pytanie......

 luki8 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2006
Skąd: --------
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006, 22:07    Pytanie
1. Starsi zawodnicy trenując młodszych, czy widac rezultaty i poprawę atrybutów u zawodników młodszych i ile trwa taki trening, aby zawodnikowi podrosły umiejętności.

2. Jak np. obrońca ma pozycję prawy i środek, to jaki mam mu ustawić trening?? na obrońcę środkowego czy bocznego. Sam nie wiem na jakiej go stawiać, zależy od kontuzji pozostałych zawodników i z pierwszego składu i formy.

3. Czy atrybuty zawodników w Fm'ie są z czasem większe tak jak w Fm 06?

4.Proszę o pomoc z treningiem. Jakieś wskazówki, porady, lub gotowe treningi, ponieważ nigdy nie byłem dobry w treningach i nie lubiłem się z tym bawić, a jak już coś stworzyłem to najpierw rosną umiejętności i po chwili spadają aż na same dno.

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006 22:09    #1
1 widać poprawe co do długości róznie bywa
2 to zależy np boczny potrzbeje leprzego speda ważne też jest ilu masz piłkarzy na danom pozycje
3 tak

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006 22:11    #2
4 To zależy bo dla juniorów i seniorów są inne treningi u juniora (do lat 18) stawia się na siłe a potem to sie zmienia

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006 22:13    #3
2. Bocznym obrońcom- Defensywny, ale także atak (dośrodkowania, drybling), oraz aereobik (szybkość, kondycja). Zależy to także od Twojej taktyki.
3.Oczywiście, że tak.
4. Ustawiaj intuicyjnie. Dla napastników głównie atak, strzały, aerobik, siła itd. Kiedyś sam dojdziesz do dobrego treningu.

Co do pytania nr. 1 -gram na razie 1/4 sezonu więc trudno mi powiedzieć. Jeszcze zmian nie zauważyłem.

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006 22:14    #4
1. Wydaje mi się, że taki trening trwa aż do osiągnięcia dojrzałości piłkarskiej danego zawodnika albo prośby o wycofanie mentora jako nauczyciela.
2. sam sobie odpowiedziałeś na to pierwsze pytanie, ale twój podany przykład piłkarza ja bym ustawił żeby trenował z całą drużyną.
3. Tego jeszcze nie wiem.
4. Kombinuj dalej. Trening to jedna z najważniejszych rzeczy w piłkarskim życiu, a ty jako menedżer powinieneś go sam ustawiać. Pomyśl co by było gdyby Wdowczyk poprosił Mourinho o jego sposób treningu-odpowiedź jest chyba prosta.

 SZk Pierwiastek Inteligencki

Postów: 440
Grupa: Ekspert
Dołączył: 04.04.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2006 23:42    #5
1 - kilka tygodni/miesiecy, zalezne od wielu czynnikow
2 - zalezy od taktyki i skladu, jesli masz mozliwosc rotacji na bokach, trenuj srodek
3 - moga byc wieksze, moga byc i mniejsze - rowniez wiele czynnikow...
4 - moze padles ofiara buga, ktory zmniejsza obciazenie na light?

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2006 23:59    #6
Hmmm Mam podobny problem. Tyle, że w treningu widać, że mam obciążenie średnie. Czy przy tym bugu widać, że obciążenie jest lekkie, czy nie? W poprzednich Fmach moje treningi były podobne i zawsze się sprawdzały.

manager999 Proletariat

0
29.10.2006 09:47    #7
kiedy młoszy zawodnik uczy się od starszego, dodatkowo uczy się ulubionych zagrań nauczyciela (choć nie zawsze).

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2006 09:54    #8
a u mnie zawsze mówią że wydaje się im ze to nie naj lepszy pomysł ale nie chcą się wyłamywać wkurza mnie to trochę

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution