Trening

 tomi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2003
Skąd: Suwa??ki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005, 08:54    Pytanie
Mam taki problem grając Wisłą, że nie mogę przenieść Pawła Smółki z treningu ogólnego amatorskiego do ogólnego profesionalnego. Jak to zrobić? Za pomoc z góry bardzo dziękuję.

 Mr. K Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: Gda??sk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005 09:09    #1
Wydaje mi się, że jest to sprawa kontraktu. Zapewne Paweł Smółka ma podpisany kontrakt amatorski (nie mogę sprawdzić bo jestem w pracy), przy takich kontraktach piłkarze mogą trenować jedynie na reżimach amatorskich. Rozwiązanie - podpisz z zawodnikiem nowy kontrakt tym razem profesjonalny.

 tomi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2003
Skąd: Suwa??ki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005 09:21    #2
Ma podpisany kontrakt profesjalny, to samo jest także z Grzelakiem tez ma trening amatorski

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005 10:23    #3
przenies ich do 1 skladu a pozniej zmien im trening na profesjonalny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2005 20:12    #4
No wlasnie :>

Warsaw Kamikazze Proletariat

0
02.01.2006 00:11    #5
Ja mam podobne pytanie. Mam zawodnikow z rezerw jak rownierz z mlodzikow ktorym chcialbym zmienic trening na taki sam jak pierwsza druzyna. Zmienilem im kontrakty na profesjonalne i dalej nie moge im dac normalnego teningu
Z gory thx za odp.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.