Reprezentacja

K.O.N.O. Proletariat

0
25.12.2005, 23:13    Pytanie
Siemanko ja mam takie pytanko :P jak jakis dobry brazylijczyk ,argentynczyk itp(a nie gral w reprezentacji swego kraju} .... dostanie polskie obywatelstwo to nie moge go powolac do reprezentacji polski.Dlaczego tak jest

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 11:11    #1
Chciałem zauważyc,że w FM2006 są nie zbyt realistyczne zatrybuty młodych zawodników...Taki przykład:Ailton z Orgryte(nie mylic z Ailtonem z Besiktas)ma drybling 20,Gra bez piłki 18....Z tego co wiem to nawet sam Henry nie ma takiego dryblingu i takiej gry bez piłki...Mógłbym wymieniac podobnych rzeczy w nieskończonośc....Co o tym myslicie??Wg mnie powinno to zostac jakos naprawione w nowym FM'ie.....

Post pomocny

 szpari Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: Szubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 11:47    #2
no w sumie ten Ailton rzeczywiście ma takie atrybuty, czy one nie są prawdziwe wątpie u mnie kopie ostro, wchodzi w końcówkach i co robi z obrońcami to nie porozumienie....

Post pomocny

 Cegi Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 12:13    #3
znajac troche szwedzki futbol powiem ze on taki jest, jeden z lepszych graczy w allsvenskan. dolozyc jeszcze jego bylego kolege z hammarby i lechia ma mistrzostwo ;]

Post pomocny

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 13:04    #4
Cegi--->Ale to Brazylijczyk:P U mnie w Fm'ie w 2006 roku w styczniu przeszedł do Palmeiras...Po roku gry gra w....Man Utd...

Post pomocny

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 13:07    #5
Widze,że pan Glazer lubi Bush'a bo nawet znalazłem go w składzie rezerw Man Utd George Bush :P

Post pomocny

 Cegi Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 13:47    #6
No tak Ailton jet brazylijczykiem i w orgryte od kilku sezonow wogule orgryte to wylegarnia talentow brazylijskich, zobacz paulinho i kiedys jeszcze rzeznie robil dede anderson ale to stare czasy. FoRzA DiF i AssyriskA

Post pomocny

Dawidenko2 Proletariat

0
26.12.2005 14:06    #7
Cegi---->Ja to bardziej znam się na lidze Norweskiej(Hey'a Brann!) niż na Szweckiej,ale wiem,że w Orgryte mają dobrą szkołke...Wiecie,żałuję,że w rrut20 nie uwzględniono fuzji Amici z Lechem,bo chyba tego się nie da zrobic,co nie??

Post pomocny

wilhelm Proletariat

0
26.12.2005 14:32    #8
Mimo otrzymania obywatelstwa pilkarze nie zawsze beda mogli byc powolani do kadry, a dzieje sie tak jezeli:
1. Zagral mecz w reprezentacji innego kraju
2. Zadeklarowal gre w danej(1) kadrze mimo wielu obywatelstw
3. Zakonczyl przygode z reprezentacja

Post pomocny

 Cegi Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2005 14:49    #9
Dawidenko2 ale przeciez fuzja bedzie obowiazywala dopiero od przyszlego sezonu wiec jak dla mnie nie ma problemu bo nie gram polskiej ligi ;p blee

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.