Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2017 17:18    #551
z bólem serca muszę odszczekać to co pisałem, gdyż po reinstalacji i rozpoczęciu nowej gry wszelkie opisane wcześniej przeze mnie zjawiska nie mają miejsca. Nie rozumiem tego zjawiska,ale cuś na rzeczy jest.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2017 17:40    #552
Może nie miałeś aktualnej łatki.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.01.2017 17:41    #553
Może nie miałeś aktualnej łatki.

 Masyw Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2017 19:08    #554
Chciałem zrobić future transfer w FMRTE i pojawia się napis Both players already have a future transfer ktoś wie może jak zrobić ?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2017 23:50    #555
Jak reagujecie na podpowiedzi asystenta podczas meczu. Przyznam że zawsze je olewałem, teraz zaczynam na nie reagować i zauważyłem że potrafią zmienić taktykę o 180 stopni

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 09:26    #556
@Vicomino,zawsze mi powiewa co myśli asystent,sygestie wspolpracownikow przydają się tylko w przypadku trenowania ulubionego zagrania albo zmiany roli w zespole/negocjowania kontraktu itp.Wskazówki asystenta są po prostu debilne pod czas meczu,ciągle slysze to samo "powinniśmy zacząć grać bezpośrednimi podaniami" w sytuacji gdy mam posiadanie pilki 70%,stwarzam co chwilę sytuacje i bramka jest kwestią czasu,nie pomaga nawet posiadanie asystenta z taktyką na 19,raz mialem albo Nevilla albo Neskensa,juz nie pamiętam i mieli bardzo wysoki poziom wiedzy taktycznej a i tak bredzili 3 po 3.Zresztą mi podpowiedzi asystenta nie są potrzebne,taktyki i tak nie zmieniam bo zawsze gram na 3 napastnikow,krotkie podania i w zaleznosci od postawy zespolu daje szarża/konra/kontrola

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 11:12    #557
Ja stosuje tylko te kiedy ''widzi'' uraz u naszego gracza lub że powinniśmy bardziej kogoś ''skopać'' lub ''pokryć''.
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

 Zwolay Partyzant

Postów: 202
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 11:31    #558
No ale to krycie chyba jednak szwankuje.Gram wczoraj moim Newcastle przeciwko Reading-Rakelsa pokryłem dwoma obrońcami o dużo lepszych parametrach niż on i co?I jajco.Dziury w kryciu i przegrałem 6:1-Rakels strzelił hattricka.Oglądałem mecz i o mało nie zdemolowałem komputera-dałem "Krótkie krycie" a zostawiali mu takie pole że bez problem wychodził na czystą pozycję.W mnie defensywa szwankuje -jakiś zły algorytm czy co...już sam nie wiem ale mam wrażenie że piłkarze w ogóle nie słuchają poleceń.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 12:12    #559
@Zwolay,nie krycie szwankuje ale silnik meczowy.Też się kiedyś na to złapałem,chciałem nadać większego realizmu i posłuchałem się instrukcji asystenta,aby mocno pilnować skrzydłowego rywali,dałem krótkie krycie,lewemu obrońcy"obrona i agresywny odbiór"praktycznie wszystkie swoje zasieki skupiłem na tym gościu,pamiętam ze i tak władował dwa gole i błyszczał a z atrybutów był zwykłym szrotem,lepiej sobie odpuścić dodatkowe instrukcje bo efekt jest odwrotny do oczekiwanego.Tak samo jak ludzie pisali,że boczni obrońcy z funkcją ataku i wysoka linia obrony to samobójstwo a okazało się,że wystarczy trochę pokombinować z ustawieniem pomocników i można robić po 7 czystych kont z rzędu,po prostu odpuścić sobie "krótkie krycie" i dać cofniętego pomocnika,żeby wchodził w linie ze stoperami,ja tak gram na kontroli przy trzech napastnikach i nawet jak boczni obrońcy się nie wrócą to i tak mam 2(1)graczy na tyłach

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 13:55    #560
No nie wiem, u mnie jak ktoś szaleje na skrzydle i pierwsza aktywowana uwaga nie działa to daję osobiście na przeciwniku agresje odbiór i krycie i w większości meczach się sprawdza. Oczywiście chyba że na skrzydle gra jakaś wybitna jednostka w stosunku do mojego obrońcy to ciężko coś zdziałać... ale takie życie... Patrz Gyurco w meczu z Wisłą... po prostu chłopu wychodzi i tyle...
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.