rozgrywajacy

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2005, 21:26    Pytanie
Gram z modyfikowana taktyka 4-4-2 4 obroncow w linii 2 skrzydolwych 1 defensywny 1 ofensywny 2 napastkow Postanowilem Grac na rozgrywajacego... Na ta pozycje mam zawodnika (blyskotliwosc kolo 20 kreatywnosc tak samo podania kolo 14 gra bez pilki kolo 16 ustawianie sie i przewidywanie kolo 15) czyli wazne rzeczy dla rozgrywajacego ma dobre Ustawilem ze maja grac srodkiem ustawilem ze ten zawodnik ma byc rozgrywajacym niby wszystko ok mecze wygrywam nawet udalo sie sie wygrac z Velencia 0:3 (gram Legia) ale rozgrywajacy gra slabo tzn noty ma dobre zawsze kolo 7-8... ale bardzo malo asyst bardzo malo podan w meczu jak ma 20 podan (niezaleznie czy dokladnych czy nie) to to jest max...Zawsze mi sie wydawalo ze taki gracz powinien miec najwiecej podac sporo asyst... Aha nie dalem mu wolnej roli bo jak sparwdzilem w FM scout nie umie tak grac;] Co moge jeszcze zmienic?? Ustawilem mu ze ma grac ofensywnie duza kreatywnosc czesto podania prostopadle Co jeszcze mam zrobic:)??

 alle Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Växjö
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2005 12:13    #1
sprobuj innego pilkarza na tej pozycji, z doswiadczenia wiem iz aby koles dobrze rozgrywal musi byc naprawde mocny tzn. pilkarz wielkiego formatu. ja probowalem kilku playerow i na samym srodku pomocy w roli rozgrywajacego tak naprawde sprawdzil mi sie tylko mistrz Zidane w Realu, ale byl naprawde CUDOWNY - raz na jakis czas dostawal 7 ale wiekszosc ocen to 9 czesto nawet 10

 MasterGhost Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2005
Skąd: Sieradz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 12:42    #2
Rozgrywajacy wcale nie musi miec asyst. Przy grze na rozgrywajacego schemat gry powinien byc taki: obronca po odbiorze pilki ->rozgrywajacy -> skrzydlowy->napastnik->siatka :PP i wtedy to skrzydlowy zalicza asyste (gry rozgrywajacy jest defensywnym pomocnikiem) ale wtedy rozgrywajacy powinien miec duzo podan (czyli zgadzam sie z przedmowca, ze masz po prostu cienkiego) U mnie w barcelonie wyglada to nastepujaco: gram na rozgrywajacych i mam ich 3: 1. Iniesta 2. Xavi 3.Ronaldinho i nie ma bata..kazdy pada :))

 alle Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Växjö
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2005 17:49    #3
jak to mozliwe aby bylo 3 rozgrywajacych przeciez naraz moze byc tylko jeden???

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2005 00:35    #4
No ale faktycznie powinien mieć dużo podań. Daj mu kreatywność na maxa, upewnij się, że ustawiłeś go jako rozgrywającego i najlepiej ustaw zaraz za napastnikami jako AMC, to według mnie jest najlepsza pozycja dla rozgrywającego.
myspace.com/marneszanse

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.