Strona

Polska Scena FM

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 22:59    #2
Z tego co rozumiem, to jedyny list Mahdiego jaki mógłby zrobić wrażenie na kimś, to chyba już tylko list z przeprosinami albo całkowitym wycofaniem ze sceny. I jeśli ta osoba myśli o publikowaniu jakichś listów, to takie dwa tematy tej osobie proponuję jako priorytetowe. Jednocześnie proszę tę osobę, żeby nie kontaktowała się ze mną, bo uważam ją za niegodną nie tylko rozmowy, a nawet podania ręki.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:02    #3
[quote="Pucek"]Z tego co rozumiem, to jedyny list Mahdiego jaki mógłby zrobić wrażenie na kimś, to chyba już tylko list z przeprosinami albo całkowitym wycofaniem ze sceny. I jeśli ta osoba myśli o publikowaniu jakichś listów, to takie dwa tematy tej osobie proponuję jako priorytetowe. Jednocześnie proszę tę osobę, żeby nie kontaktowała się ze mną, bo uważam ją za niegodną nie tylko rozmowy, a nawet podania ręki.[/quote]

Problemem może być to, że Mahdi od Twojego ostatniego bana w ogóle się z Tobą nie kontaktował, ale co tam - coś trzeba znaleźć, aby dowalić...

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:07    #4
[quote="Nascimento1998"][quote="Brazzo"][quote="Nascimento1998"]W kwestii atakowania Brazzo przez Mahdiego - ten drugi nie ma nic przeciwko, aby opublikować (wedle życzenia) jego list do Brazzo, po którym ten od razu napisał blog z rezygnacją i przyszedł tutaj.[/quote]
Od prostowania Nascimento są odpowiednie urządzenia, zwane prostownicami. Ja nie mam zamiaru nic publikować z wspomnianego w moim tekście powodu. Puszki Pandory się nie otwiera. Jeśli zaś Twój zleceniodawca ma taką wolę - to Jego wybór. Tylko niech opublikuje też resztę korespondencji. Wtedy jedynie sprawdzę, czy wszystko zostało upublicznione. Każdy będzie miał wtedy prawo samemu wyrobić sobie zdanie o mnie, Mahdim i całej sytuacji. Nie ocenia się bowiem ludzi po szczątkowej wiedzy, co właśnie czynisz, jak wielu przed Tobą. Wydajesz być się młodym i wartościowym facetem. Nie daj się sobą manipulować.[/quote]

Pamiętaj, że jestem tutaj, można powiedzieć, pośrednikiem. Mahdi zaproponował opublikowanie tego listu, więc o tym napisałem.[/quote]

Spoko, rozumiem. To nie jest miejsce do kontynuowania takiej rozmowy. Cel mojego bloga był inny (o ile się z nim zapoznałeś, a widzę, że nie), a na koniec to Mahdi może Tobie wydawać polecenia, a nie mi. Ja nie musiałem tutaj wracać bowiem wciąż tutaj byłem, od 2007 roku. Więc skończmy to ;)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:08    #5
[quote="Nascimento1998"][quote="Pucek"]Z tego co rozumiem, to jedyny list Mahdiego jaki mógłby zrobić wrażenie na kimś, to chyba już tylko list z przeprosinami albo całkowitym wycofaniem ze sceny. I jeśli ta osoba myśli o publikowaniu jakichś listów, to takie dwa tematy tej osobie proponuję jako priorytetowe. Jednocześnie proszę tę osobę, żeby nie kontaktowała się ze mną, bo uważam ją za niegodną nie tylko rozmowy, a nawet podania ręki.[/quote]

Problemem może być to, że Mahdi od Twojego ostatniego bana w ogóle się z Tobą nie kontaktował, ale co tam - coś trzeba znaleźć, aby dowalić...[/quote]
Bardzo cieszę się, że ta osoba się ze mną nie kontaktowała od tego czasu. Ponadto uważam, że gdy ta osoba nie kontaktuje się z innymi osobami, to jest to z korzyścią dla tych osób.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 23:08

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:14    #6
@Pucek - Jest to na pewno osoba, która co chwilę nie zmienia stanowiska w pewnych kwestiach (może Ci to coś mówić). Wypowiedzi z tą "niegodnością" nawet nie chcę komentować - nie wiem, za kogo się uważasz, ale robi się ciekawie...

@Brazoo - Tyle że Mahdi mi nie wydaje ŻADNYCH poleceń, ale co tam ;)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:17    #7
Generalnie uważam się za zwykłego człowieka.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:19    #8
[quote="Nascimento1998"]@Brazoo - Tyle że Mahdi mi nie wydaje ŻADNYCH poleceń, ale co tam ;)[/quote]

[quote="Nascimento1998"]Pamiętaj, że jestem tutaj, można powiedzieć, pośrednikiem (...)[/quote]
Zatem czym jest tutaj pośrednictwo? Cytując klasyka: "Skończ Waść, wstydu oszczędź". Nascimento! Nie mieszaj się w to :)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:26    #9
Jestem tutaj pośrednikiem (dobra, to było chyba złe słowo) bo piszę to, czego Mahdi napisać nie może (ban). Ale nie siedzi on i nie dyktuje mi, co mam pisać!

Poza tym dwie sprawy:
raz - sam zadecyduje, w co się mieszam.
dwa - mówiąc: "Skończ Waść, wstydu oszczędź" przyznajesz się do swoich błędów - sprawdź sobie znaczenie i genezę tego cytatu :)

Poza tym -napisałeś rezygnację bezpośrednio po tym liście od Mahdiego. No inaczej nie było.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 23:27

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:35    #10
Bo ogólnie pytanie do Ciebie od Mahdiego (tutaj już jestem pośrednikiem ;) jest proste: Mówisz o wielu wiadomościach a tak naprawdę zrezygnowałeś po tym liście. Mahdi napisał tak: "Prosta sprawa - napisałem do niego list, poniewaz dzień wczesniej pytał co może i co nie może robić (pytal o zakres obowiązków i pytał dlaczego tak sie wkurzyłem o komentarze które dawał pod przywitaniem Nikity). Odpisałem na list, a on..... zrezygnował w formie blogu!!!" Więc co takiego było w tym liście? My go możemy upublicznić, po prostu miło byłoby podać wyjaśnienia przed oczernianiem wszystkich.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 23:44    #11
Ojjj, już widzę, że pojawiają się odniesienia do moralności. Cóż, jeśli brakuje wiedzy i zepsuło się wszelkie normalne relacje na polskiej scenie swoją działalnością, straszeniem i usuwaniem kont, to faktycznie być może tylko to zostało. Koniec z biernym przyglądaniem się temu. Ja oczywiście w tej rywalizacji toczonej w toksycznej atmosferze udziału nie wezmę, ale mam przekonanie graniczące z pewnością, że wskażę absurdy, które zostaną szeroko wykorzystane.

Zapowiadam wielkie szkolenie z obsługi FM RTE, kilka pomysłów już przedstawiłem, a będzie więcej. Miłej gry, chociaż ona już nie ma sensu w tym przypadku, bo zmiany są niewykrywalne.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.03.2016 o godz. 23:45

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.