Problem z backgrunds

Warsaw Kamikazze Proletariat

0
11.12.2005, 20:05    Pytanie
Mam problem z backgrunds. Zgralem do katalogu Football Manager 2006datagraphicsackgrounds zamienilem configa i nic. Caly czas ta dobijajaca monotonna trawka w tle. POMOCY . Z gory thx

wilhelm Proletariat

0
12.12.2005 15:43    #1
a i przeladuj skina (wybierz inny i zatwierdz a potem powrocic do swojego poprzedniego)

Post pomocny

Warsaw Kamikazze Proletariat

0
13.12.2005 12:33    #2
BIG DZIEKI !!

Post pomocny

Warsaw Kamikazze Proletariat

0
13.12.2005 12:37    #3
No dopra dziala. Ale jest kolejny problem. tych backgrounds jest ok 20 a nie moge kazdej nazwy na default zmienic. Jak zrobic by dzialaly wszystkie.

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
13.12.2005 13:24    #4
oj to juz wiekszy problem, ale mozna to zrobic...
Pytanie co to za backgroundy, bo ja mam zbior 6 ktore zmieniaja sie wraz z typem rozgrywek: inny dla ligi, inny dla ligi mistrzow, pucharow krajowych, pucharu uefa etc.
Na stronie www.sortitoutsi.net jest zbior backgroundow ktore wlasnie zmieniaja sie wraz ze zmiana rozgrywek, wiec radze ci sciagnik to i odpal plik config tam sie znajdujacy i mam nadzieje ze zrozumiesz ta prawidlowosc;)
Pozniej postaram sie dokladniej rozwiazac twoj problem..

Post pomocny

Warsaw Kamikazze Proletariat

0
15.12.2005 20:46    #5
No wlasnie te backgrounds sa ze strony sortitoutsi :) robione przez jakiegos goscia. Ale jak wspominal sam autor poprostu znalazl je jako tapety na necie w odpowiednim formacie. Ale skoro mowisz ze istnieje pakiet backgrounds ktore dzialaja i sie zmieniaja to oczywiscie sprobuje go sciagnac. THX

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.