Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 14:08    #461
Niee, to nie mój wiek, choć znam wiele siedemnastek z którymi szybciej by się dogadało bo nie noszą tak głowy wysoko. Gościu, co czytam Twoje wpisy to ciągle narzekasz.

O jakim błędzie Ty mówisz? Gra tak się wczytała i tak uznała za stosowne, bardzo prawdopodobne. Może przez ten rok poznał super gości i wstyd mu było odchodzić? Taki Wasilewski nic nie znaczy w Leicester jako piłkarz, ale jako charakter jest najważniejszy. Myślisz, że dlatego że nie gra odszedłby do największego rywala? Może tak samo jest z Mammana. Przestań narzekać i baw się grą.

Bez odbioru.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 14:15    #462
To wszystko zależy od jego ukrytych atrybutów i od reputacji obu klubów. I Tyle jest do powiedzenia na ten tema. Basta.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 14:18    #463
@robal15,ot powiedzial co wiedzial.I dlatego wybral ostatecznie Anderlecht zamiast grac w mistrzu Francji i bic się z Realem o 1/2 LM

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
1
27.12.2016 14:19    #464
Slayer, by zrobić ci na złość..... Lol2

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
1
27.12.2016 14:44    #465
@Romantico, ano, nie dziwię mu się :D
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 15:08    #466
[quote="Tyskie19"][quote="Makaronczterojajeczny"]Miało być tak pięknie,a wyszło jak zawsze. Jak można stworzyć gniota,w którym 6 razy w sezonie,nie wygrywa się meczu prowadząc 2:0 i raz prowadząc 3:0. Jak można nagle przegrać sześć meczy z rzędu tracąc bramkę z pierwszego celnego strzału. No i wisienka na torcie. Mecze z jakimiś ogonami, w którym jest się zdecydowanym faworytem statystycznie się przegrywa,gdyż przeciwnik staje się w tym jednym meczu cyborgiem nie do ogrania. Porażki, w serii losowań na identycznych ustawieniach, przy 10 a nawet 20 losowaniach są ewidentnym dowodem,że gra znowu jest zdeterminowana i nie pozwala graczowi na grę lepszą, niż założona przez grę pozycja. Przegrałem 20 losowań gdy gra określiła zwycięstwo rywala na 8,00. Przykro mi bardzo,ale to jest żart,który psuje bardzo dobrą grę.Wygląda to tak jakby gra nie pozwoliła mi zająć lepszej pozycji niż przewidywana.[/quote]

No i bardzo dobrze ... Gra nie pozwala zajać lepszej pozycji niz przewidywana ? Nonsens ... W wersje 17 gralem Wisla gdzie w trakcie 3 sezonow udalo mi sie awansowac do polfinalu LM ... Potem bylo Podbeskidzie gdzie w 1 sezonie awans do ekstraklasy a potem wygrana ligi i gra w Lidze Europejskiej(awans z 3 miejsca z grupy LM) i po raz kolejny wygrana Ligi. Teraz gram Stomilem ... 1 sezon awans do ekstraklasy gdzie bylem notowany do pewnego spadku i teraz na polpetku sezonu sezonu jestem drugi w lidze , gdzie piec ostatnich meczy w lidze to 4 remisy i porazka a tak to same wygrane i jeden remis ... Dolek formy jest normalny , to ze druzyna , ktora piastuje ostatnie miejsce zagra na wyzynach swoich umiejetnosci to normalne ... Trzeba wiedziec , jak reagowac na boiskowe wydarzenia , trzeba wiedziec , gdzie druzynie nie idzie , zmienic trening przed meczowy , skupic sie na przeciwniku , i zmienic drobnostki w taktyce ... Jezeli z automatu lecisz podstawa 11-stke i nie zmieniasz taktyki a w trakcie meczu idziesz do kuchni i odgrzewasz sobie kolacje w mikrofalówce a nie reagujesz na to co sie dzieje na boisku to sie nie dziw ze wyniki sa jakie sa ... Moze i w wersji 15 czy 16 wystarczyla jedna taktyka i fajne transfery aby duzo osiagnac szybko i łatwo... Teraz jest trudniej , i bardzo fajnie bo gra nie jest nudna . Ja Stomilem teraz , gdzie sklad jest szczerze powiem nijaki bo niema pieniedzy ale udalo sie madrym zarzadzaniem i ogolnym patrzeniem jak przeciwnik gra dojsc do tego jak z meczu cos wyciagnac , nawet przegrywac do przerwy 0:2. Jezeli takie cos , nie sprawia Ci radosci w grze , sciagnij sobie pirata w wersji 2014 , zainstaluj patch 1.1 i korzystaj z killer rogow i se wygraj Radomiakiem Radom LM w 3 sezonie .[/quote]

No to zapodaj po sieci grę i udowodnij ten sukces Wisłą, bo jest to statystycznie niemożliwe, z powodów powyższych. Uwierzę tylko jak to zobaczę na żywo. Egipt wicemistrzem świata, Demokratyczna Republika Konga wygrywa z Anglią i remisuje z Włochami, Uzbekistan pokonuje Argentynę. Hiszpania przegrywa u siebie z Albanią, Luksemburg pokonuję Szwecję i Holandię na wyjeździe, Kosowo wygrywa w Kijowie i remisuje z Chorwacją. Bardzo słaba Islandia i Białoruś. Trochę za dużo tych "niespodzianek" Japonia wychodzi z grupy,a Rosja nie wygrywa u siebie meczu.
Jednak dalej twierdzę,że ta gra ma jeden błąd. Przegrywa się mecze (statystycznie) gdy jest się zdecydowanym faworytem.
A kim gram :Tivertonem

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 15:12    #467
@Makaron,mnie dobija skuteczność pierwszego celnego strzalu u rywali,jedyny plus ze nie muszę placic zawodnikom,ktorzy mają premie za czyste konto.Nawet się nie denerwuje na obrońców gdy dostaje bramkę po strzale z 30 metrow jakiegos szrota albo wrzutce na pale

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 16:08    #468
to jest irytujące,jak zresztą strzelanie zbyt często dwóch bramek w odstępie nie dłuższym jak 5 minut. Mnie jednak to nie razie tak jak porażki ,o których pisałem.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2016 16:14    #469
trening druzynowy-ofensywa poziom wysoki,jaką informacje otrzymuję od asystenta?polowa skladu niezadowolona bo nie poświęcam im uwagi przy treningu ofensywnym,looooool
Jak ktos szuka terminatora do srodka pola to polecam Lamina Fombe,nowy Sissoko/Kondogbia w zależności jak się go wytrenuje,kupilem go w drugim sezonie z Auxerre,po dwóch latach psychiczne z 8 skoczyly do 12,podania,technika,drybling po 16,bydle straszne w fizycznych statsach,Liverpool już ma na niego smaka ale poniżej 40 baniek go nie puszcze

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2016 09:32    #470
Jak u Was jest z wychowankami, gram Lazio 4 sezon i jest tragedia, na siłę w tym sezonie wprowadziłem kilku młodych do pierwszego składu ale ich atrybuty nadal stoją.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.