Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.03.2016 01:40    #761
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 17:29    #762
Wróciłem sobie do ukochanego FM'a no i już (prawie) na starcie troszkę odechciewa mi się... Gram sobie Lechem i na stan 31.08.15r. mam 1. miejsce w lidzę oraz awansowałem do fazy grupowej LM, gdzie w barażach pokonałem dwukrotnie Steauę. Dostałem kolosalny zastrzyk funduszy, więc tym samym chciałem kupić napastnika, który obok Thomalli (już ma łącznie 10 bramek) tworzył by duet napastników nie z tej ziemi. Składałem oferty zawodnikom z średnich klubów ligi duńskiej, norweskiej, serie b, czy też z eresdive. Chciałem kupić zawodników, którzy nawet w tych klubach nie mają szans na rezerwę, żeby u mnie grali pierwsze skrzypce, no i co? Tak jak klub akceptuje ofery opiewające 350k, tak piłkarz nawet nie chce podejmować rozmowy o kontrakcie, bo uważa, że Lech jest bardzo słaby, i nie da się go przekonać... Piłkarz, który na możliwość rozegrania 13 meczy, nie zagrał ani razu w drużynie ze środka tabeli Serie B, mówi że Lech, który gra w grupie LM jest za słaby.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.03.2016 o godz. 17:31

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.03.2016 18:32    #763
Ja miałem to samo grając Śląskiem - reputacja ligi i klubu jest niska. Niestety gra sama zmusza do korzystania z wolnych agentów. Na początku będzie Tobie ciężko, ale jak z 2-3 razy z rzędu pograsz w fazie grupowej Ligi Mistrzów i tyle razy zdobędziesz Mistrzostwo Polski, wtedy reputacja ligi i Twojego klubu powoli wzrośnie.

Achille Anani - on Tobie się przyda w Lidze Mistrzów. Powinien być dostępny z wolnego transferu w 2016 roku:)

Predescu przeszedł do mnie bez problemu.

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 12:18    #764
[quote="deco87"]Ja miałem to samo grając Śląskiem - reputacja ligi i klubu jest niska. Niestety gra sama zmusza do korzystania z wolnych agentów. Na początku będzie Tobie ciężko, ale jak z 2-3 razy z rzędu pograsz w fazie grupowej Ligi Mistrzów i tyle razy zdobędziesz Mistrzostwo Polski, wtedy reputacja ligi i Twojego klubu powoli wzrośnie.

Achille Anani - on Tobie się przyda w Lidze Mistrzów. Powinien być dostępny z wolnego transferu w 2016 roku:)

Predescu przeszedł do mnie bez problemu.[/quote]

Koniec końców zbudowałem drugą, żelazną jedenastkę. Kupiłem solidnego ŚO, a do ataku wypożyczyłem Rashforda z Man Utd (o dziwo piłkarz przyjął warunki wypłacania 80% jego pensji). Pierwsze 2 mecze za mną. Sevilla u siebie pokonana 3:0, a z Lyonem na wyjeździe przegrałem po dobrym meczu 1:0. Teraz czekam na pogrom od Juve :D Nikita Korzun - polecam każdemu.
EDIT - dopisek
Anani u mnie w FM ma fatalną formę, a statystyki ma wręcz okropne. Predescu przeciętny zawodnik, ale nie wart takiej płacy (4,5tyś)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.03.2016 o godz. 12:19

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:06    #765
Predescu jest dobry na 3 sezony - po tym sprzedałem na 1.3 mln euro. Ale za to ivoryjczyk jest moim talizmanem w Lidze Mistrzów.

 Khamill Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:15    #766
Skoro już mowa o polskich klubach. Nie nudzi Wam się panowie gra w Polsce?
Coraz mocniej myśle właśnie nad karierą w E-klapie tylko że podobno wystarczy jeden awans do fazy grupowej LM i odskakujemy
całej lidze, nie mówiąc o ponownych sukcesach w Lidze Mistrzów. Jak to według Was wygląda?
Można pograć kilka sezonów i ciągle mięc motywacje mimo wygrywania wszystkiego?

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:34    #767
Opowiem z mojej perspektywy. Śląsk w 2015/2016 klub o reputacji dwu i pół gwiazdkowej z obiektami treningowymi - 10, juniorskimi - 9. Możliwość gry w Lidze Europy. Na starcie 1 mln euro.

I teraz zależy czy jesteś jakoś emocjonalnie związanymi z jakimś z klubów z e - klasy. Ja postawiłem sobie za cel przegonienie Górnika i Ruchu w liczbie zdobytych mistrzostw polski (14) i Legii w liczbie wygranych Pucharów Polski. Gram siódmy sezon i jest dysproporcja - kasa z Ligi Mistrzów etc. Jednak fajna jest zabawa jak budujesz dwa składy - jeden na puchary a drugi na ligę. Dzięki kasie z pucharów rozbudowałem obiekty do maksymalnego poziomu.

I zabawa zaczyna się właśnie od tego momentu kiedy możesz nawiązać stałą walkę z europejską czołówka. Nie sporadyczną. I widzisz awans w rankingu klubowym i krajowym. Zaczynanie od koszyka 4 i awans do drugiego. Ale wiadomo człowiek prowadzi klub ze swojego miasta. Inne emocje, doznania.

Jeśli nie czujesz tego grając dowolnym klubem w Polsce - szybko gra się Tobie znudzi i nie będzie sprawiała radości.

 Khamill Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:57    #768
Musiałbym grać albo Podbeskidziem albo GKS Katowice:)
Pytam bo ogólnie od jakiegoś czasu chciałbym pójść drogą jakiegoś wyzwania.
Spróbować zrobić LIgę Mistrzów jakimś mało znanym klubem, niekoniecznie z Polski.
Coś jak bolson który prowadzi Ergotelis.

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:58    #769
Popieram post deco87. Po wygraniu ligi i awansie do LM szybko odskakuje się rywalom, ale jeśli nie zabraknie ci motywacji do bicia rekordów i stawiania sobie coraz to trudniejszych wyzwań (w postaci choćby wygrania LM lub gry samymi Polakami), to śmiało startuj w naszej lidze.

Pisze to z perspektywy prowadzenia Lechii Gdańsk. Co prawda kończę dopiero 3 sezon, ale już zarysowała się wyraźna przewaga w lidze, a i z awansem do LM coraz mniej problemow (choć staram się grac samymi Polakami).

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:59    #770
To weź ligę Albańską:D Albo Islandzką:)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.