Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:29    #791
Cóż, a jak myslicie? Shrek- samodzielna istota, myśląca samodzielnie - nie zgadza się z mahdizmem. Chrisula = Marionetka. Wynik równania chyba jest prosty ;). Zresztą czy Mahdiasz po wpadce ze mną i Brazzo, chciałbym powołać kogoś kto ma własne zdanie? Ktoś taki nie podpisze jego lojalki, widząc jaki jest tam burdel. Nie zdziwiłbym się gdyby szef RMteamu miał bezpośrednie polecenia od Legenadnrego Więźnia

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:30    #792
[quote="nocnytyper"]No a jeśli mam kupionego Fm-a na pc via steam, to rozumiem że na tableta FM Touch ściągam za free?[/quote]

Pierwsze słyszę...FM na pc a na tablety to inna wersja z tego co wiem. I płacisz za obydwie.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:32    #793
Kira, spokojnie. I tak te pięc osób w finale to będą użytkownicy cmrev. Podzielimy się chwała i chałą. Kira, mogę Ci nawet oddać pierwsze miejsce.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:36    #794
Ja to bym chciał miejsce w galerii sławy ;/

 Lucas. Partyzant

Postów: 608
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:38    #795
[quote="Nascimento1998"]Gdzie nazwałeś kogoś idiotą? Człowieku... Rozumiesz co znaczy "ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK idiota"?[/quote]

Wiesz, ja dostałem bana na MFM za to, że wypowiedź wieszcza nazwałem śmieszną, więc...

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:39    #796
[quote="IamTheSwarn"]Ja to bym chciał miejsce w galerii sławy ;/[/quote]

Mi na tym nie zależy, więc zadowolę się drugim miejscem. Już teraz zacznę negocjować z żoną pozwolenie na wyjazd do Brystolu, gdyż wątpię by ktoś inny organizował. Jak dobrze pójdzie to spotkamy się na lotnisku. :)

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:49    #797
Widzę nawrót jakiejś paniki zarządzania ze strony wydawcy w ostatnich dniach:
najpierw ten niby akt łaski, a tak naprawdę autobiografia ośmieszenia ze strony autora wpisu, straszenie (już tylko śmieszne), ukrywanie metod kontroli (a ich tak naprawdę nie ma, poza zajrzeniem w oczywistości), nagłe przypomnienie sobie o sprawie Brazzo, a teraz wyrzucenie Shreka. Znowu w centrum zainteresowania nie jest turniej w zwykłą grę komputerową, tylko nadużywanie słowa i władzy przez pomysłodawcę.

Turniej na FM Tube odbył się w kompletnie innej atmosferze i bez tego cyrku.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 12:51

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 12:57    #798
Kwestia podejścia organizatorow

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 13:21    #799
Nie wiem, co się dzieje, ale idę po popcorn. Myślałem, że ze strony mfm nastanie normalność, a widzę że tam dalej dzieciarnia.
P.S. Oszukiwać bardzo łatwo w rozgrywce mistrzów. Wystarczył w poprzedniej edycji FM Editor Live z FM Scout. Wystarczyło zawsze mieć morale i kondycję na 100%, czasem szybsze wyleczenie kontuzji (o 2-3 dni i szybsze "ogranie" piłkarza).
Teraz będzie jeszcze prościej - od kiedy można hackować FMRTE, to tam nawet można będzie dodać sobie 'sugar daddy' i mieć kasy jak lodu po pierwszym sezonie. Plus tymczasowe zmiany ukrytych atrybutów na 20 (stabilność formy itp.), po sezonie powrót do wyjściowych wartości.
Dlatego granie na streamach jest lepsze, bo nie ma czasu i miejsca na oszustwa.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 13:41    #800
[quote="Pucek"][quote="Nascimento1998"][quote="Pucek"]Z powodu?[/quote]

Nie wiem. Pewnie sprawy wewnątrz RM Teamu.[/quote]
To dziwne, bo wypowiadasz się na wiele tematów. Jesteś redaktorem naczelnym, więc na pewno możesz się dowiedzieć.[/quote]
Dobrze wiesz, że on nigdy o niczym nie wie (udaje). Tak samo było z Opelu, Brazzo, Love i z każdą przeszłą i przyszłą kwestią. Nigdy od niego nie uzyskamy odpowiedzi na żadne pytanie.

[quote="Pucek"]Użyto wobec mnie sformułowania, że byłem uczestnikiem "shitstormów". Chciałbym podkreślić, że na MFM nie uczestniczyłem w żadnych burzach gówna, tylko w wymianach argumentów, dość często z wydawcą serwisu.[/quote]
Ja bana niby za to samo dostałem, a przecież dobrze pamiętasz, że ja chroniłem MFM przed Twoją osobą:) Jakoś lud nie domagał się zbanowania mnie, gdyż ja w samych superlatywach pisałem o mahdim oraz o jego stronie. Bana dostałem gdy mój nick z fmrev wyszedł na jaw. Śmiechłem z tego:)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 13:49

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution