mały problem

 piter20 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: kÄ?dzierzyn-ko??le
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2005, 18:51    Pytanie
mam mały problem. gram lige portugalską i jest tam ograniczenie do 6 zawodników spoza ue, mam paru zawodników z ue(niemcy,polska,francja) i są oni uznawani za graczy spoza ue. dlaczego??? w fm 2005 tak nie było!!! (jeszcze nie zainstalowałem patcha 6.0.2 - czy on zmienia ten problem??)

Rudii CZarek Proletariat

0
21.12.2005 19:51    #1
Oooooo jaaaa,a właśnie chciałem zacząć grać Vitorią :((( Zmartwiliście mnie.W Szkocji też takie głupoty,bo w 16 meczowej musiało być minimum dwóch zawodników under-21...

wilhelm Proletariat

0
21.12.2005 20:06    #2
czy to sa glupoty nie wiem, dla mnie to premiowanie rodzimych pilkarzy badz jak to jest w szkocji mlodych a zdolnych...
Ale co do tego limitu w portugali, to zobacz czy ten limit nie jest przypadkiem na obcokrajowcow...

Rudii CZarek Proletariat

0
22.12.2005 02:26    #3
No faktycznie nie głupoty. W Polsce też by się przydały takie zasady... Może i repra byłaby silniejsza. :)))

11111 Proletariat

0
22.12.2005 08:27    #4
Witam mam także mały problemik - otóż gram aldershot (angielska conference) no i jak chce kupić jakiegoś brazylijczyka w wieku 14 15 lub 16 lat to mam komunikat że Aldershot nie może kupować reprezentantów brazylji z kadry U18 - tyle że ilu tych reprezentantów jest - wg mnie chyba ponad 100 - bo tylu sprawdzilem i zawsze ten sam komunikat. MOże ktoś wie o co chodzi

 progresywny Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2005
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2005 16:17    #5
Łatak 6.0.1 build 70473 naprawiała błąd w lidze portugalskiej, gdzie każdy obcokrajowiec był liczony jako zawodnik spoza Unii Europejskiej, tak więc bug taki istaniał.

@wilhelm - jesteś modem a tak często zamiast o faktach gadasz o tym co Ci się wydaje. Mnie także kiedyś wprowadziłeś w błąd tłumacząc, że w FM 2006 w lidze polskiej nie ma przydzielania zawodnikom numerów przed nowym sezonem. Stary wyluzuj z tymi głupotami i zamiast zabierać głos w kazdej dyskusji spokojnie sobie graj i poznawaj uroki i bugi tej wspaniałej gry; a kiedy je poznasz rzetelnie odpowiadaj na pytania pomagając mniej wprawnym graczom :-)

pzdr,
progresywny

wilhelm Proletariat

0
22.12.2005 18:05    #6
progresywny- po pierwsze to jezeli cos mi sie wydaje to pisze ze to mi sie tylko wydaje tak jak to mialo miejsce w poscie o ktorym wspominasz (Z tego co wiem to mozna przydzielac numery tylko nowym zawodnikom i z tego co wiem rowniez w rzeczywistosci w ramach druzyny odp. numery przypisane sa na stale odp. zawodnikom...)
i nie mow ze wprowadzilem cie w blad bo moje slowa nie sa wiazace i nie maja mocy prawnej, a ty nie masz obowiazku sie do nich dostosowac...
Po drugie p. PITER20 mowi ze nie zainstalowal jeszcze latki 6.0.2, co ja przyjalem ze posiada Łatke 6.0.1 build 70473 ktora naprawiała błąd w lidze portugalskiej, tak wiec nie widze problemu.
A tobie radze nie wyzucaj innym bledow, a jak wiesz cos lepiej to napisz i podziel sie tym...
Jestem modem nie bogiem

wilhelm Proletariat

0
22.12.2005 18:14    #7
a i jeszcze jedno- jezeli masz jakiekolwiek watpliwosci co do rzetelnosci moich uwag to napisz do mnie maila, przeczytam i na pewno odpisze, a tutaj podawj tylko porady i tylko rzetelnie;)

 progresywny Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2005
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2005 13:10    #8
@wolhelm - ok, zastosuje się do Twich wskazówek, nie żyw urazy.

PS
oj @wilhelm, @wilhelm był kiedys taki film "znikający punkt", pamiętasz? ;-)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.