Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 08:22    #631
TakiKuba, gra się ciągnie, to się zgadza, jak sprzęt nie jest z najwyższej półki i masz dużą bazę danych to trzeba być cierpliwym... Ja ciągnę 5 sezon Lazio i czas gry mam 236 godzin. Ja też kupuje FM co dwa lata, co roku nie ma sensu bo zmiany są kosmetyczne a wiele motywów powtarza się jeszcze chyba z FM 2013.
Co do kilku szczegółów: z karnymi problemu nie mam, o kontrakty u mnie też ciągle wołają większe ale piłkarze i agenci to chciwusy i tak już w życiu jest. Z kontuzjami problemu też nie mam, Chinole u mnie też trochę mieszają, ale bez szału. Real chyba jest specyficznym klubem i każdy agent/piłkarz/klub che na nim zarobić stąd chyba takie duże kwoty żądane za piłkarza, problemy z pensjami itp o których piszesz.

Zagraj jednak kilka sezonów a zobaczysz że gra jest bardziej wciągająca od FM 2015 (przynajmniej dla mnie) choć trzeba poświęcić jej więcej czasu i koncentracji.

U nie wychodź robić obiadu przy włączonej grze bo zaraz FM cię ukarze :)

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 08:55    #632
Nie ukarze, jezeli podzielisz sie razem z nim

 matg87 Partyzant

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 09:06    #633
[quote="TakiKuba"]
- Chciałem sprowadzić Griezmana za Ronaldo. Zapłaciłem klauzulę 100mln ojro, wkracza agent, obietnice, będę wystawiać Antka na optymalnej pozycji, wzmocnie obronę i pozwolę mu potraktować klub jako odskocznie, zgodziłem się na wszystko bo i tak porzucam ten zapis ale co się stało?! Agent wyskoczył że muszę przedstawić lepszą ofertę jego klientowi, no to zgadzam się ponownie na jego wszystkie żądania a ten dalej to samo, i tak po trzykroć i zerwał negocjacje. O CO CHODZI?
[/quote]

Dokładnie. Też mam czasem taki problem (powiedzmy raz na 30 negocjacji, ale zawsze :P) . Jak to jest, że skoro zgadzasz się na wszystkie żądania agenta ten i tak nie chce dopuścić do rozmów o kontrakcie? Dziwne. Od razu powinien mówić, że klient nie jest zainteresowany i tyle.

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 09:23    #634
Też miałem taką sytuację , to poprostu do obietnic dorzuciłem coś od siebie, on chciał podwyżki, że klub jako odskocznia i coś tam jeszcze. Ja ok , on że nie xD to dorzuciłem , że zrobię z niego vice kapitana i się zgodził

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 09:31    #635
@matg,serio agent Antka traktuje Real jako odskocznie? Ciekawe gdzie?xD takie coś to agent proponuje w jakiś Osasunach czy Betisach,jakiś blad chyba

 TakiKuba Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 17:24    #636
W tym samym okienku Antonii odszedł do PSG za 92mln także potrafi chodzić, nawet za mniej niż klauzula. No ale dziwny to był błąd, będę teraz wiedział żeby do obietnic najwyżej dorzucić coś od siebie. W PSG z Griezmana mogą spokojnie zrobić lidera i największą gwiazdę to mu mogli obiecać nawet mieszkanie na wieży Eiffla :)

A co do tego że chciał potraktować Real M jako odskocznie to może zaczerpnięte z życia, Antek otwarcie mówi że chce do Premier League.

W Madrycie może jeszcze pół roku spędzę, co by jakieś osięgnięcia na steam pozdobywać i zobaczyć czy James dostanie złotą piłkę a takto zaczynam nową grę, FC Nantes, zrobimy to Panie Waldku ;) Albo Wisła Krk... coś czuje że może to być ciekawa przygoda w Polsce, ostatni raz na dłużej tu byłem jak jeszcze trybu 3D nie było :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.01.2017 o godz. 17:29

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 19:33    #637
[quote="Slayer666"]@matg,serio agent Antka traktuje Real jako odskocznie? Ciekawe gdzie?xD takie coś to agent proponuje w jakiś Osasunach czy Betisach,jakiś blad chyba[/quote]
Może do Chin??? Za milion euro dziennie :)

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 19:58    #638
[quote="vicomino"][quote="Slayer666"]@matg,serio agent Antka traktuje Real jako odskocznie? Ciekawe gdzie?xD takie coś to agent proponuje w jakiś Osasunach czy Betisach,jakiś blad chyba[/quote]
Może do Chin??? Za milion euro dziennie :)[/quote]Grałem w Chinach i polecam jest mega ciężko ale to ze względu na dziwne ograniczenia w ich lidze ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2017 20:01    #639
Ktoś mówił, że dobrych newgenów w Polsce nie ma...
https://gyazo(...)b0a20873

I ten comeback. Pierwsze zwycięstwo tego zespołu po 13. kolejkach. #OnlyInFM
https://gyazo(...)ce68a54c
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 00:36    #640
Ostatnio zaczeło mnie wywalać do pulpitu, bez żadnego komunikatu, niczego. Zawsze w trakcie meczu i już drugi raz w trakcie Pucharu Polski. Z dodatków mam wrzucony graficzny mega pack dodający tła, puchary i całą masę pierdół, jeden skin skin i jeden plik edytora, który sam utworzyłem, a zawiera tylko dodanie 2 ligi polskiej jako grywalnej. Nie wiem, gdzie może leżeć przyczyna, a nie chce mi się wywalać wszystkiego z folderów i sprawdzać czy nadal się pojawia crush :)

Spotkał się ktoś z tym?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.