Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2016 21:36    #811
słusznie, durnota tej gry jest powalająca.Właśnie przegrałem z Holandią 8:2

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 03:10    #812
Jakoś polubiłem opisywać to co się dzieje w tej grze xd jako że przewijanie gry z racji przerwy posezonowej mi się znudziło postanowiłem wybrać się na finał Ligi Mistrzów gdzie zmierzyły się Manchester United oraz Real Madryt. Mając nadzieję na świetne widowisko niech moim komentarzem będzie to, że miałem wrażenie jakby grała Wda Świecie oraz Pelikan Łowicz nie obrażając oczywiście naszych polskich zespołów ;)
Gra polegała głównie na tym, że oba zespoły podawały do przeciwnika i tak sobie przejmowali co chwilę piłkę w środku pola po tych nieudanych zagraniach. Składnych akcji nie widziałem. Niezwykłym było zobaczyć jak tacy zawodnicy jak Ronaldo czy Benzema strzelają na aut... tak nieźle to brzmi i może zdałoby egzamin gdyby bramki były ustawione po bokach boiska ;) myślę, że to powinien być kolejny patent Twórców Managera. 100 % sytuacji było tyle co goli, czyli 2. Z czego pierwszy gol padł po rzucie karnym podyktowanym za fal na Depayu a dopuścił się go Varane, a rzut karny na bramkę zamienił Bernardo Silva. Drugi gol padł po wrzutce Januzaja na głowę Lukaku. Bramkarze musieli zacząć bronić dopiero od 80 minuty bo wtedy to cudownie zawodnicy zaczęli strzelać celnie na bramkę sprawiając im kłopoty. Poza 6 żółtymi kartkami sędzia także nic w tym meczu nie pokazał. A to zagadka jeszcze taka mała: zawodnikiem meczu został Modric nie wiedzieć czemu... a Varane który był winnym karnego skończył mecz z notą 7.6.
Gdyby tak wyglądały finały tych rozgrywek myślę, że połowa stadionu po powrocie do domu by się powiesiła :)

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 05:48    #813
bo ta gra to tylko animacje. Nie ma żadnych taktyk, żadnych treningów. Jest tylko szybkość i ta determinuje animacje i wynik gracza. właśnie wygrałem mecz z Bułgarią ustawiając bramkarza na napadzie, napastnika na bramce i w ogóle pomieszałem Włochów jak mi się podobało. Bramkarz wali dwie bramki, napastnik broni jak w transie. Grają lepiej niż w ustawieniu nazwijmy je prawidłowym. Bramkarz na pozycji napastnika kończy z notą 8,6 a napastnik na bramce 6.9.Jest to nota wyższa niż prawidłowego bramkarza w przegranym meczu 1:0 w finale ME

 Biedak Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 08:10    #814
Ile można krytykować!? Jak wam się nie podoba to nikt nie każe wam kupowac ani grać ... Macie Fife, PES itp. Trzeba się cieszyć, że mamy tak wspaniałą grę dzięki której każdy z nas może się stać chociaż na chwilę menedżerem a nie jak jakiś frustrat żalić się, że to tylko animacje itd. W FM mamy niograniczoną liczbę możliwości i scenariuszy do rozegrania i żeby rozegrać chociaż małą część nie starczy nam na to czasu ;(

 deco87 Partyzant

Postów: 253
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2006
Skąd: wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 11:54    #815
Właśnie przez to, ze jesteśmy związani z FMem zależy nam na w miarę normalną rozgrywkę. Wszystkich błędów się nie wypleni, jesteśmy tego świadomi. Ale problemy uprzykrzające spokojne granie są irytujące.

 matesarninho Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 11:59    #816
Przewidywany jest jeszcze jakiś patch z poprawką silnika meczowego?

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 12:19    #817
niestety/stety nie

 Donci Partyzant

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Latoszewski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 14:20    #818
NO dokładnie ta odsłona to padaka ich noty nie maja nic wspólnego z rzcziwistością poza szybkością chyba

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 14:54    #819
[quote="matesarninho"]Przewidywany jest jeszcze jakiś patch z poprawką silnika meczowego?[/quote]

N.Brock na forum SI zakomunikował, iż żadnego fix'a/patcha nie będzie już do tego wydania. Trzeba zadowolić się tym co jest.

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2016 17:25    #820
[quote="Donci"]czemu nie moge podpisywac z zawodnikami dlugich 4/5 letnich kontraktów ?[/quote]
Zarząd nie chce ryzykować że klub zostanie z długoterminowymi zobowiązaniami względem nie do końca potrzebnych zawodników. O długości kontraktu zadecyduje wiele zmiennych: zaufanie do menadżera, parametry prezesa, wiek zawodnika, z tego co pamiętam to też status w zespole.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.