Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 21:28    #621
Będzie ciężko, zależy jeszcze jakie ma inne atrybuty, głównie pracowitość. Ale za to ja ostatnio przechwyciłem fajną perełkę z Francji, konkretnie z Angers, determinacja 20, pracowitość 16, to musi być gwiazda! https://zapod(...)png.html . Sleyer masz rację, we Francji są najlepsze perełki :)

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 21:38    #622
@Vicomino,o człowieku ale dzik.No bez kitu,nie ma bata na Francuskie newgeny

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 22:09    #623
Ja obecnie prowadze Napoli. To mój pierwszy sezon w FM 17 i chcę się zapoznać z grą, pobawić taktyką, generalnie bez spiny.
Popatrzcie jaką robię karierę w Serie A i W Lidze mistrzów. Zaznaczę, że w lidzę troche rotuję, w LM ciągle once de gala :)
Realizm Fm,a zabija :P
https://megaw(...)b8d.html

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 22:24    #624
Ten Dupont to będzie miazga :D

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 22:42    #625
https://zapod(...)png.html
Tutaj prawidłowy link do zdjęcia :)

Ktoś miał taką różnicę jakości w lidze i Lidze mistrzów ??

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 23:26    #626
Ja grając Lechem :D a tak serio nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, po prostu im nie idzie w LM.

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2017 23:39    #627
Wygrałem z Juve, Interem, Romą i Milanem, a w lidze mistrzów przegrywam z Besiktasem i Dynamem Kijów :)
Nigdy nie wczytywałem save i nigdy tego nie zrobię, ale bawią takie wyniki patrząc na jakość gry w lidze włoskiej.

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 05:08    #628
Skończyłem swój pierwszy sezon w FM17, padło na samograj, żeby zobaczyć z czym się je te 2017, Real Madryt, jakoś nigdy nimi nie grałem. Małe podsumowanie w punktach tego co się działo.
- Ten sezon był bardzo długi, 62godziny. Wiadomo że czasem jest tak że puszczam mecz i idę zrobić obiad i mnie nie ma dwie godziny ale zawsze tak robiłem i jakoś w poprzednich FM'ach 40godzin zajmował mi sezon. Ponad 60godzin to olbrzymio dużo
- Pierwszy raz podczas 11lat grania w FM zdażyło mi się tak żeby zawodnik raz na miesiąc łapał kontuzję na miesiąc. Garet "Szklany sen szklarza" Bale. W ciągu całego sezonu zagrał tylko 13meczy, ciągle łapał parotygodniowe kontuzje. Masakra
- Standardowo1, James sezon życia, najlepszy strzelec i 3asystujący, Benzema najlepszy asystujący w całej lidze i 4strzelec, Kroos, Varane, Marcelo. Wszyscy piękny sezon poza Ronaldo... i Bale'm. A najlepszym zawodnikiem sezonu został Neymar, czyli siódmy strzelec i dwynasty asystujący. W jedynastce sezonu znalazł się tylko Vazquez, rezerwowy, Ronaldo bez formy robił lepszą robote od niego.
- Standradowo2, Granada, czyli najgorsza drużyna ligi z dorobkiem 15pkt po 34kolejkach, najmniej strzelonych. Ja, lider, z przewagą, koniec końców 5pucharów w jeden sezon. 35kolejka, Real - Granada, męczarnie Realu na 1-1. Klasyczny FM
- Kupiłem w zimie Lacazet'a, obiecałem mu karne bo go lubię. Dostał pierwszeństwo w wykonywaniu karnych, tak sie jakoś stało że jednak grał w tej drugiej jedenastce więc jak go nie było to James, drugi nominowany podbijał statystyki. Ale co, Laca zmarnował 3karne z rzędu i jeszcze pod koniec sezonu wyjechał na mnie że nie dotrzymałem obietnicy z karnymi i że oburzyny chce odejść. O CO CHODZI? Poleciał do u19 ale w przygotowaniach do nowego sezonu bierze udział bo się uspokoił i wygryzł Benzeme narazie :)
- Same karne są zepsute, już pisałem że na pierwsze 4karne w grze jakie widziałem żaden nie zostął wykorzystany. Piąty już wpadł ale słuchajcie, karne dla mnie to tak 50na50 ale karne przeciwko mnie... zero wykorzystanych, nie straciłem gola z karnego przez cały sezon, nic, zero. Predrag i Keylor królowie :) No nie.. błąd ewidentny.
- Chciałem sprowadzić Griezmana za Ronaldo. Zapłaciłem klauzulę 100mln ojro, wkracza agent, obietnice, będę wystawiać Antka na optymalnej pozycji, wzmocnie obronę i pozwolę mu potraktować klub jako odskocznie, zgodziłem się na wszystko bo i tak porzucam ten zapis ale co się stało?! Agent wyskoczył że muszę przedstawić lepszą ofertę jego klientowi, no to zgadzam się ponownie na jego wszystkie żądania a ten dalej to samo, i tak po trzykroć i zerwał negocjacje. O CO CHODZI?
- Kovacic mi się zbuntował pod koniec sezonu bo odrzuciłem ofertę PSG za niego a on stwierdził że tam "dostał by olbrzymią podwyżkę a u mnie zarabia marne grosze", w Madrycie tygodniówka 120tyś euro, dużo jak na rezerwowego no ale pytam się go, to ile ty byś chciał zarabiać Kova... podwyżka 30tyś załatwiała sprawę. TAKA AFERA. Spodziewałem się że to będzie ponad 200tyś skoro taki bunt... różnica 30tyś :)
- Podoba mi się że Chinszczyzna działa całkiem realnie, próbują, podkupują, płacą, realnie, wkurza ale na plus.
- Kupowanie piłkarzy, czyli krótka historia o tym jak bed miliarda nie podchodz. Większość dobrych zawodników to koszt 100mln euro. Kupujesz po trzy razy drożej niż powinno to być a sprzedawać da się tylko po trzy razy taniej niż powinno to być. Równowaga...
- Podoba mi się że młodzi zawodnicy dają radę, nie zawodzą i po wejsciu do pierwszej drużyny szybciej się rozwijają, duży plus. W ogóle polecam się przyjżeć Realu B i u19, jest co wyciągnąć stamtąd. I polecam Mariano z pierwszego zespołu, bez problemowo zastępował Benzeme, nawet myślę że jakby zagrał tyle samo meczy to by go przebił statystykami.
- Większość zawodników w czasie pełnego sezonu żądała podwyżki, zazwyczaj trzykrotnej. z 70tyś na 200tyś tygodniówki. Tragedia. Mam nadzieje że to tylko przypadłość Madrytu.
- Media społecznościowe to mogła być fajna ciekawostka a wyszedł straszny syf. Zawodnik gra meczy życia, komentarze 1 pozytywny, 2 negatywne - odrealnione. Do każdego transferu 2 pozytywne i 2negatywne. Pewnie to rozwiną jakoś i może będzie warto tam zaglądać ale...
- ... Ale konferencje to od 7lat(?) wciąż ten sam syf, te same pytania i te same odpowiedzi od lat więc wątpię w rozwój społecznościowych. Wiem że można to powierzyć asystentowi ale lubię mieć wszystko pod kontrolą tymbardziej że te konferencja mają wpływ na mecz. Chciał bym opcji całkowitego wyłączenia konferencji. W tym roku są najgorsze jak do tej pory, potrafi mi się zdublować pytanie chociaż udzielam opowiedzi na nie. Potrafią mnie zasypać 30pytaniami na jednej. I te pytania w "tunelu", i połączenie które mam nonstop, czyli pierwsze pytanie dlaczego w tym meczu nie zagra Danilo a zagra Carvajal (bo rotacja - odpoczynek) i drugie pytanie zaraz po, dlaczego w tym meczu zagra Carvajal a nie Danilo.
- Własnie dostałem wiadomość że MŚ22 zostaja przeniesione do Kanady, dobrze :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2017 o godz. 05:10

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 05:15    #629
Limit znaków...

No i ogólnie rzec biorąc jest okej z tym FMem ale to wciąż ten sam FM z tymi samymi patologiami. Taktyka kupowania co dwa lata a grania co roku jest chyba całkiem w porządku dla mojego sumienia, chociaż w tym roku to akurat dostałem :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2017 o godz. 05:15

 wislak87 Partyzant

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2016
Skąd: kiedyś Kraków, teraz Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 07:27    #630
Na tym Griezmannie to chyba coś ustawione jest. U mnie jest sezon 19/20 a chłopak dalej w Atletico - wiem, że dobry klub... ale City, PSG, Real, Barca - ktoś go musi wyciągnąć.
Albo radę damy, albo jak tynk odpadamy.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.