Polonia Warszawa - napisy

CKM Proletariat

0
12.12.2005, 15:47    Pytanie
Mam problem z grą Polonią. Otóż nazwa klubu i komentrza meczowy są na czarno - (ciemnoszaro). Podczas meczu nie widać żadnego tekstu o tym co dani kopacze robią - tło, na którym są komentarze jest przecież czarne. Nie ma znaczenia czy mecz jest u mnie czy na wyjeździe. Zmiana skórek nie pomagała.Problem pojawił się wraz z nowym uptadem, wcześniej było ok, z tego co pamiętam nazwa była na biała więc nie było problemu. Co z tym mogę zrobić? Można jakoś to "naprawić" we własnym zakresi. jak? Z góry dzięki

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2005 19:02    #1
Chyba tylko zmieniajac barwy klubu w edytorze.

Post pomocny

CKM Proletariat

0
12.12.2005 19:56    #2
Dzięki za poradę, ale średnio podoba mi sie pomysł zmian barw klubu;) Poza tym to chyba nie w tym kłopot, bo barwy od zawsze są takie i w żadnym menagerze nie było problemu z komentarzem - zniknął dopiero po zainstalowaniu ostatniego updatu Robiego.
Może wystarczyłoby zmiana koloru czcionki? - moje dane w grze, nazwa klubu i ten nieszczęsny komentarz też są na ciemno szaro, więc to pewnie ta sama czcionka odpowiada za wszystkie napisy. Tyle ze jestem zielony w zabawie literami i ich kolorem. :(

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
12.12.2005 21:16    #3
a na jakim skinie grasz??

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
12.12.2005 21:17    #4
i czy oprocz tego update wrzucales inne dodatki??

Post pomocny

CKM Proletariat

0
12.12.2005 21:34    #5
Kłopot zaczął się na Chameleonie (od razu po instalce uptadu), potem przerzuciłem się na Meditade - to samo. Posprawdzałem chyba wszystkie z netu i na każdym nie ma komentarza ( z jednym ale - pojawia się czasem na meczu wyjazdowym jak gram w czerowonych koszulkach ), dlatego myślę, że to nie wina skina. Co do dodatków to: wszytskie oficjalne łatki, uptade Robiego i Polish League Graphic Pack , do tego kilka facepacków z zagranicy. Przeglądałem forum i w opisie uptade też ktoś o wspomina o braku komentarza przy meczach Polonii.

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.12.2005 23:12    #6
Mysle ze jednak chodzi o barwy klubu, bo to od nich zalezy jakie gra kolory dobiera dla danej druzyny (tlo i litery). Wydaje mi sie, ze Robi je niezbyt fortunnie (jesli chodzi o Polonie) zmienil.

Post pomocny

CKM Proletariat

0
13.12.2005 09:23    #7
To mam pecha;) Możesz mieć rację,bo to by tłumaczyło dlaczego na drugim komplecie wyjazdowym - czerwonym - jest komentarz i numery zawodników. Czyli chyba muszę czekac, aż ktoś to kiedyś poprawi, bo zmiana barw nie wchodzi w grę;)Dzięki

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.