Transfer

paziko Proletariat

0
25.12.2005, 21:26    Pytanie
Wita.Mam taki problem, kupiłem sobie zawodnika, przyszedł czas okienka transferowego i wiadomościach napisali że przyszedł nowy zawodnik nawet numer mu wybrałem.nastepnie wchodze do profilu druzyny a tu jakiez moje zdziwienie nigdzie tego zawodnika nie ma i w 1 druzynie i w 2 i mlodzikach.Mam patch 6.0.2 +update robiego 2.0.
Spotkaliscie sie z czyms takim?
pozdro dzieki

 szpari Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: Szubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2005 22:38    #1
ja miałem takie coś, wystarczyło, że wybrałem jego profil i był już w składzie

Post pomocny

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 09:02    #2
Również tak miałem i chyba musiałem kogoś ze składu wyżucic do rezerw...Pytanie:Jak masz ustawione żeby pokazywało skład??Jeśli masz wg jakiś kategorii i masz małymi napisane i w 2 kolumnach to zmień w oknie FILTR na skład i powinien byc...

Post pomocny

 Cegi Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 12:15    #3
ja tak mialem kupilem z Palermo do Barcy Barzagliego i nie moglem go nigdzie znalesc, ale jak pamietam jak on przyszedl to jeszcze raz mu kontrakt zaproponowalem i byl

Post pomocny

 alle Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2007
Skąd: Växjö
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 12:38    #4
ja tez takie cos mialem tylko w innej odmianie - zawodnik przedluzal kontrakt z klubem (mial 21 lat) i zmienil sie w trenera! dalem mu kontrakt jeszcze raz i znow byl zawodnikiem.

Post pomocny

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 13:02    #5
Tak,faktycznie Cegi...Daj mu nowy kontrakt po przez wyszukiwarke go znajdź....I powinien byc...Ja kupiłem do Lecha P. Łobodzińskiego i też go nie było...

Post pomocny

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 16:10    #6
A mi sie cos takiego nie zdarzylo :P
paziko - udalo sie naprawic problem?

Post pomocny

paziko Proletariat

0
27.12.2005 14:09    #7
właśnie musze sprobowac z tym ponownym kontaraktem. bo w wyszukiwarce normalnie widzi go u mnie w drużynie. a filtrów żadnych nie mam wiec widze wszystkich.
sprobuje z tym kontarktem
dzieki

Post pomocny

paziko Proletariat

0
27.12.2005 23:48    #8
niestety ni udalo sie rozwiazac problemu,oferuje jeszcze raz graczowi kontrakt ale nie ma zadnego odezwu nawet ze odrzuca.a jak klikam na jego profil to jest niby moi9m graczem.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.