Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 12:51    #521
Romantico-zluzuj.Chłopie -rok się kończy a Ty się szarpiesz o pierdoły :)
Nie będę o żadnego bana występował-weź mnie nie rozśmieszaj :) Może i repertuar zagrań się zwiększył ale i tak tryb 3d wygląda pokracznie-animacje zawodników itd są wizualnie na poziomie sprzed 10 lat i tyle w temacie.
--> Bolson-to prawda,tryb 3d nie jest tu priorytetem ale...patrz na niektóre strategie-np Europa Universalis wygląda ładnie?A mogłaby brzydziej i nic by to nie ujęło z jej grywalności? Mogłaby. Ale wygląda ładnie czyli da się?Ano się da!
Jeśli naszym celem jest jak najwierniejsza symulacja (a jest-bo niby czemu ma służyć dodanie portali społecznościowych,wywiadów w tunelu itp ) to czemu nie poprawić trybu 3d?Chyba łatwiej się wczuć w atmosferę meczu patrząc na ładniejsze animacje,ciekawsze stadiony itd itp.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 13:19    #522
[quote="romantico"]@Zwolay grałeś lub widziałeś FM17?
Może zróbmy deal, przy okazji zaproszę Slayera - jeżeli znajdziecie w FM15 lub w FM!6 te zagrania, ktore Wam przedstawię z trybu 3d w FM17, to sam poprosze Bolsona o bana na miesiąc. A jak moja wersja się potwierdzi, to myslę, że Wy będziecie w stanie o taki ban dla siebie sami wystąpić.

Animacje 3d nie powalają, ale jest ogromna różnica pomiędzy tą wersja a poprzednią i biorąc pod uwagę, że przez dwa lata narzekałem na wydawane wersje, to zmiany obecnie są na "+". Nie sądzę, że animacje stoją w miejscu - widziałem masę nowych zagrań, które cieszą oko (np. rożne rodzaje odbić piłki przez bramkarza w locie, czy zmiana toru piłki po dotknięciu przez obrońcę, w efekcie czego bramkarz poszedł w inna stronę) i nie straszny mi ten zakład, bo twierdzenie, że nic się na "+" nie zmieniło czy coś stoi w miejscu, a nie jest trafnym twierdzeniem to najzwyklejsze bicie piany.[/quote]

Dzięki Bogu nie jesteś w zarządzie Rockstar Games.Pewnie wystarczyłoby ci dodanie kilku misji w GTA San Andreas i trochę poprawienie kontur postaci.Mam nadzieję,że Miles ma większe ambicje i oczekiwania niż nie którzy na tym forum i doinwestuje tryb 3D.W Football Managerze nie jest jakiś powalający coś ala fifa 2002,powinno pójść nawet na słabych laptopach,grafika przypomina Fife 2015 w którą grałem na starym laptopie na najsłabszej rozdzielczości
A co do WRAŻEŃ związanych z Football Manager 2017 to jestem już nawet nie tyle zirytowany co po prostu ciekawy,dlaczego nigdy,przenigdy nie udało mi się zremisować meczu w którym oddałem dwa celne strzały a rywal 40,no bo ok mogę zrozumieć,że Marsylia miała dzień konia,Vlasic pudłował sam na sam z 4 razy ale dlaczego nigdy taka sytuacja nie przydarzyła się w drugą stronę?
http://x3.cd(...)77am.jpg

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 14:37    #523
Też się nad tym zastawiałem, i doszedłem do jednego wniosku: ta gra robi nasz w konia. Ja już się pożegnałem z eFeMem, a Ty?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 14:43    #524
[quote="robal15"]Też się nad tym zastawiałem, i doszedłem do jednego wniosku: ta gra robi nasz w konia. Ja już się pożegnałem z eFeMem, a Ty?[/quote]

Trudno się pożegnać z FM'em,jakoś z innymi grami bylo latwiej skonczyc.Nawet Tibia w podstawowce tak nie uzalezniala.Nie raz i nie dwa w przyplywie emocji go odinstalowywalem a potem przed snem juz na chlodno tlumaczylem sobie ze to wszystko wina taktyki,braku zrozumienia zawodnikow itp itd i juz obmyslalem kogo obejme jutro.Poza tym to jedyna opcja na zdobycie przez ASSE 11 mistrzostwa i zagrania w LM,to jest chyba sól tej gry,albo wylowic 17 letnią perelke z Kolumbii,ktora za kilka sezonow poprowadzi ulubioną druzynę do mistrzostwa i zostanie legendą swojej reprezentacji

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.12.2016 22:54    #525
Odkąd pamiętam, nie zdarzają mi się mecze kiedy mając 2 do 30 w strzałach dla przeciwnika zremisowałem lub wygrałem mecz. Odwrotnie się to się niestety zdarza. Jeśli ma być zachowany realizm, a właściwie równe szanse, to chciałbym od czasu do czasu słaby mecz chociażby zremisować, szczególnie w europejskich pucharach. Nie jednokrotnie mi się zdarzało w fazie pucharowej mieć przewagę w obydwu meczach i odpaść. A w prawdziwym świecie tak gra aktualnie Atletico Madryt, przeważnie gra na szczęście i się udaje, w FM to nie możliwe...

 patpul Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.06.2010
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2016 09:19    #526
Możliwe, możliwe;) Kilka meczów takich mi się zdarzyło (choć było to w poprzedniej wersji gry), że rywal ładował we mnie, jak w worek, a mimo to wygrywałem lub remisowałem. Tak było choćby w moim dwumeczu trzecioligowym Olot przeciwko Sewilli w 1/8 finału CdR dwumecz wygrałem 1:0 oddając chyba dwa strzały w ogóle, przy kilkudziesięciu rywali. Więc jak najbardziej jest to możliwe, lecz pewnie niezbyt częste.
Co do dyskusji z ostatnich dni, to nie powiem, mocno się zdziwiłem. Romantico (i po części też robal), z którymi delikatnie raczyłem się poprztykać przy okazji FM16 weszli - rzekłbym - w moje ówczesne buty. A Slayer z ich;).
Jak dla mnie ta wersja (choć na razie poświęcam jej niewiele czasu) jest zdecydowanie lepsza, niż poprzednia. Natomiast nie zmieniło się moje zdziwienie w kontekście narzekaczy. Zarówno koleżka Makaron, jak i teraz ziomuś z mojego miasta (a nawet podobno z tego samego osiedla) jęczą, jak dzi*** w pracy, zamiast wyj*** przez okno grę, która powoduje ich frustrację. Nie podoba mi się książka, którą czytam - odstawiam na półkę i nie wracam, to samo z grą, filmem i pierdyliardem innych rzeczy. Po cholerę denerwować się badziewiem (Wasza subiektywna ocena)? Slayer, idź na spacer, połazikuj po Zatorzu, wstąp do Lasu Miejskiego, zamiast marnować swój czas i zdrowie na tę oszukańczo-wyciągającą kasę gierkę, a nasz czas na czytanie w kółko tego samego, jaki to się dramat dzieje. A mógł być taki spoko nick:P

Mięso wyedytowałem i daję słowne ostrzeżenie. pzdr, zachi

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 31.12.2016 o godz. 12:06

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2016 10:36    #527
Kolega Slayer może jest po prostu nerwowy i swoje nerwy wyładowuje na tym forum. Może to nawet dobrze, ja rozładowuje nerwy tak, że niszcze średnio trzy myszki rocznie przy FM :)

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2016 11:03    #528
@Vicomino,lol nie jestem nerwowy.To nie ja obrzucam inwektywami i gimbusiarskimi docinkami jak @Romantico.Po prostu dzielę się z innymi użytkownikami swoimi WRAŻENIAMI dotyczącymi najnowszej odsłony swojej ulubionej serii menadżera piłkarskiego.Mam wiele fantastycznych wspomnień związnych z tą grą,bez dwóch zdań jestem od niej uzależniony.Po prostu uważam,że jest jeszcze wiele do poprawy.Najbardziej martwi mnie zupełny brak konkurencji na rynku.To jest główny stymulator to pobudzenia kreatywności,wdrożenia odważnych i świeżych pomysłów.Miles wie i my wiemy,że i tak co roku się znowu spotkamy więc nie za bardzo ma motywację do polepszania swojego dziecka.A szkoda

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2016 12:31    #529
Slayer pokaz te inwektywy to przeprosze, gdyz zaczynasz pisac jak przeszanowny ( innych tytulow ktorymi sie odznacza nie wymienie) Mahdi. Pewnie slowo " brednie" "bredzisz" sa dla Ciebie inwektywami heh.
Nikt tu nie ma za zle dzielenie sie WRAZENIAMI ale jezeli przekracza to granice absurdu i dobrego smaku a przede wszytkim naciagania faktow to wybacz, ze ktos protestuje.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.12.2016 13:17    #530
@Romantico
-naciąganie faktów?Wszystkie żale potwierdzam zdjęciami
-przekraczanie granic dobrego smaku i absurdu???Bo chciałbym mieć w XXI wieku porządny tryb 3D?No faktycznie pojechałem po bandzie,nie ma co

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.