Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 10:57    #641
[quote="machaj88"]Ostatnio zaczeło mnie wywalać do pulpitu, bez żadnego komunikatu, niczego. Zawsze w trakcie meczu i już drugi raz w trakcie Pucharu Polski. Z dodatków mam wrzucony graficzny mega pack dodający tła, puchary i całą masę pierdół, jeden skin skin i jeden plik edytora, który sam utworzyłem, a zawiera tylko dodanie 2 ligi polskiej jako grywalnej. Nie wiem, gdzie może leżeć przyczyna, a nie chce mi się wywalać wszystkiego z folderów i sprawdzać czy nadal się pojawia crush :)

Spotkał się ktoś z tym?[/quote]

Spojnosc plikow ?

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 17:34    #642
Czy u was też strasznie wolno upływa rozgrywka?? Każdy dzień symulacji trwa i trwa i trwa, zastanawiam się, czy nie mam czegoś źle poustawiane.
da się jakoś przyśpieszyć rozgrywkę, nie ingerując w ilość lig?

Mam 12 lig i 45 tyś piłkarzy i cztery gwiazdki w ocenie szybkości rozgrywki, a strasznie się wszystko wlecze .
Opcje graficzne kompa ocenione na cztery gwiazdki, a tylko na najniższych detalach nie tnie.
Fuck ma ktoś jakieś problemy z takim brakiem płynności w grze ?

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 18:23    #643
[quote="kmdrev"]Czy u was też strasznie wolno upływa rozgrywka?? Każdy dzień symulacji trwa i trwa i trwa, zastanawiam się, czy nie mam czegoś źle poustawiane.
da się jakoś przyśpieszyć rozgrywkę, nie ingerując w ilość lig?

Mam 12 lig i 45 tyś piłkarzy i cztery gwiazdki w ocenie szybkości rozgrywki, a strasznie się wszystko wlecze .
Opcje graficzne kompa ocenione na cztery gwiazdki, a tylko na najniższych detalach nie tnie.
Fuck ma ktoś jakieś problemy z takim brakiem płynności w grze ?[/quote]

Gra przetwarza wyniki i wydarzenia z każdej ligi w bazie, czy to jest grywalna czy podgląd i dlatego tak wolno leci. Jeśli zamiast dodawać ligi, zwiększysz bazę danych o piłkarzy z tej ligi to przetwarzanie będzie szybsze, a wielkośc bazy będzie taka sama. (ja zwyklę daję wszystkie ligi z tylko jednego kraju, a do bazy danych dodaję np. wszystkich piłkarzy z danego regionu, dzięki temu mam kilkadziesiąt tysięcy piłkarzy w bazie a tylko kilka lig do przetwarzania)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2017 20:20    #644
W każdej lidze jakiś kopciuszek jest wysoko. Fm wzoruje się na Leicester.
https://gyazo(...)f4ba19a9
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 02:16    #645
[quote="Tyskie19"][quote="machaj88"]Ostatnio zaczeło mnie wywalać do pulpitu, bez żadnego komunikatu, niczego. Zawsze w trakcie meczu i już drugi raz w trakcie Pucharu Polski. Z dodatków mam wrzucony graficzny mega pack dodający tła, puchary i całą masę pierdół, jeden skin skin i jeden plik edytora, który sam utworzyłem, a zawiera tylko dodanie 2 ligi polskiej jako grywalnej. Nie wiem, gdzie może leżeć przyczyna, a nie chce mi się wywalać wszystkiego z folderów i sprawdzać czy nadal się pojawia crush :)

Spotkał się ktoś z tym?[/quote]

Spojnosc plikow ?[/quote]
nope... Sprawdziłem. Drugi mecz z rzędu i pulpit. Dodatkowe anomalium: ja wygrywam, gra crushuje i potem przegrywam :D czit :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.01.2017 o godz. 02:17

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 12:38    #646
Dlaczego w tym FM'ie pojawia się tak mało newgenów na początku gry? Pamiętam,że moja najlepsza kariera w FM 14 była w Rennais właśnie z powodu 5 fantastycznych juniorów wygenerowanych przez komputer na starcie.Zawsze w klubach słynących ze swietnego szkolenia pojawiał się jakiś fajny gracz a w obecnej wersji jest bieda,tylko Real albo Barcelona dostają na dzien dobry newgenow fajnych w swoich druzynach juniorskich,we Francji jeszcze się nie spotkałem w tej wersji z newgenem na starcie

 pw_84 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2016
Skąd: Piaseczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 19:43    #647
Czy u Was też w rundzie rewanżowej (po Nowym Roku) statystyki drużynowe się zerują i wszystko (gole, asysty, średnia ocena) liczą się od nowa????!!!!! Tak samo komunikat w meczu po strzeleniu bramki przez zawodnika, który na jesieni zdobył 15 goli, teraz pokazuje mu 1, a nie 16 ;/
Czy komuś już to było zgłaszane??!!! To jakiś absurd ;/

 kmdrev Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 19:45    #648
Czy jest jakiś edytor darmowy do gry, muszę zmienić jedną rzecz, bo zjebałem sobie save??

 Crasher001 Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 20:37    #649
Gra jest nieźle zbugowana w jednej kwestii. Mianowicie mój zawodnik chciał odejść, bo nie wierzył, że zakwalifikuje się do LM. Zrobiłem to po czym marudził, że chce odejść, bo u nas nie wygra LM. Po odpadnięciu z rozgrywek stworzył się dodatkowy problem. Teraz jest wystawiony na listę transferową na własne życzenie (czego nie mogę zmienić) oraz OCZEKUJE NOWEGO KONTRAKTU. Ja tego nie mogę zrobić, bo jego agent odmawia rozmów a jak tą kwestię negocjuje dyrektor ds. sportowych to zawodnik ją odrzuca. Miałem nawet zebranie z piłkarzami dotyczące tego, że rzekomo nie chce mu dać nowego kontraktu... Po czym zmieniają się statusy dotyczące tego, że oczekuje na nowy kontrakt i ma nadzieje, że o nim nie zapomniałem. Cyrk normalnie, dwa problemy w jednym i jak je rozwiązać jak się nie da? :D Ciekawe co będzie dalej.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.01.2017 21:20    #650
Ale smieciuch z mojego prezesa w Auxerre,przez 3 lata orałem na budżet,sprzedałem za frytki Ongende i Fuchsa,byleby tylko nie było długów,w czerwcu sprzedałem jeszcze troche szrotu,prawie 20 baniek na koncie,wszystko cacy a tu nagle wpływa oferta za mojego Sissoko,który jest zawodnikiem pierwszego zespołu, Marsylia dała smieszne 7 baniek w gotowce i 11 w bonach a ten jełop wziął i w moim imieniu zaakceptował oferte bo grzechem byłoby odrzucić,no po prostu idiota,gość się tak ładnie rozwija,że za rok dostałbym za niego z 20,zero logiki

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.