Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 19:35    #801
To jest kurwa dramat. 90% bramek tracę po dośrodkowaniach. Karne nadal skandaliczne. Skuteczność na poziomie 30 - 40%

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 20:30    #802
Co próbowałeś zrobić, żeby zapobiec temu wszystkiemu co uważasz za niekorzystne?
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 21:15    #803
Z karnymi to raczej jest trochę dziwne, bo marnują je zawodnicy z atrybutem >15. Tutaj nic nie mogą zrobić.

A z dośrodkowaniami jest niestety problem. Bo sam ten myk wykorzystuje., To niestety jest najpewniejsza metoda na bramkę. Plus dobitki. Skrzydłowi i boczni obrońcy szaleją i ciężko ich zatrzymać. Kto ma lepsze boki ten wygrywa.

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 21:19    #804
Skoro nic nie próbujesz zrobić, to nic się nie zmieni, więc po co narzekać : P
To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.03.2016 21:22    #805
Z karnymi niby co mam zrobić? A braki z dośrodkowań tracę mimo zmian jakie wprowadzam. Piłka ze skrzydła i albo samobój, albo z pierwszej piłki albo dobitka..

To jest trend tej gry.

 Donci Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Latoszewski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 00:17    #806
czemu nie moge podpisywac z zawodnikami dlugich 4/5 letnich kontraktów ?

 Unobtainium Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 06:39    #807
11 marzeń Valencia CF:
1.De Gea
2.Cancelo
3.Laporte
4.Stones
5.Gaya
6.Verratti
7.Gomes
8.Oliver Torres
9.Griezman
10.Correa
11.Alcacer

 bimbass Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 11:19    #808
Gdzie mozna znalezc klauzule przedluzenia o 1 rok przy podpisywaniu kontraktu z zawodnikiem? Bo nie moge znalezc. Czy jest to dostepne rowniez dla kontraktów polzawodowych?

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 17:04    #809
[quote="bimbass"]Gdzie mozna znalezc klauzule przedluzenia o 1 rok przy podpisywaniu kontraktu z zawodnikiem? Bo nie moge znalezc. Czy jest to dostepne rowniez dla kontraktów polzawodowych?[/quote]
Klauzula - przedłuż o rok po x występach.
Co do kontraktów półzawodowych, to niestety nie mam pojęcia.

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 20:13    #810
Myślałem, że nic mnie nie zdziwi już w tej grze, a jednak... Ćwierćwinał LE w pierwszym meczu u siebie przegrana 1:6 z Leverkusen, rewanż wygrywamy 7:2 i awans bramkami na wyjeździe... super że się udało awansować ale czy to jest normalne ???! Półfinał z Man City w dwumeczu remis 4:4 ale przegrana bramkami na wyjeździe i wszystkie gole dla City strzelił nie kto inny niż Aguero i tutaj najlepsze w dwumeczu oddał ogółem 5 strzałów ;] i 4 gole ;))
A teraz ciekawostka :P Aguero w 48 meczach w tym sezonie strzelił 59 goli. Nieźle :D
I jeszcze statystyka z Ligue 1. Na koniec sezonu 3 miejsca w klasyfikacji Króla Strzelców zawodnicy w wieku 20, 18 i 22 lata ;) nie ma tam ani Ibry ani Cavaniego. I zawodnicy z 2 beniaminków w tym. Więc jeżeli nadal nikt się nie zgodzi ze mną, że można wystawić zamiast dobrego snajpera juniora to nie wiem co musiałoby się stać.
I jeszcze ze statystyk. Skuteczność mojej drużyny wynosi 11% w golach co do strzałów celnych. Najwięcej obronionych strzałów mają bramkarze drużyn z ostatnich miejsc tabeli. Najmniej obronionych strzałów bramkarze klubów z czołówki co świadczy o tym, że mają gorszą skuteczność i automatycznie są słabi po prostu :)
I najwięcej przechwytów, odbiorów piłki kluczowych odbiorów i wygranych piłek również obrońcy klubów z szarego końca ;)
Myślę, że takie statystyki nie są możliwe w realnym świecie, więc realizm tej gry jest bliski zera.
Jeszcze bym zapomniał że z karnymi również potwierdzam problem. I strzały z dystansu strzelają zawodnicy, którzy mają ten atrybut w okolicach 5. Moi zawodnicy mają bardzo dobre atrybuty strzałów z dystansu i w całym sezonie takich goli padło 2. Nie, nie jest to wina taktyki.
Na koniec tego dłuugiego wywodu skrytykuję jeszcze rzuty rożne. W całym sezonie moja drużyna strzeliła 2 gole z rzutów rożnych i nie straciła żadnego. To jest gorzej niż niemożliwe. Natomiast napastnicy którzy mają umiejętność gry głową u mnie na ostatnim miejscu w lidze strzelają pełno goli głową :)
Zastanawia mnie jeszcze to, że jak przeciwnik ma piłkę, bardzo ciężko im ją odebrać, podczas gdy moja pomoc bardzo niecelnie podaje, wręcz komicznie to wygląda gdy zawodnik który ma podania na 20 podaje tak niecelnie że aż zęby bolą. I najgorsze jest to jak szybko defensywa przeciwnika się ustawia po przejęciu piłki. Chociaż kontrataki nie wyglądają najgorzej, jednak cała defensywa w sekundę jest uporządkowana i gotowa do zablokowania strzału podczas gdy napastnik drużyny przeciwnej potrafi minąć całą moją obronę która nie jest w stanie go dogonić i wychodzi sam na sam z bramkarzem.
Do tego zawsze praktycznie zawsze pierwszy celny strzał przeciwnika to gol. Nie wiem po co mi bramkarz który ma taką skuteczność obron.
Dziękuję. Dla wszystkich którzy twierdzą, że nie umiem zrobić taktyki: Półfinał LE i 2 miejsce w lidze tuż za PSG to chyba nie jest zły wynik. A ja nie narzekam dlatego, że mi nie idzie, tylko dlatego, że uważam tą część managera za najgorszą w historii i w następnym roku dziesięć razy się zastanowię zanim wydam pieniądze na tą grę.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.