Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 17:40    #2
niczego Ci nie zazdroszczę, ale chętnie zagram z Tobą po sieci to się czegoś nauczę. Nie chodzi o grę,tylko o to,że może w końcu ktoś mi udowodni, ze ta gra nie jest losowa. Ty grasz Wotfordem,a ja tym co mi powiesz. Albo ja Legią ,a a Ty Lechem. Możemy też zacząć w Conference.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 18:40    #3
[quote="Brazzo"]Ogór w pierwszym sezonie mający ponad 2x większy budżet transferowy od Bayernu? To w moim odczuciu niekoniecznie nawet S&L, a zabawa edytorem :) Czy to rzeczywistym, czy zaimplementowanym w grze :)[/quote]

No chyba sobie kpisz. Skystem transferowy w FM;ie jest banalny,po 4-5 sezonach to wystarczy tylko wyławiać graczy na wolnym transferze,których jest masa bardzo dobrych a po roku-dwóch i opylać za grube mln. Ja w 15 sprzedałęm Krivca po roku za 4.5 mln,Phibela za 5 plus dostałem 5 na transfery od zarządu a za 15 mln dzięki branku na raty 48 miesięcy zakupiłem graczy za kwote ponad 30 mln. A co dopiero w Watfordzie gdzie kasy jest jak lodu

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 18:43    #4
[quote="mourinho77"]Widze zazdrości w waszych wypowiedziach,chyba nie wiecie że istnieje cos takiego jak raty na 48 miesięcy,dajesz 10 mln gotówka i reszta na raty,zacznij sobie Watford odrazu popros zarzad o wyzsze place itp i bedziesz mial 40+ mln na transfery,do tege wydalem 1,5 mln tylko na zivkovica i w zimowym okienku mialem mozliwosc zmiany budzetu ze wzgledu na dobre miejsce w lidze.

Edytora nigdy nie uzywałem nawet nie wiem jak , a taktyka jest stworzona wylacznie przezemnie,nie odrazu ją stworzylem zagralem kilka sezonow róznymi klubami zeby zrobić tą idealną. Jak ktos chce moge wrzucic do przetestowania.[/quote]
Zazdrość o jakieś osiągnięcia w grze? Rly? To dziecinada. Gram w tą grę dla przyjemności, a nie trzepania osiągnięć do Galerii Sławy czy na Steam :) Zazdrościć to ja mógłbym komuś pięknej dziewczyny, super wypasionego auta albo świetnej pracy. Parę jeszcze rzeczy można by dopisać ale chyba nie o to tu chodzi :D

[quote="Slayer666"]No chyba sobie kpisz. Skystem transferowy w FM;ie jest banalny,po 4-5 sezonach to wystarczy tylko wyławiać graczy na wolnym transferze,których jest masa bardzo dobrych a po roku-dwóch i opylać za grube mln. Ja w 15 sprzedałęm Krivca po roku za 4.5 mln,Phibela za 5 plus dostałem 5 na transfery od zarządu a za 15 mln dzięki branku na raty 48 miesięcy zakupiłem graczy za kwote ponad 30 mln. A co dopiero w Watfordzie gdzie kasy jest jak lodu[/quote]
Imho... Przeczytaj raz jeszcze moją wypowiedź bo jej chyba nie zrozumiałeś. Rozmowa była o transferach GOTÓWKOWYCH, a nie zarabianiu na zawodnikach z wolnego transferu :) Ale cieszę się Twoimi sukcesami, sam miałem podobne ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2016 o godz. 18:47

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 19:08    #5
Nie zdziwiłbym sie, gdyby W Watfordzie była kasa większa niż w Bayerne, zwłaszcza przy okazji awansu do LM-taka gra. Czy jest możliwe zdobycie LM Watfordem w 2 sezonie bez Save and Load i edytora? Jest możliwe, ogranicza nas tylko czas i poznanie mechaniki gry. W FMie idealnie działa moneyball ;). Czy korzystanie z Save and Load czy "taktyk z neta" jest złe? Nie, skoro sprawia mu to przyjemność. Czy graj jest pozbawiona realizmu? Wydaję mi się, że tak, aczkolwiek niech ktoś z was spróbuje powtórzyć Leicester z tego sezonu, powodzenia ;)

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 19:36    #6
[quote="IamTheSwarn"]Nie zdziwiłbym sie, gdyby W Watfordzie była kasa większa niż w Bayerne, zwłaszcza przy okazji awansu do LM-taka gra. Czy jest możliwe zdobycie LM Watfordem w 2 sezonie bez Save and Load i edytora? Jest możliwe, ogranicza nas tylko czas i poznanie mechaniki gry. W FMie idealnie działa moneyball ;). Czy korzystanie z Save and Load czy "taktyk z neta" jest złe? Nie, skoro sprawia mu to przyjemność. Czy graj jest pozbawiona realizmu? Wydaję mi się, że tak, aczkolwiek niech ktoś z was spróbuje powtórzyć Leicester z tego sezonu, powodzenia ;)[/quote]

Smieszny jesteś ,gram w FM od 2001 roku i NIGDY nie używałem taktyk z neta i NIGDY nie robilem save$load bo taka gra bylaby bez sensu i nie sprawialaby przyjemnosci i wogóle. Takie są polaczki jak komus cos wychodzi odrazu cheaty hacki edytory. Zal mi ciebie pewnie sam pewnie to robisz skoro piszesz te bzdury. Wygrana LM mysle ze to bylo zlekcewazenie mojej druzyny przez rywali,po wyjsciu z grupy mialem dosc "latwych przeciwnikow" sporting ,zenit,leverkusen i final z RM 1-1 i wygrana w karnych bo Keylor Navas strzelil w mojego bramkarza wiec mialem tez duzego farta.

 Kawak Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.06.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 20:07    #7
oho internet fight, czekajcie skocze sobie po popcorn :drepcze:
Kolejorz!!!

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 20:15    #8
[quote="mourinho77"][quote="IamTheSwarn"]Nie zdziwiłbym sie, gdyby W Watfordzie była kasa większa niż w Bayerne, zwłaszcza przy okazji awansu do LM-taka gra. Czy jest możliwe zdobycie LM Watfordem w 2 sezonie bez Save and Load i edytora? Jest możliwe, ogranicza nas tylko czas i poznanie mechaniki gry. W FMie idealnie działa moneyball ;). Czy korzystanie z Save and Load czy "taktyk z neta" jest złe? Nie, skoro sprawia mu to przyjemność. Czy graj jest pozbawiona realizmu? Wydaję mi się, że tak, aczkolwiek niech ktoś z was spróbuje powtórzyć Leicester z tego sezonu, powodzenia ;)[/quote]

Smieszny jesteś ,gram w FM od 2001 roku i NIGDY nie używałem taktyk z neta i NIGDY nie robilem save$load bo taka gra bylaby bez sensu i nie sprawialaby przyjemnosci i wogóle. Takie są polaczki jak komus cos wychodzi odrazu cheaty hacki edytory. Zal mi ciebie pewnie sam pewnie to robisz skoro piszesz te bzdury. Wygrana LM mysle ze to bylo zlekcewazenie mojej druzyny przez rywali,po wyjsciu z grupy mialem dosc "latwych przeciwnikow" sporting ,zenit,leverkusen i final z RM 1-1 i wygrana w karnych bo Keylor Navas strzelil w mojego bramkarza wiec mialem tez duzego farta.[/quote]

Zluzuj poślady, bo przyszedłeś tutaj, nadałeś sobie nick Mourinho i od początku opowiadasz swoją historię, jakim to jesteś świetnym wirtualnym menago, a inni są "śmieszni", zazdroszczą Ci, a ty jesteś lepszy od "polaczków". Przypominam, że też jesteś Polakiem.
Jeżeli chcesz się chwalić, to zmień temat. Jeżeli chcesz dać nam rady - napisz manifa, chętnie przeczytam jak doszedłeś do takich wyników, ale też ogranicz pogardę do drugiego Użytkownika, bo źle się to skończy.
Pozdrawiam.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 20:15    #9
Ludziska Wesolych Swiat. Dobrych taktyk. Udanych transferow. I wysokiego morale.

E: podpisuję się każdym członkiem swego ciała, dopisuję jeszcze - "... i bez hejtów, bo to tylko gra i internet". HO-HO-HO <dop. SuperZiemniak>

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2016 o godz. 20:18

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 20:37    #10
A mi się wydawało, że FM był od wersji 2005 :P
Mokrego jajka, smacznego dyngusa i wielu sukcesów w starciu z jedzeniem podczas świąt :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 20:43    #11
Superbulwo, piekniejszego dopisku nigdy nie widzialem. Poplakalem sie ze wzruszenia. Wesolych.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.