sprzedać zawodnika

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006, 23:44    Pytanie
mam problem chce z legi sprzedać szale kielbowicza i burego i nie moge znalezc na nich kupcow :( jest jakis sposob zeby zainteresowac kluby naszym grajkiem?? (w dawnych cm dawalo sie cene 0 zl i juz znajdowaly sie zainteresowane a ostatnio proponowanie klubom zdawalo egzamin) teraz mam lipe i nie wiem co zrobic... HELP

 morda_W_kubel Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 15:29    #10
Jeśli są bardzo niezadowoleni lub chcą odejść zaproponuj obustronne rozwiązanie kontraktu.

 LukMar Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.09.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2006 00:58    #11
XerfaX to byl taki kiepski zart. wybacz. nie bylem wtedy w pelni sil umyslowych. w procentach moglbym ci opisac jego zubozenie wtedy. nie denerwuj sie wiec tak ;)

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2006 13:45    #12
dlaczego obniżać cenę? :( w 2006 sie podkręcało!! :]
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 vietti Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 474
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2006
Skąd: Rawa Mazowiecka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2006 16:38    #13
Najlepszy jest sposób z wystawieniem go na jeden mecz (jeśli będzie ważny) lub kilka (ze słabymi klubami). Ustaw taktyka, aby jak najlepiej grało się twym piłkarzą. Postaraj sie wygrać mecz. A jeśli nie to wpuszczaj ich na końcówki. Ale przed tymi meczami zdejmij ich z lisy i weź cene na nieokreśloną. Po tych kilku meczach pochwal zawodnika, wystaw na liste i zaproponuj klubam. Powinno działać.
http://www.vietti.aq.pl/ - Grafika komputerowa

 Gucio10 Młody aktywista

Postów: 134
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2006
Skąd: Kolnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2006 20:45    #14
Jezeli nikt nie chce ich kupic to mozesz zaoferowac ich wzamian za jakiegos zawodnika!!
Np. Kielbowicza za Golanskiego
Burego za Zganiacza
Szale za Clebera albo Wasileswkiego

Użytkownik uznał post za pomocny

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2006 10:40    #15
cele transferowe mojej Legii: Matusiak, Gargula, Golanski, Giza, Lobodzinski, jakis prawey obronca i lewy pomocnik bo nie wiem czy nr 9 z Korony bedzie dobry. mam juz Janukiewicza, Brozka (tego co w pomocy gra) i Kisiliaka. A co do kolejnego zawodnika ktorego chce sie pozbyc to pan wlodarczyk ktory gra...nedznie!! jeszcze bramki nie strzelil a Gottwald z Janczykiem wymiataja. Do tej pory nie udalo sie spieniezyc zadnego z zawodnikow bo byly tylko jakies smieszne propozycje (ponizej 1 mln zl) poczekam do zimowego okna transferowego... gram w LM wiec moze sie chlopaki wypromuja (heh w 3 rundzie eliminacji do LM trafilem na klub z.... Moldawii 8-) to sie dopiero jaja w tym FM dzieja!!) a jeszcze jedno jak moge grac jak 3 ofensywnych pomocnikow i 2 defensywnych (srodkowych oczywiscie) ma kontujze?? cos jest tu NIE TAK

 alex_waw Młody aktywista

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2005
Skąd: Warszawa/Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2006 11:48    #16
no nie wiem czy na wszystko starczy Ci budżetu transferowego.... będziesz miał problem ze ściągnięciem golańskiego...a wp poprzednim fm włodarczyka kupowali najchętniej rosjanie za około 1 mln E i właśnie w zimie... ale daj mu trochę pograć bo wbrew temu co jest naprawdę w fm on strzela trochę tych goli...

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2006 16:50    #17
w poprzednim menagerze wlodarczyka sie za 20 mln zl sprzedawalo do anglii po sezonie a bramek strzelal jak glupi przed sezonem kielbowicza za 14 sie pozbywalem i kasa byla a tu trzeba myslec :D wreszcie!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.