błędy bramkarzy

 MetalliKatt Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2006
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006, 15:53    Pytanie
chciałem poruszyć temat błędów bramkarzy...wyjścia poza pole karne i nieudolne wybicia.otóz grając na FM2007 (gram Atletico Madryt)juz w pierwszej kolejce po błedzie bramkarza przeciwnika Aguero zdobył dla mnie bramke z 40metrów.ok!i tak czasem bywa w rzeczywistosci...ale pare kolejek dalej moj bramkarz mimo ze mu ustwailem nastawienie ultradefensywne wylazl z bramki i stracilem gola z podobnej odleglosci...miara sie przebrala gdy gralem z realem madryt i prowadzilem 2-1,cassano dostal czerwona kartke,wiec o wynik bylem spokojny..a tu jedna akcja:leo franco wychodzi poza pole karne i prosta pilke glowkuje prosto do nog graczy realu.jest 2-2 po strzel z 40metrow.druga akcja:zupelnie niegrozna sytuacja,ale leo musi cos sp... wiec wylazi ponownie podaje wprost do raula i przegrywam 2-3,po strzale z 30metrow do pustej bramki...franco dostaje note 6..żenada!
czy ktos takze ma problem z takimi czestymi glupimi bledami bramkarzy??
po takim meczy jak ten z realem odechcialo mi sie grac w fm'a.

 FmFan Partyzant

Postów: 150
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.04.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 18:57    #10
Też to miałem. Golkiperzy jakoś czesto wychodzą i nieudolnie głowkują do swojego obrońcy ale robią to tak słabo że napastnicy przejmują tą piłkę i strzelają wtedy bramki bez problemów

Użytkownik uznał post za pomocny

 SyZtem Przodownik pracy

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2006
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 20:21    #11
FmFan- ten blad wlasnie mnie najbardziej denerwuje, pojawial sie juz on w poprzednich wersjach fm-a, wielkie nie dociogniecie, przez ten blad stracilem juz setki bramek w mojej przygodzie z managerami

 sefko1 Przodownik pracy

Postów: 1146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 20:31    #12
A U mnie bramkarze graja super. Średnia 7,80. I tylko dzięki Nim jako tako się trzymam w czubie tabeli.Miałem jednak dobrych bramkarzy. Buffona z Juve i Stakelenburga z Ajaxu.

 tomato Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1025
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2006
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 20:32    #13
Stakelenburg to najlepszy bramkarz grze według mnie

 c_patryk Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 21:06    #14
kiedy beda talenty do fm 2007 Fabianski jest najlepszy

 Liber92 Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.10.2006
Skąd: Gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 21:19    #15
najlepszy jest buffon z juve, bardzo często mnie ratuje

 Drzewko Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 22:28    #16
nie z tymi bramkarzami to faktycznie są jazdy.... Gram jak zwylke Pisatem Gliwice i to czasem mój bramkarz wyprawiał przez pierwsze 15 meczy to mozna plapitacji serca dostac. Ale po zmianie systemu treningowego jest już zdecydowanie lepiej...ale ja w życiu błedy się zdarzają.
Dobrze że jak Jojko sobie piłki jeszcze sam nie wrzuca do brami bo bym się popłakał ze smiechu :)

 MetalliKatt Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2006
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 08:41    #17
haha sluchajcie!!wczoraj wieczorkiem sobie gram dalej moim Atletico Madryt-mialem juz 9 pkt straty do realu madryt i odrobilem do 2 pkt!!znowu kocham ta grę!-mecz wyjazdowy z Athletic Bilbao.prowadze 1-0!bravo!kontra i 1-1!gniote basków,a tu nagle leo franco ksywa "wanderer"lub"pozakarniasty pielgrzym"postanowil pomoc nieudolnym kolegom w polu,podanko do Fernando Llorente i jest 1-2 dla Bilbao.tu chcialem zastosowac taktyke jednego z FMmaniaków tzn. zapoznac moja myszke ze sciana.ale jako rasowy manager wytrzymalem presje i zdolalem jeszcze ten mecz wygrac 4-2,w tym Pernia nie strzelil mi karnego w koncowce.Kocham FM'a!dzisiaj po pracy gram mecz z realem na wyjezdzie o mistrzostwo!juz sie denerwuje...pozdro dla wszystkich maniaków.
p.s. dolaczam do tych co narzekaja na plage kontuzji,mam to samo w co drugim meczu ktos pada kontuzjowany(licze mecze swoje i komputera).za duzo tego.
aha Kisliy jest nadal super talentem w tej grze,kupilem tez Janczyka i super sobie radzi jako zmiennik Fernando Torresa i Misty.Frajerzy z Valencii sprzedali mi Davida Silve na poczatku sezonu,po doniesieniach prasowych ze trener chce go sprzedac(!frajer!)go kupilem.i ide na mistrza Atletico w pierwszym sezonie(i to bez aguero-zlamana noga)!jak fajnie sie pochwalic czasem :-) jestem tez w finale pucharu Hiszpanii...obym tylko wygral teraz kluczowe mecze.

 kretoman Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2006
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2006 09:15    #18
a ja barcelona rozwaliłem atletico madryt 7-0:D choć błšd bramkarza mi się zdarzył ale torres nie trafił:D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.