WTC.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 14:02    #377
http://bunde(...)page.de/

zagraj sobie w to

gra jest atraktorem i nie jest de facto losowa.zbyt losowa jest dla gracza.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.02.2016 o godz. 14:04

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 14:06    #378
[quote="Makaronczterojajeczny"]http://bundesligamanagerprofessional.npage.de/

zagraj sobie w to

gra jest atraktorem i nie jest de facto losowa.zbyt losowa jest dla gracza.[/quote]

Makaron - piszemy o FM'ie a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś przegladarkowym managerem. Jak ten przeglądarkowy jest taki the best to czemu siedzisz na FM'em.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 14:10    #379
to nie jest przeglądarkowy menager. Mój ojciec twierdzi , że to najlepsza gra z serii menadżerów w historii. Czasami odpalam Amigę i gram w Bundesligę. Gdyby miała rozbudowane Puchary, reprezentacje i więcej lig grałbym w nią a nie w FM.

No ale wracając do sedna, dawaj trzy kolejne sezony z trzema cudownymi powrotami dla jednego zespołu z lig o najwyższej reputacji. No i co sądzisz o tym , że na szczegółowych gracz ma mniejsze szanse niż na kluczowych. Miałem takie dziesięć meczów gdy stosunek wynosił odpowiednio 1,3 punktu średnio na mecz do 2,6. Dziwne nieprawdaż? Po dwudziestu zmalało do 0,7

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 26.02.2016 o godz. 14:14

 ag-25 Partyzant

Postów: 415
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2016 14:43    #380
Kiedy do ch...ja wyjdzie ten patch?! Chińczyki rządzą światem niestety....

Makaron
FM to gra nie dla wszystkich. Ty ciągle narzekasz na FM-a, gardzisz tą grą, a mimo to kupiłeś nową wersję i dalej wylewasz tu swoje żale, choćby z tego powodu raczej z Tobą (tym jak grasz) jest coś nie tak, a nie z grą. Nieustannie narzekasz, że gra Cię oszukuje, że są magiczne powroty, a nigdy nie popierasz tego faktami w jaki sposób dokładnie grałeś. A może to Ty cały czas popełniasz jakieś błędy?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.