Strona

TUTAJ NAKRZYCZ NA FOOTBALL MANAGERA

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 21:33    #741
[quote="vicomino"][quote="student137"]Kilkanaście dni póżniej:
https://i.gya(...)4958.png[/quote]

Zaraz Romatico odpisze Tobie "Życie" :)

Ale życie to jeden, góra dwa mecze w krótkim odstępie czasu kiedy drużyna ma pecha. A w FM może się zdarzyć nawet seria pięciu - sześciu meczów kiedy po prostu dzieją się cuda...[/quote]

Dokładnie. W Fm nagminnie spotykam sytuacje w kórych TO JA przegrywam po 1 strzale rywala a, u przeciwnika zamiast bramkarza stoi niewidzialny mur.

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2017 22:29    #742
Samobój, rzut wolny, rzut karny i tyle w temacie - typowe ruchanie. A bramkarz Tottków broni 4 setki.
https://i.gya(...)e36c.jpg

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.07.2017 o godz. 22:30

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2017 20:49    #743
A Tu rewanż! Krzyczeć chcę ze szczęścia.
https://i.gya(...)bf5b.png

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 01:13    #744
Musze napisać mam już dość grałem cały rok i nie wygrałem ani razu europejskiego pucharu ani uefa ani LM cały rok założyłem że co by się nie działo nie dam alt f4 i od nowa nie oszukujmy się każdemu to się zdarzało i ja cały rok dawałem radę grałem po kilka sezonów różnymi klubami i się nie da bo nie chce mi się dostawać w dupe w finale po jednym rożnym albo remisować na wyjeździe i nagle u siebie w rewanżu 0-1 po jednej kontrze a potem mecz leci co bym nie robił bez choćby jednej akcji i tak grałem waliłem pięścią w co popadnie doszło do tego że w końcu rozwaliłem laptopa dokładnie tak w niego zajebałem że padł dysk twardy naprawiłem i gram znowu mówie dam rade zacząłem bezrobotny wzięła mnie barca bo sie nastawiłem żeby już tylko wygrać europejski puchar i co półfinał LM pierwszy mecz z juve 3-1 dla mnie rewanż do 70 min 0-0 oni 2 strzały ja 9 nagle następują 2 min trace 2 bramki w statystykach w strzałach 10-9 wszytsko robiłem cały mecz rozmowy motywacyjne zmiana w kryciu w taktyce a oni nic nie zmieniają potrzebują 2 bramek i nic nie zmieniją w taktyce i tak jest zawsze nigdy komputer nie zmienia taktyki często patrzyłem i tego nie robią cały mecz jedną ja wiem że mógł nagle trener krzyknąc niby albo zmienić nastawienie czy coś ale kur no bez przesady 70 min nie graja nic a nagle co allegri to kurwa merlin a potem co koniec ja szarża ludzi do przodu gra na aferę itd itp i jednej zajebanej akcji nie ma nawet kurwa strzału. Bo mi się nie chce grac 2-3 dni już później klepać wszystkich w lidze i grac tylko z myślą o LM i dostać w pizde ja nie chce co sezon wygrywać bo nie jest realistyczne ale żebym kur chociaż razy wygrał a tu się nie da.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 12:50    #745
Ostatnie w sezony wygrane z Juve 2x mistrzostwa Włoch ale... przejebane dwa finały CL hahahah :D każdego przeciwnika ogrywałem jak chciałem, nawet City,a rozgrywam 2 finały i w obu prowadząc jednocześnie przegrywam.Śmiech jak chuj :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 student137 Partyzant

Postów: 420
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2009
Skąd: czarny
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 15:02    #746
Po 1/8 z Tottkami miałem 1/4 z Arsenalem. Pierwszy mecz wygrywam na wyjeździe 1-0, aby dostać 3-4 na własnym stadionie. Ale to nic, własnie w tym rewanżowym meczu to się działy takie kurewskie cuda, że hej. Co ja strzelam gola to oni odpowiadają golem z dupy. Przy 3-2 kiedy byłem pewny awansu do 1/2 to komputerowi odjebało. Po strzale chuju muju najlepszy bramkarz całej ligi puszcza samobója padakę. Wynik 3-3 nadal daje mi awans, więc komputer robi kurwa replay. Siedzę i się kurwa zastanawiam, co jest przecież kurwa wyłączyłem powtórki!!!!! Nie to był gol na 3-4.

Drugi rok z rzędu przejebka z Arsenalem. Rok wcześniej w 1/2. Pierwszy mecz przegrywam na własnym stadionie 1-2 po ich trzech strzałach. Ok zdarza, ale rewanż ostry wkurw. Od razu strzelam na 1-0 prezentuję się tak zajebiście, że pewnie będzie 3lub 4-0. Nie Kurwa nie będzie bo Cech będzie miał kurwa notę 9.2 15strzałów/12 celnych, 1 poprzeczka/ 8 sytuacji 100% z czego 5bylo 1na1 i jedna 3na1.

37letni Petr Cech zalicza swój najlepszy występ w historii.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 28.07.2017 o godz. 15:05

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 16:53    #747
I jak tu nie kochać FMa :-)

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 19:31    #748
Mam nadzieję, że w FM18 zmienią jakiś algorytm który odpowiada za mecze w fazie pucharowej LM. Z tego co widzę u siebie, ale także po wpisach innych forumowiczów, wygrać LM jest chyba niemożliwe, co odbiera radość gry przynajmniej w klubach które o te trofeum walczą. Przegrałem już różnymi ekipami trzy półfinały, w żadnym nie byłem gorszy od przeciwnika ale co z tego? FM postanowił że mnie nie przepuści i chuj

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 20:15    #749
FM jest zajebisty. Man Utd właśnie po raz PIĄTY z rzędu zdobył Ligę Mistrzów. Zasłona milczenia...

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2017 20:20    #750
Ja wygrałem CL aż 3 razy i to wszystkimi zespołami z Anglii jak na razie.Nie udaję mi się wygrać CL zespołami z Włoch czy Hiszpanii czy nawet Francji.Z tego co wyliczyłem to aż 4 finały przegrałem,a mogłem już mieć sporo triumfów w CL.W mojej galerii sław na 1 miejscu jest jakiś Lolo który jest liderem tylko dlatego że wygrał 29x ligę rumuńską,a ja i Mourinho czy Ferguson to pozycje gdzieś około 7,8 i 9.Troszkę to pojebane.Dziwne jest też to,że gra zmienia mi rocznik.3 sezony temu miałem urodzenie w 94 a teraz mam 2004,a na początku tworzenia dałem sobie 88 rocznik mojego urodzenia.U mnie Piast Gliwice w roku 2081 dochodzi aż do pół finału CL i ma graczy wart po 30 mln i sobie kupuję graczy z Barcelony czy Manchesteru i innych wielkich ekip jakby to klub z Gliwic był gigantem :D
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.