Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2016 21:44    #511
Chłopie, najpierw porównujesz pewne aspekty do innych wersji i żalisz się, że wcześniej było lepiej, a teraz udajesz ślepego, że system animacji nie został poprawiony.
Bredzisz Slayer i zaśmiecasz te forum gównianymi tekstami.
Do chwili obecnej nie dostałem sejwa od Ciebie - daj poznać jakim to jesteś FMowym kozakiem, ale nie po tym, że wrzucisz parę fotek, które Ci pasują.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.12.2016 o godz. 21:45

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2016 23:13    #512
Romantic, nawet z nim nie dyskutuj bo to szkoda nerwów... Poza tym, jakby dali mi grafe jak w fifie to ta gra stracilaby urok

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 05:41    #513
[quote="sarnaa17"] jakby dali mi grafe jak w fifie to ta gra stracilaby urok[/quote]

No-nie popadajmy ze skrajności w skrajność.Fakt jest taki że tryb 3d przypomina gry sprzed 2 dekad ,nie zauważyłem też poprawy w stosunku do wersji z roku 2016 a to już lekkie przegięcie bo jest co poprawiać to raz a dwa że za to po prostu biorą pieniądze.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 07:12    #514
[quote="Zwolay"][quote="sarnaa17"] jakby dali mi grafe jak w fifie to ta gra stracilaby urok[/quote]

No-nie popadajmy ze skrajności w skrajność.Fakt jest taki że tryb 3d przypomina gry sprzed 2 dekad ,nie zauważyłem też poprawy w stosunku do wersji z roku 2016 a to już lekkie przegięcie bo jest co poprawiać to raz a dwa że za to po prostu biorą pieniądze.[/quote]

Dlatego ja osobiscie jestem wierny trybowi 2D :)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 08:56    #515
Myślę, że FM ma tyle różnych danych do przetworzenia w czasie meczu (a przynajmniej mam taką nadzieję że to robi :)) że znaczna poprawa grafiki w 3D mogłaby spowodować duże spowolnienie gry, a nie każdy gracz FM ma mega maszynę do gier z super kartą graficzną. Zaczęło by się narzekanie na wymagania sprzętowe itd

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 10:06    #516
@Vicomino,pewnie że wtedy gra zaczęłaby mocno mulić na słabych laptopach ale to jest cena jaką płaci się za postęp i rozwój gry,Miles nie może sobie zaprzątać głowy"czy to pójdzie na słabych komputerach",on musi nieustannie rozwijać ten produkt aby nie stał w miejscu.Krokiem milowym byłoby właśnie porządne zainwestowanie czasu i pieniędzy w nowy tryb 3D

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 10:38    #517
Taaa. Moze jeszcze gratis pad do tego.
Wez sie Slayer za FIFE Manager...bedziesz mogl na amatorze rozjechac kazdego przeciwnika. Sprzedac swoje lalki za miliardy euro.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 12:03    #518
--> romantico
Ale musisz przyznać że jeśli chodzi o silnik 3d to gra stoi w miejscu.Jeśli ma to być symulator z prawdziwego zdarzenia to gra powinna też jakoś wyglądać wizualnie nie sądzisz? Jeśli masz np symulator samolotu to oprócz w miarę realnej awioniki pasowałoby mieć w miarę realistyczny widok z kabiny pilota....

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
1
30.12.2016 12:12    #519
To dwa nieporównywalne symulatory. W Football Managerze nie trzeba kłaść nacisku na oprawę wizualną meczów - ważne, żeby gracz mógł oceniać dobrze boiskowe zdarzenia. Tryb 3D nie jest priorytetem w rozwoju gry, a jedynie przydatną niektórym funkcją. Jeżeli zaś chodzi o symulator lotnictwa, to musisz mieć jak najlepiej odwzorowane detale dookoła, bo inaczej się rozbijesz i tutaj postępy w grafice oraz teksturach są wymagane.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 12:19    #520
@Zwolay grałeś lub widziałeś FM17?
Może zróbmy deal, przy okazji zaproszę Slayera - jeżeli znajdziecie w FM15 lub w FM!6 te zagrania, ktore Wam przedstawię z trybu 3d w FM17, to sam poprosze Bolsona o bana na miesiąc. A jak moja wersja się potwierdzi, to myslę, że Wy będziecie w stanie o taki ban dla siebie sami wystąpić.

Animacje 3d nie powalają, ale jest ogromna różnica pomiędzy tą wersja a poprzednią i biorąc pod uwagę, że przez dwa lata narzekałem na wydawane wersje, to zmiany obecnie są na "+". Nie sądzę, że animacje stoją w miejscu - widziałem masę nowych zagrań, które cieszą oko (np. rożne rodzaje odbić piłki przez bramkarza w locie, czy zmiana toru piłki po dotknięciu przez obrońcę, w efekcie czego bramkarz poszedł w inna stronę) i nie straszny mi ten zakład, bo twierdzenie, że nic się na "+" nie zmieniło czy coś stoi w miejscu, a nie jest trafnym twierdzeniem to najzwyklejsze bicie piany.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 30.12.2016 o godz. 12:22

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.