Strona

Football Manager 2016 - dyskusja

 spanky21 Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2011
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2016 21:03    #891
Witam ja mam problem że nie mogę kupywać zawodników ani sprzedawać bo pokazuje brak kasy a pieniadze mam. Wie ktoś jak to naprawić?

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2016 10:05    #892
[quote="spanky21"]Witam ja mam problem że nie mogę kupywać zawodników ani sprzedawać bo pokazuje brak kasy a pieniadze mam. Wie ktoś jak to naprawić?[/quote]

Pewnie masz embargo z powodu zmiany zarządu/prezesa. Zawsze tak jest. Może byłeś na urlopie i ci ta informacja w spamie utonęła. To,że masz pieniądze a raczej bogaty klub to nic. Jak zarząd pochodzi z Izraela to trzeba ich błagać o fundusze bo sami z siebie dają zwykłe grosze na początku sezonu

 spanky21 Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2011
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2016 10:15    #893
Właśnie nie mam, żaden inny klub też ode mnie nie może nikogo sprzedać, kupić i wypożyczyć. pokazuje mi tylko ze mam 101 mln euro budzetu transferowego, zawodnik kosztuje 67 ml caly transfer i pokazuje mi pytanie przelozyc transfer o tydzien i tylko tyle jakbym nie mial nic pieniedzy, dodam ze mam to w kazdym klubie ktorym zaczynam nowa rozgrywke : (

 matashow Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2016 14:30    #894
Ok, sprawa wygląda tak. Z CM/FM związany jestem od CM97. Kiedyś grałem naprawdę sporo, dziś mam mniej czasu.

Ostatnia seria w którą zagrywałem się latami i zagrywam do dziś to FM12. Późniejsze wersje testowałem, ale jakoś nigdy nie umiałem się wciągnąć. Z tego co widzę to opinie są takie, że FM16 to gra bardzo słaba, losowa. Jednak czy któryś z FM13, 14, 15 jest lepszy od FM12 ?

P.s. Gram na "kulkach" 2D i zależy mi, żeby mecz nie był meczem hokejowym w sensie poruszania się zawodników.

FM12 czy który ?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

 kowalik2594 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2016 02:46    #895
[quote="spanky21"]Witam ja mam problem że nie mogę kupywać zawodników ani sprzedawać bo pokazuje brak kasy a pieniadze mam. Wie ktoś jak to naprawić?[/quote]

Aby naprawić ten problem musisz... Kupić oryginał.

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2016 14:36    #896
Powiem tak:
Fm12 był faktycznie jednym z przyjemniejszych... Sęk w tym, że po paru sezonach robił się zbyt prosty. Stawiałem sobie coraz to nowe cele, w tym budowanie zespołu z samych wychowanków, ale w moim odczuciu trzeba się było mocno nagimnastykować, żeby nie wygrywać co sezon wszystkiego, co jest do wygrania. W tej wersji wygenerowało się chyba najwięcej newgenów, z których byłem naprawdę dumny.

Fm13 przeszedł bez echa. Grałem w niego niecały rok, ale wspominam go tylko z częstych zwisów gry podczas "rozgrzewki" i crashami co dwa mecze.

Fm14 był pierwszą edycją, która na początku sprawiła mi trochę trudności. Cieżko było dowieźć czyste konto do końca meczu, bo od 60. minuty rywale atakowali jak nienormalni. Musiałem trochę posiedzieć nad taktyką, a podczas meczu trzeba było reagować na bieżąco: częściej niż w poprzednich częściach rotować zawodnikami, zmieniać polecenia, założenia, pozycje etc. Dobra taktyka działała max.
2 sezony i trzeba ją było co jakiś czas modyfikować. Fajnie działał też tu system reputacji lig. Pewnie grałbym w 14 dłużej, gdyby nie ułomne newgeny: fajni zawodnicy trafiali się niezwykle rzadko i po kilkunastu latach w grze dobrych bramkarzy i pomocników było jak na lekarstwo.

Fm15 urzekł mnie raportami scoutów i podglądem atrybutów (widełki). Niestety, spadł poziom trudności i naprawdę przemyślaną taktyką można tu grać latami. Kilka razy miałem wrażenie, że wynik meczu jest generowany losowo (wygrałem mecz 6:1, nie zapisałem gry, rozegrałem go jeszcze raz po crashu i - bum - 0:3 w plecy, a moja drużyna nie istniała), a gra bardzo łatwo się bugowała (zapomnij o jakichś bardziej pamięciożernych programach w tle, hibernacji kompa z włączonym fmem, czy skanach systemu). W efekcie nie pojawiały mi się raporty tak jak powinny, po jakimś czasie brakowało informacji o reakcjach kibiców na transfery, ucinalłonazwy klubów z newsów.

Fm16 nie mam. Recki są miażdżące. Żal mi kasy na kulawy silnik i piękne animacje 3d.

 Dunczyk Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2016
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2016 20:40    #897
wie ktos moze jak zwolnic piłkarza z wypozyczenia w FM 2016
nie mogę znalezc opcji ,, zwolnij z wypozyczenia " jak to było w poprzednich wersjach
dzięki z gory za odp !

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2016 20:57    #898
[quote="Dunczyk"]wie ktos moze jak zwolnic piłkarza z wypozyczenia w FM 2016
nie mogę znalezc opcji ,, zwolnij z wypozyczenia " jak to było w poprzednich wersjach
dzięki z gory za odp ![/quote]
Zawodnik nie miał zaznaczonej opcji w wypożyczeniu dotyczącej powrotu do macierzystego klubu.

 Dunczyk Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2016
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.04.2016 21:11    #899
ja nie chce go zciagnac lecz ,, zwolnic "
obciaza moj budzet..
np. kiedy zawodnik ulega kontuzji dostaje info po meczu i na dole notki jest opcja ,, zakoncz wypozyczenie "
czy jakos inaczej tez mozna zakonczyc wypozyczenie ??

 Oolong23 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2016 17:25    #900
Można dodawać ligi podczas gry online ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.