Strona

Polska Scena FM

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 06:12    #921
[quote="Brudas"][quote="Nascimento1998"]
Wiesz, nawet wolność słowa ma swoje granice. Czytając chociażby wypowiedzi Brudasa ("Przeciez Mahdiusz (tak dobrotliwie od Janusza bo straszny buc) to najwieksza gnida, waz i zmija jakiego scena widziala od dobrych kilku lat. Ale na razie mamy spoko beke wiec niech to trwa.";) tak sobię myślę - ależ ten internet dodaje mocy! ;)[/quote]

No to 18-19-20.03.2016 będę w Koszalinie. Mam nadzieję, że się spotkamy i sprawdzimy moce skoro twierdzisz, że moje są tylko internetowe.[/quote]

Jeżeli musisz ;)

A co Mahdiego i tego, o czym piszecie - polecam czytanie ze zrozumieniem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.03.2016 o godz. 06:13

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 08:44    #922
Widzieliście gdzieś poważny turniej, w którym mąż jest jednym z uczestników, a jego żona osobą odpowiedzialną za wszystko łącznie z odwołaniem osoby czuwającej nad przestrzeganiem regulaminu? Normalna farsa :) Dajmy na to taka czysto hipotetyczną historyjkę:

"Chrisula znajduje dowód, że Mahdi kombinuje przy sejwach. Pisze mu PW, że wyrzuca go z turnieju i wtedy mamy taki o to dialog.
- Kochanie jest sprawa - rzecze zafrasowany Łukasz do żony, która właśnie czyta gazetę
- Co się stało misiaczku? - odrzekła odrywając oczy od lektury
- Wiesz, musimy zmienić szefa RMTeamu - rzuca gniewnie patrząc na korespondencje wyświetlaną na ekranie monitora
- Ale co się stało, mamy dopiero początek turnieju - odpowiedziała spokojnie kobieta, jednocześnie podchodząc do komputera
- No zobacz sama, grozi że wyrzuci mnie z turnieju, wyobraź sobie MNIE, Ojca Załozyciela, fundatora i organizatora, skandal - mężczyzna uderza pięścią w biurko
- Rzeczywiście kombinowałeś? - pyta Aga po zapoznaniu się z PW - Toż to jako gospodarz ma miejsce w finalne gwarantowane
- Tylko trochę, muszę zająć miejsce premiowane awansem, aby zamknąć usta krytykom, że tylko dlatego biorę udział w finale bo jestem gospodarzem - spokojnie już wyjaśnia
- Teraz rozumiem, odejdź od kompa już zmieniamy szefa, może Nasci się nada? - mówi żona zasiadając wygodnie na krześle
- Nasci będzie idealny - Mahdi uśmiecha się od ucha do ucha."

Oczywiście taka sytuacja nigdy miejsca mieć nie musi, jestem nawet przekonany, że Mahdi oszukiwał nie będzie, ale pole do nadużyć jest ogromne, a konflikt interesów widoczny gołym okiem. Jak ktoś decyduje się na organizację poważnego turnieju to powinien zadbać, aby wszystko było transparentne i klarowne, a przede wszystkim nie brać w nim udziału, bo jak pisałem wyżej zakrawa to o kpinę. Oczywiście może sobie nazwać to cudo "Turniejem Mahdiego" i robić co mu się żyw nie podoba w myśla zasady "mój cyrk i moje małpy", ale to w końcu mają być Mistrzostwa Polski i warto by zadbać, aby były traktowane poważnie.

Projekt ma szansę powodzenia, ale przez działanie jakie opisałem powyżej ranga turnieju leci na łeb na szyję i już na stracie jest masa kontrowersji.

 Yrkomm16 Partyzant

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2014
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 09:05    #923
[quote="PavS"]Widzieliście gdzieś poważny turniej, w którym mąż jest jednym z uczestników, a jego żona osobą odpowiedzialną za wszystko łącznie z odwołaniem osoby czuwającej nad przestrzeganiem regulaminu? Normalna farsa :) Dajmy na to taka czysto hipotetyczną historyjkę:

"Chrisula znajduje dowód, że Mahdi kombinuje przy sejwach. Pisze mu PW, że wyrzuca go z turnieju i wtedy mamy taki o to dialog.
- Kochanie jest sprawa - rzecze zafrasowany Łukasz do żony, która właśnie czyta gazetę
- Co się stało misiaczku? - odrzekła odrywając oczy od lektury
- Wiesz, musimy zmienić szefa RMTeamu - rzuca gniewnie patrząc na korespondencje wyświetlaną na ekranie monitora
- Ale co się stało, mamy dopiero początek turnieju - odpowiedziała spokojnie kobieta, jednocześnie podchodząc do komputera
- No zobacz sama, grozi że wyrzuci mnie z turnieju, wyobraź sobie MNIE, Ojca Załozyciela, fundatora i organizatora, skandal - mężczyzna uderza pięścią w biurko
- Rzeczywiście kombinowałeś? - pyta Aga po zapoznaniu się z PW - Toż to jako gospodarz ma miejsce w finalne gwarantowane
- Tylko trochę, muszę zająć miejsce premiowane awansem, aby zamknąć usta krytykom, że tylko dlatego biorę udział w finale bo jestem gospodarzem - spokojnie już wyjaśnia
- Teraz rozumiem, odejdź od kompa już zmieniamy szefa, może Nasci się nada? - mówi żona zasiadając wygodnie na krześle
- Nasci będzie idealny - Mahdi uśmiecha się od ucha do ucha."

Oczywiście taka sytuacja nigdy miejsca mieć nie musi, jestem nawet przekonany, że Mahdi oszukiwał nie będzie, ale pole do nadużyć jest ogromne, a konflikt interesów widoczny gołym okiem. Jak ktoś decyduje się na organizację poważnego turnieju to powinien zadbać, aby wszystko było transparentne i klarowne, a przede wszystkim nie brać w nim udziału, bo jak pisałem wyżej zakrawa to o kpinę. Oczywiście może sobie nazwać to cudo "Turniejem Mahdiego" i robić co mu się żyw nie podoba w myśla zasady "mój cyrk i moje małpy", ale to w końcu mają być Mistrzostwa Polski i warto by zadbać, aby były traktowane poważnie.

Projekt ma szansę powodzenia, ale przez działanie jakie opisałem powyżej ranga turnieju leci na łeb na szyję i już na stracie jest masa kontrowersji.[/quote]

O ja nawet nie xDDDDDDD Wygrałeś. Idę to napisać Mahdiemu w ogólnej dyskusji, bo naprawdę masz rację!

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 09:33    #924
Mahdi wycofuje sie z eliminacji. Szacun mahdi. Wreszcie pokazales ze masz jaja tam gdzie trzeba, bo juz zaczalem watpic.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 09:35    #925
[quote="Nascimento1998"]

Jeżeli musisz ;)
[/quote]

Sam zaproponowałeś. Mam nadzieję, że się nie wycofasz.

 Brudas Socrealista

Postów: 462
Grupa: Administrator
Dołączył: 29.11.2004
Skąd: Krotoszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 09:36    #926
[quote="romantico"]Mahdi wycofuje sie z eliminacji. Szacun mahdi. Wreszcie pokazales ze masz jaja tam gdzie trzeba, bo juz zaczalem watpic.[/quote]

Ale w finałach zagra? ;)

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 10:25    #927
Zagra, chyba że ktoś złoży kandydaturę na gospodarza wielkiego finału i mahdi tym gospodarzem nie zostanie wybrany. Nie spodziewam się jednak, żeby taka sytuacja miała miejsce.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 10:48    #928
[quote="Bolson"]Zagra, chyba że ktoś złoży kandydaturę na gospodarza wielkiego finału i mahdi tym gospodarzem nie zostanie wybrany. Nie spodziewam się jednak, żeby taka sytuacja miała miejsce.[/quote]

Mama nadzieję, że zostaną ujawnione wymagania w kwestii gospodarza, bo te poprzednie wymagania pod względem technicznym nie były spełnione w zupełności.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 11:46    #929
Dzisiaj otrzymałem prywatną wiadomość, z której treści wynika, że przywrócono mi konto na MFM. Nie za bardzo wiem jak to dalej skomentować.
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.03.2016 11:58    #930
[quote="Pucek"]Dzisiaj otrzymałem prywatną wiadomość, z której treści wynika, że przywrócono mi konto na MFM. Nie za bardzo wiem jak to dalej skomentować.[/quote] Podpowiem : Komedia?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.