Strona

Polska Scena FM

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 17:58    #871
Ja raczej nie, ale skoro dodajesz blogi na takiej stronie, to przecież nie spodziewasz się konstruktywnej krytyki, tylko głaskania

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 18:14    #872
[quote="IamTheSwarn"]Ja raczej nie, ale skoro dodajesz blogi na takiej stronie, to przecież nie spodziewasz się konstruktywnej krytyki, tylko głaskania[/quote]

Ale ja lubie głaskanie xD

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 18:19    #873
To już wiem, czemu nie odniosłeś się do grzecznościowej prośby odnoszącej się do treści Twojej wypowiedzi :) To nie było głaskanie :(

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:10    #874
[quote="Brazzo"]To już wiem, czemu nie odniosłeś się do grzecznościowej prośby odnoszącej się do treści Twojej wypowiedzi :) To nie było głaskanie :([/quote]

A, chodzi Ci o te słabowanie pod tekstem Nikity? Oj tam, nie chciało mi sie sprawdzać ;-)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:44    #875
[quote="SuperZiemniak"]Ciekawe co z trzecią nagrodą za tytuł menadżera miesiąca.[/quote]

A co ma z nią być? Zostanie wypłacona.

Mówię - za "pracę" ma serwisie profitów nie chcę, ale jako nagroda (jak właśnie menago miesiąca) - czemu nie.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:52    #876
[quote="Yrkomm16"][quote="Brazzo"]To już wiem, czemu nie odniosłeś się do grzecznościowej prośby odnoszącej się do treści Twojej wypowiedzi :) To nie było głaskanie :([/quote]

A, chodzi Ci o te słabowanie pod tekstem Nikity? Oj tam, nie chciało mi sie sprawdzać ;-)[/quote]
:D Ty malutki leniuchu! :D

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 19:58    #877
[quote="Nascimento1998"][quote="SuperZiemniak"]Ciekawe co z trzecią nagrodą za tytuł menadżera miesiąca.[/quote]

A co ma z nią być? Zostanie wypłacona.

Mówię - za "pracę" ma serwisie profitów nie chcę, ale jako nagroda (jak właśnie menago miesiąca) - czemu nie.[/quote]

Nasci jak z Ciebie taki menago jak redaktor naczelny, który nic nigdy nie wie, to widocznie wybierający nie mieli zbyt dużego wyboru i wybrali Ciebie :)

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 20:25    #878
Też się zdziwiłem, że mnie wybrali, coś ktoś mówił, że niby zasluzyłem :P

A co do mojej funkcji - szczerze? RM to nie moja broszka, aczkolwiek pewne sprawy chciałem sprostować, ale ogólnie nie mam z nią za dużo wspólnego (ogrom pracy wykonuje Mahdi i Piotr Sebastian, plus ostatnio RM Team).

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 20:37    #879
[quote="Nascimento1998"]Też się zdziwiłem, że mnie wybrali, coś ktoś mówił, że niby zasluzyłem :P

A co do mojej funkcji - szczerze? RM to nie moja broszka, aczkolwiek pewne sprawy chciałem sprostować, ale ogólnie nie mam z nią za dużo wspólnego (ogrom pracy wykonuje Mahdi i Piotr Sebastian, plus ostatnio RM Team).[/quote]

Powinno być RMTeam. Tworzenie regulaminu przez mahdiego trochę komicznie brzmi. Padnę jak będą zapisy, które będą się odnosiły wprost do wydawców, którym On jest jednym z nich, ba nie przewiduję niczego innego.
Tylu dorosłych chłopów siedzi nad tym projektem i nikt nie jest w stanie powiedzieć wprost mahdiemu, że jego funkcje w serwisie, sponsoring (zaraz pojawi się, że nagrody sponsoruje Aga) a zarazem uczestnictwo jest nie możliwe. Ehhh. Mam nadzieję, że wezmie udział ktoś z rev by wraz ze mną w finale to powiedzieć w oczy mahdiemu.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2016 20:48    #880
Pamiętaj, że to turniej Mahdiego i to on głównie decyduje o jego kształcie. O jego obiektywność nie bał bym się, choć zaznaczam - po starcie RM nie będzie miał z nią nic wspólnego, prócz uczestnictwa. Nie będzie mieszał się w liczenie itp.

A w eliminacjach życzę powodzenia - również będę chciał dostać się do finału, choć z moimi umiejętnościami... ;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.