dochód z meczu

 alex_waw Młody aktywista

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2005
Skąd: Warszawa/Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006, 10:19    Pytanie
proponuję sparing jakiejś uznanej firmie (przykładowo Man utd.). Zarząd mi podaje, że uzyska około 400 tyś. E dochodu z meczu. Oczywiście trzeba dać z 1/4 drużynie, żeby się zgodziła. I teraz moje pytanie. Po meczu wchodząc w dochody mam dochód z biletów około 375 tyś. E ale osobno jest dochód z meczu bardzo mały, ok. 40 tyś. E. Co liczyć za dochód z takiego spotkania, żeby nie było tak, że zarabiam na takim meczu 40 tyś. a płacę za sparing 100 tyś.

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 10:45    #1
W finansach jest dochód z wszystkich meczów razem, więc się dokładnie nie dowiesz, chyba, że grałeś jeden mecz w miesiącu. Gdyby dochód wynosił 40 tys. Euro, to byłoby to zupełnie bez sensu... Ale trzeba pamiętać, że 375tys. to przewidywalny zysk, przecież nie musiało przyjść tylu kibiców ile przewidywano, że przyjdzie.

Użytkownik uznał post za pomocny

 gotriel Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2006
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 13:04    #2
To jest tak że gdy grasz mecz tak jak np mówisz z Man UTD to dochód z biletów to np 375 E w rubryce bilety,ale musiałbyś najpierw przed meczem zobaczyć jaką masz tam wartość bo są to pozostałe dochody z innych meczy u siebie.Po meczy wystarczy porównać wartość która była przed meczem i po nim i wyjdzie ci ile zarobiłeś.A kolejna rubryka o której wspominasz "dochód z meczu" gdzie wartość jest duża mniejsza jest to dochód ze sprzedaży pamiątek klubowych np koszulek proporczyków czy szalików.Mam nadzieje że troche ci pomogłem alex_waw pozdrawiam

Użytkownik uznał post za pomocny

 alex_waw Młody aktywista

Postów: 188
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.10.2005
Skąd: Warszawa/Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 14:03    #3
dzięki wielkie gotriel

 XerfaX Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2003
Skąd: Starachowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 15:02    #4
NIE!!!! w tej rubryce nie ma zadnych koszulek i pamiatek!! od tego jest osobna rubryka (chyba sie nazywa sprzedaz pamiatek)! dochody z meczu to tzw. kielbaski i inny asortyment tego typu oferowany na stadionie

 morda_W_kubel Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2006 15:37    #5
Może troche poza tematem ale bardziej zamiast sparingów opłaca się zorganizować turniej. Często znane kluby uczestniczą w nich za darmo. Mi w 1 sezonie gdy grałem koroną udałoś się zoeganizować turniej z Interem, Ajaxem i Dortmundem. Niezły zysk miałem. :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.