historia pilkarzy, klubow rozgrywek i menagerow

dzimi_83@o2.pl Proletariat

0
23.12.2005, 18:18    Pytanie
Wystąpił u mnie nastepujacy problem. (co prawda jest juz taki temat ale nie jest dokladnie opisany wiec pisze dokladnie)
Chodzi mi o to ze po pewnym czasie zginela mi historia wszystkiego. Gram Celticiem Glasgow 4 sezon. Sprawdzam ostatnio historie zawodnikow a tam pokazane ze KAZDEGO z nich kupilem za 5,75mln Ł.
Co wiecej w historii ligi szkockiej jest tylko jeden poprzedni zwyciezca, a przed finalem LM napisali ze ManUTD gra w niej pierwszy raz, w finale pucharu szkocji napisali ze biore udzial pierwszy raz w historii mimo ze wczesniej zwyciezylem 2x
Wiec prosze o wytlumaczenie mi tej sytuacji i jak temu zapobiec albo jak to odzyskac??

ebi Proletariat

0
23.12.2005 20:32    #1
nooo o to mi chodzilo i nie uzywalem zadnych dodatkow

Post pomocny

dzimi_83@o2.pl Proletariat

0
23.12.2005 23:00    #2
no wlasnie nie uzywam zadnego programu
aha przyjrzalem sie blize historii zawodika otoz pozatym ze wszystkich kupilem w tym sezonie (2009/2010) to prawie wszyscy grali w dwoch tych samych klubach i wszystkim wycielo z zycia sezony od 2005/2006 do 2008/2009 i dotego zeby bylo smieszniej barwy klubowe zmienili trzy razy w ciagu jednego sezonu.
Jak to naprawic??

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.12.2005 17:35    #3
Naprawic zapewne sie nie da. Nie spotkalem sie z takim problemem, aczkolwiek pomoc moze prawdopodobnie sciagniecie latki 6.0.2 (nie przywroci skasowanej historii, ale moze zapobiec takim problemom w przyszlosci). Jesli nie to, to juz nic :>

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.