Lojalność menedżera

pk210 Proletariat

0
14.12.2005, 01:14    Pytanie
W moim profilu menedzera drastycznie po paru meczach z 10 pkt na 1 spadła lojalność Od czego to zależy???? rozmowy w trakcie i po meczu z zawodnikami prowadzę sam ...coś innego trzeba robić ?

Rudii CZarek Proletariat

0
14.12.2005 04:24    #1
Powiem Wam tak: MAM TO SAMO !!! Przedłużyłem swój kontrakt z klubem a lojalność jak była na 1 tak jest nadal.Nie wiem, może dlatego,że jesteśmy młodzi to od razu nam zarzucają,że po kilku sukcesach odbije nam palma i zmienimy klub. Haha no mam nadzieję,że to tylko moje głupie domysły...

Post pomocny

ReV Proletariat

0
14.12.2005 06:49    #2
Tez mam 1 lojalnosci od trzech lat!!!
wydaje mi sie ze lojalnosc spada po JAKIMKOLWIEK udziale w pogadance medialnej, niech ktos wogole nie udziela glosu przez np. rok i powie jaka ma lojalnosc. mialem lojalnosc 7 i postanowilem wypowiedziec sie na temat prowadzenia chelsey przez Murinho (byl na 7 miejscu na 3 kolejki przed koncem sezonu) (oczywiscie baaardzo krytycznie:)) skutek byl taki ze lojalnosc spadla do 1:) (na 100% byla skutkiem tej wypowiedzi).
pzdr.

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
14.12.2005 12:11    #3
Ten temat byl juz poruszany w poscie "Profil Managera":
Lojalnosc rosnie w zaleznosci:
1.Od czasu prowadzenia zespolu
2.Traktowania podstawowych zawodnikow druzyny oraz ulubiencow
3.Wypowiedzi medialnych (niektore wypowiedzi wobec managerow moga byc interpretowane jako chec zajecia ich stanowiska)
4.Sukcesow druzyny pod twoim kierownictwem

Post pomocny

Rudii CZarek Proletariat

0
14.12.2005 16:00    #4
No tak Rev ale jak nie będe się wypowiadać to może i lojalność skoczy do góry,ale idę o zakład,że ostro też spadnie stosunek z mediami. Więc... Problem bez wyjścia ??

Post pomocny

Forby Proletariat

0
18.12.2005 21:58    #5
Jestem ciekaw czy po 1412 latach prowadzenia jednego zespolu tez bedzie 1 na 80% jestem pewien ze tak
zreszta po tylu latach na zadnym kompoe nie ruszy ten sejf a czytac go bedzie pol dnia :]

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.