Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 21:34    #861
[quote="mourinho77"][quote="IamTheSwarn"]Nie zdziwiłbym sie, gdyby W Watfordzie była kasa większa niż w Bayerne, zwłaszcza przy okazji awansu do LM-taka gra. Czy jest możliwe zdobycie LM Watfordem w 2 sezonie bez Save and Load i edytora? Jest możliwe, ogranicza nas tylko czas i poznanie mechaniki gry. W FMie idealnie działa moneyball ;). Czy korzystanie z Save and Load czy "taktyk z neta" jest złe? Nie, skoro sprawia mu to przyjemność. Czy graj jest pozbawiona realizmu? Wydaję mi się, że tak, aczkolwiek niech ktoś z was spróbuje powtórzyć Leicester z tego sezonu, powodzenia ;)[/quote]

Smieszny jesteś ,gram w FM od 2001 roku i NIGDY nie używałem taktyk z neta i NIGDY nie robilem save$load bo taka gra bylaby bez sensu i nie sprawialaby przyjemnosci i wogóle. Takie są polaczki jak komus cos wychodzi odrazu cheaty hacki edytory. Zal mi ciebie pewnie sam pewnie to robisz skoro piszesz te bzdury. Wygrana LM mysle ze to bylo zlekcewazenie mojej druzyny przez rywali,po wyjsciu z grupy mialem dosc "latwych przeciwnikow" sporting ,zenit,leverkusen i final z RM 1-1 i wygrana w karnych bo Keylor Navas strzelil w mojego bramkarza wiec mialem tez duzego farta.[/quote]

Ale ja nigdzie nie napisałem, że używasz czegokolwiek, to tylko czysto akademickie rozważania. FM od 2005 roku, w ogóle-panie wyzywający od polaczków. Nie potrzebnie się unosisz, przecież nie dokonałeś niczego niezwykłego, a nikt Ci tej Twojej "4ki z klasówki z przyrody" nie odbiera. Wesołych Świąt

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 21:46    #862
Pomyliło mi sie mialo być od 2011 roku :),4 sezon porażka , 2 miejsce w lidze,przegrana w finale pucharu angli i przegrana z realem w półfinale LM :/

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2016 22:06    #863
Może opiszesz swoje kariery? Więcej osób przeczyta o Twoich dokonaniach a i my się czegoś więcej dowiemy. Ps. staż od 2011 nie jest aż taki długi, są tu gracze, którzy pamiętają jeszcze CM 00/01, a przynajmniej tak mi się wydaje ;)

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2016 17:43    #864
Przerywając tą jakże miłą dyskusję właśnie straciłem gola w najważniejszym meczu sezonu w sposób jaki nie mieści mi się w głowie. Walka o miszcza się toczy i mój obrońca w 1 min meczu przyjmując piłkę kładzie się na murawie ( kontuzja ) i oto napastnik drużyny przeciwnej przejmuje piłkę i mając przed sobą tylko bramkarza strzela gola. Jestem ciekawy czy ktoś już tak miał ? ;)
Zaczęło mnie zastanawiać czy gra nie powinna zostać przerwana. Pewnie w normalnym meczu by tak było ale to tylko gra niestety... :D Niemniej jednak tak przedziwnie to wyglądało że aż mi się śmiać chciało w pierwszym momencie :)
Oczywiście sędzia dostał bardzo niska notę i komentarz, że zaliczył koszmarny występ. Dlatego nie wiem jak to traktować, czy jako błąd sędziego czy w managerze takie rzeczy się puszcza ;D

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.03.2016 18:53    #865
Pamiętajcie,że absurdalne sytuacje zdarzają się też w realnym świecie. Nie jeden rzucił laptopem o ściane gdyby Gerrard mu się poślizgnął w kluczowym meczu o mistrza z Chelsea albo dał sobie wydrzeć zwycięstwo z CP prowadząc 3-0

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2016 15:17    #866
Gra zrobiła sie troche nudna po wygraniu w 4 sezonie drugiego mistrza Angli i 2 LM ,do kupienia każdy piłkarz w tym Neymar i inne najwiesze gwiazdy.Czas zacząc w nizszej lidze.

 IamTheSwarn Partyzant

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2016
Skąd: Olsztyn/Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2016 15:45    #867
proponuje samemu nalozyc sobie jakies reguły. np. grać samymi krajanami ( akurat tego nie lubie), lub kupowac pilkarzy tylko wychaczonych przez scoutów, lub bilans transferowy zawsze na plus

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2016 15:52    #868
Zaczne w 3 lidze hiszpanskiej druzyną o nazwie Coruxo. Grałem nimi w poprzednich wersjach i nic nie osiagnalem. Cel to awans do 1 ligi ,wygrana w LM ,nowy stadion ,reputacja globalna,stawianie w wiekszosci na portugalskich/hiszpanskich graczy.

 chelseaq Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2016 18:27    #869
Kogo na ŚP do Chelsea? rola to pomocnik długodystansowy lub srodkowy pomocniik

 mourinho77 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2016 22:25    #870
Zależy ktory sezon i wogole,Pogba,Kovacic,Odegaard,Wilshere(go można za grosze w 2-3 sezonie wyciagnać),Capoue z Watford(u mnie spisywał sie super i poszedl do Man City za 30 baniek ale kariery tam nie zrobil:),M'Vila jest spoko,Renato Sanches z Benfici u mnie wymiatał juz w wieku 20 lat,Khedira,Ramsey dużo by wymieniać. Ja bym brał Pogbe pozniej Kovacica i Sanchesa.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.