z rezerw do I druzyny

 krzywy Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.12.2005
Skąd: w??oc??awek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.12.2005, 10:28    Pytanie
jeszcze jedno pytanie.
wszyscy radza w meczach towarzyskich lub pucharowych ogrywac rezerwy.
ale jak to zrobic?
zeby taki koles zagral w meczu musze go cchyba powolac do pierwszej druzyny. po rozegraniu meczu lub kilku bylby mi juz niepotrzebny wiec zdegradowal bym go powrotnie do rezerw co wiaze sie ze spadkiem morale.
Jest jakies inne rozwiazanie aby taki rezerwista zagral sobie mecz

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2005 13:11    #1
Jesli druzyna rezerw bedzie rozgrywala w tym czasie mecz, to nie da sie wstawic pilkarza do pierwszego skladu. Jest to dla mnie zupelna bzdura, bo przy najmniej zawodnicy, ktorzy nawet na lawce w rezerwach nie siedza powinni byc dostepni dla pierwszej druzyny bez dyskusji. Choc nie byloby chyba olbrzymia trudnoscia sprawic, zeby zawodnicy z rezerw, ktorzy siedzieli na lawce w meczu rezerw rozgrywanym u siebie o godzinie 12 mogli zagrac w pierwszej druzynie w meczu u siebie o godzinie 15. Przy njamniej w Posce jest to normalne i czasem nieodzowne w sytuacji kiedy klub prowadzi pierwsza i druga druzyne.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2005 13:18    #2
A skoro juz jestem przy temacie meczow towarzyskich to w FM 05 byla taka dziwna sprawa, ze jak chcialem zaplanowac w sezonie dla rezerw mecz towarzyski z inna druzyna niz U-18 lub I sklad to w momencie planowania nikt nie informowal mnie o braku takiej mozliwosci odpowiednim komunikatem, wrecz komputer zachowywal sie tak jakbym nic nie planowal, czyli zadnego komunikatu, zadnego planowania. Innymi slowy moglem sobie zaplanowac 100 meczow rezerw, a po nacisnieciu przycisku kontynuuj zamiast odpowiedzi na moje zaproszenia do spraingow mialem stan sprzed planowania. Niestety w FM 06 jest identycznie. Chcac utzymac w jakiejs sensownej formie rezerwistow trzeba planowac im mecze towarzyskie w sezonie, bo meczow w ich rozgrywkach jest jak na lekarstwo. Ale mozliwe jest to jedynie w ramach klubu, czyli zwykle z mlodziezowka.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.