Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 12:45    #591
Co się stało z newgenami w fm 2017 w Lens? Same szroty,najpierw sam nimi grałem i usunąłem sejwa bo przez 3 lata same truskawki przyszły a teraz jak gram swoim ASSE to z ciekawosci zajrzałem i przez 4 lata 3 w miare dobrych zawodników tylko się pojawiło.We wczesniejszych wersjach można było jeść łyżkami z akademii a teraz? Serio oczekuje prawdziwych świnek,z ich stajni wyszedł m.in Varane,Aurier,Kondogbia,mały Hazard,Kolodziejczak,Gbamin,Cyprien

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 13:27    #592
Slayer, masz odpowiedni temat do spamowania na temat swojej ligi: https://commu(...)issues/. Tam kieruj swoje pretensje.

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 18:01    #593
Ja już jakiś czas temu zauważyłem że jak chcesz osiągać sukcesy w FM to nie możesz stawiać na wychowanków, chyba że dostaniesz czas od władz klubu i sam nie będziesz miał ciśnienia :) Ja Lazio prowadzę już piąty sezon, dorobiłem się jednego niezłego środkowego obrońcy, czwartego w kolei ale przynajmniej w kadrze A. Mógłbym stawiać na innych, ale są tak słabi że nie byłoby szans powalczyć o mistrza Włoch. I tak właściwie jest w każdym klubie, szukam młodych zdolnych gdzie indziej, kupuje, sprzedaje z zyskiem. Zatrudniam dobrych piłkarzy bez kontraktów, sprzedaje z zyskiem. I tak się kręci, na wychowankach wg mnie nie ma sukcesu...

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 18:28    #594
@Vicomino ale chodzi ci o newgenow?No we Włoszech to lipa trafić w naborze juniorów na jakąś perełkę i w dodatku wprowadzic ją po kilku latach do pierwszego zespołu,bo jeśli masz na myśli po prostu młodych graczy to np u mnie w Ligue 1 fajnie grają ci wszyscy 18-19 latkowie a przede wszystkim się super rozwijają,zauważyłem że jak jest w druzynie jakis 17 latek i raporty dają mu umiejętności dwie gwiazdki a potencjał 5 to znaczy,że trzeba go albo jak najszybciej wypożyczyć gdzieś,gdzie będzie grał wszystko od deski do deski albo dać mu szansę w pierwszym zespole udostępniając go również dla U19,ja tak miałem z Florianem Gonzalesem w Auxerre,postawiłęm na niego odważnie w Ligue 2 to tak mu wystrzeliły atrybuty,że po dwóch latach już śmiało odgrywał pierwsze skrzypce nawet w meczach z czołówką Ligue 1

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 20:54    #595
Muszę spróbować Ligue 1, w całej mojej karierze FM :) grałem może z trzy razy we Francji i z tego co sobie teraz przypominam w FM 2015 w Monaco było w tym względzie nieźle.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 21:09    #596
@Vicomino,Monaco to tam wiesz ;D,szybko się nudzi bo od razu grają i w LM i duzo kasy i swietni piłkarze.Jak chcesz wziąć klub który produkuje newgenów to bierz Nantes,Sochaux albo Auxerre,dla mnie to jest esencja FM,wrzucić do skłasu 17 latka,patrzeć jak się rozwija,rosną atrybuty,odgrywa coraz większą rolę w drużynie,po kilku latach zainteresowanie silnych klubów,debiut w kadrze,coś pięknego.Teraz rozpocząłem kariere w Auxerre właśnie,do pierwszego składu wrzuciłem Gonzaleza 17 letniego i gra świetnie,do tego dokupiłem 18 letnich Fuchsa i Onengue z Sochaux i tylko patrzeć jak "rosną" z każdym miesiącem

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 21:47    #597
Ja Monaco prowadziłem w FM 2015 od roku 2025 czy jakoś tak więc tak łatwo od początku nie było ale faktycznie kasa szybko się znalazła i sukcesy były. Ale następną karierę zacznę we Francji, tylko musi mi się znudzić Lazio :)

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 21:52    #598
https://zapod(...)png.html

jakis hotel przy stadionie trzeba postawic czy cuś xD

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2017 21:52    #599
Makaron, wydaje się że nie, można tylko zmniejszyć ilość wykonywanych zadań, czyli nowa pozycja/rola, obszar szczególnej uwagi i nowe zagranie. Piłkarz nie musi wykonywać wszystkich trzech dodatkowych treningów przez co obciążenie się zmniejsza.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.01.2017 o godz. 21:53

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 10:57    #600
[quote="vicomino"]He, dobre. U mnie taki kozak jest Rincon, agresja 20, muszę używać go ostrożnie :)[/quote]
To nie do końca tak działa, za faule odpowiada ukryty atrybut "Gra faul", Agresja to tylko styl gry, przydatny zwłaszcza do rozróżnienia obrońców atakujących wysoko (jak Pazdan) i grających głębiej, asekurujących (wysocy obrońcy, jak np. Szukała). Możesz mieć Agresję 20, Grę faul 1 i nie łapać kartek, taki zawodnik będzie wychodził wysoko, doskakiwał do przeciwnika, ale bez wślizgów i bez fauli.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.