Strona

Polska Scena FM

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:53    #771
Norbert:
1. Wyjaśnij mi dlaczego po roku od zarejestrowania znaku towarowego w OIHM wciąż nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej sytuacji? Wpisałem w wyszukiwarce OHIM "Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - Rozgrywka Mistrzów" i niczego takiego tam nie ma.
2. Wyjaśnij mi dlaczego Ty możesz pisać komentarze gdzie zechcesz i bronisz tego jak własnej rodziny, a na Twoim portalu z przyjemnością rzucasz banami na dwa tygodnie i, w konsekwencji, usuwane są konta?
3. Kiedy zrobiłeś się taki hardy?
E: 4. Uważasz że zasady naszego ewentualnego uczestnictwa w waszym konkursie są ok? Jakbyś się czuł, gdybym usuwał wszystkie Twoje komentarze poza Twoimi blogami przez 3 miesiące? Ja już się z Mahdim pożegnałem, nie dostałem nawet odpowiedzi na mojego maila więc nie zamierzam wracać tam, gdzie kliknięciem myszki można usunąć konto jak usuwało się ludzi za czasów totalitarnych.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 11:57

Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:56    #772
Aha. Proszę mi przesłać kopię wiadomości w której byłem osobiście poinformowany o zawieszeniu w RM 2 edycji. Nie informację na waszej stronie, a prywatną korespondencję. W przeciwnym wypadku, nie będziecie mogli mnie do niej nie dopuścić :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:59    #773
Użyto wobec mnie sformułowania, że byłem uczestnikiem "shitstormów". Chciałbym podkreślić, że na MFM nie uczestniczyłem w żadnych burzach gówna, tylko w wymianach argumentów, dość często z wydawcą serwisu.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 nocnytyper Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2015
Skąd: Rzeszow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 11:59    #774
Ludzie co z tym FM na tablety? Da radę odpalić full wersję na tab z win 8.1 ??
Grał tak ktoś? Jakieś wskazówki?
Z góry dzięki...

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:02    #775
[quote="nocnytyper"]Ludzie co z tym FM na tablety? Da radę odpalić full wersję na tab z win 8.1 ??
Grał tak ktoś? Jakieś wskazówki?
Z góry dzięki...[/quote]

Przecież masz FM Touch- to edycja na tablety. Chodzi na 8.1

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:03    #776
[quote="nocnytyper"]A Odnośnie półrocznej nieobecności, wiesz, nie każdy żyje na utrzymaniu rodziców i wydaje na imprezy ;)
Ktoś kto pracuje, ma rodzinę, nie ma czasu na to żeby codziennie siedzieć na forum... to chyba logiczne...[/quote]

Nie no, to rozumiem i tego nie neguję. Chodzi mi tylko o fakt, że wiedziałeś o tym, bo wcześniej (te pół roku temu dużo tutaj o tym pisałeś.

[quote="SuperZiemniak"]Dobra, koniec śmichów chichów. Zostawcie biednego chłopca z technikum, który nienawidzi policji, ale szanuje kiboli. Jego życie to RM, MFM, Gwardia i JP na 90%, bo się trochę boi. A ty zostaw nas tutaj, bo faktycznie nic nie wnosisz do tematu, nie odpowiadasz na posty, tylko czepiasz się jakiś głupot.[/quote]

Dzięki za info co jest moim życiem, w końcu wiesz najlepiej;-)

@Bolson.
1. Nie wiem, nie jestem Mahdim. Pewne jest, że to jednak zostało zarejestrowane.
2. Zbanowałem tylko Ciebie, to nie rzucanie banami.
3. Od wczoraj.

@nocnytyper - A czy Ty do mnie to pisałeś? Nie. Do Mahdiego!

 pulkownik_jakusz... Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:04    #777
Panowie na górze mają rację - link do wyszukiwarki OHIM https://www.tmdn.(...)me.html. W 10000% popieram Bolsona. Na mfm zakłada się ludziom kaganiec, co by mogli wyłącznie klikać mocne (bo za słabe od razu zjeba) oraz chwalić jaki to artykuł dobry, perspektywiczny etc. Pytanie, kto komu organizuje gównoburze? Masz Nascimento pełną wolność na rev, piszesz co chcesz i obrażasz ludzi. A puenty Twoich wypowiedzi sprowadzały się (i pewnie sprowadzą się do): my mamy swoją piaskownicę, a wy swoją. Więc po cholerę przyłazić i piętnować Bogu ducha winnych ludzi? To jest tylko Football Manager! Czyli gra komputerowa, która nikomu garnka nie zapełni, rachunków nie opłaci, nie pośle dziecka do przedszkola, nie pozwoli opłacić raty kredytu. Dałeś się wciągnąć w mahdizm - twoja sprawa. Uwielbiam czytać gównoburze, ale Twoje wypowiedzi Nascimento, świadczą o zbyt dużym rozpasaniu (o ile to Ty piszesz). Powtórzę się - Bolson był wizjonerem - wszystko w tej spreparowanej korespondencji się sprawdza.

Od siebie tylko dodam, że KOPM świadczy pomoc i ochronę dla ofiar mahdizmu. Zapewniamy pomoc prawną oraz psychologa. W miarę możliwości możemy zapewnić ciepłe koce i kakao (kto ogląda South Park, ten skojarzy) ;)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:06    #778
Skoro jesteś redaktorem naczelnym portalu, to chyba możesz uzyskać informację na temat tego czy znak towarowy został zarejestrowany i przekazać ją ewentualnym zainteresowanym waszymi rozgrywkami, prawda? Chciałbym też żebyś odpowiedział na moje pytanie numer 4, które dopisałem w drodze edycji.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:11    #779
Shrek został wyrzucony z RM Teamu? Za co?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:11    #780
[quote="Nascimento1998"]

@IamtheSwarn - Wiedział że 99% do turnieju nie przystąpi? Przecież taki płacz był tutaj wszystkich, że nie mogą wziąć udziału. Teraz mogą - i co?...

Chcecie żeby to wyglądało po ludzku, o czym piszesz, a sami szukacie najmniejszego sposobu do dowalenia mu (w tym przypadku projektowi) - jak dla mnie to szczyt hipokryzji.

"I faktycznie on (portal upada" - Nie wiem po co snuć takie domysły... Jak dla mnie on dopiero się rozkręca (a już jest bardzo dobrze!), nic nie upada, już Ty się nie bój ;) A przecież oczywiste jest, że nie każdy jest w stanie pisać na poziomie Mahdiego, to normalne. Jednak my chcemy też doceniać starania i zaangażowanie.

Dalej - będzie to nazwane Mistrzostwami Polski, czy Cię drażni czy nie - to są Mistrzostwa Polski, gdyż Aga zarejestrowała tę nazwę w OHIM. Dokładnie to brzmi: Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - Rozgrywka Mistrzów.[/quote]

1. No musiał wiedzeć, raczej ludziom chodziło bardziej o zakaz niż rzeczywiste pragnienie przystąpienia do turnieju o tak wątpliwej jakości. Trochę to wstyd, że takie coś jest nazywane Mistrzostwami Polski. Mimo prób usprawnienia, sam chciałem wziac w takiej próbie udział, przyszedł jakiś śmieszny idealnie wpisujący się w konwencje. Jak j uż widzę pan Shrek został wyrzucony z RMteamu za sprzeciwienie się legendarnemu?

2. Tak szukamy, bo ja jako polak-patriota, cóż jest mi po prostu wstyd, że mistrzostwa polski, są tak źle zarządzane, to wręcz przykre. Nazywajcie sobie to jak chcecie, ale dopóki będzie to nazwane Mistrzostwa Polski, cóż to już wasze niedopracowanie, że ludzie się czepiają. Nazwijcie to mistrzostwa fejsbuka, czy mistrzostwa legendarnego wieprza, obojętne. będę miał to gdzieś. myślę, że reszta tak samo.
Rewolucja pożera własne dzieci, pan Łukasz powinien o tym wiedzieć.

3. Niestety wartość merytoryczna upada, coraz mniej czegoś, na co warto zwrócić oko, przecież na początku było zdecydowanie lepiej, Mahdi nie piszę idealnych blogów, ale są solidne, taka dobra rzemieślnicza praca, podobnie jak Twoje, reszta raz lepiej raz gorzej, ale widać tendencje spadkową, jedyna Nikita zanotowała progres. A najwięcej ryczą Egurian z Tesserem, którzy nie napisali nic. A jak na mnie możecie nawet doceniać datki na kościół Bezczelnego Wieszcza, co to za różnica. Patrze z boku i widzę ;/ Wyrzucając mnie i Brazzo, dał ludziom powazny argument i zniesmaczył do siebie.

4. Nazywajcie więc mistrzostwami polski, lecz nie miejsce pretensji, że się to nie podoba ludziom. Mało kto by chciał być reprezentowany przez Mahdiego.

Ps. Ponoć pan Łukasz ma w totalnym poważaniu to co się o nim tutaj pisze i nie wchodzi, nie czyta, a jednak po poście na REV wszystko wie. Może przestałby rzucać banami na lewo i prawo to i u niego zaczałby się ktoś udzielać?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution